Представлення каталогів | Ручна подача каталогу

  1. Переваги подання каталогу
  2. Що залучено до подання веб-довідника?
  3. Посібник із подання каталогу
  4. Поточні подання каталогу

Каталог подання є ще однією важливою частиною вашої діяльності SEO. Додавання вашого сайту в авторитетні онлайн-каталоги збільшить вашу присутність в Інтернеті і допоможе SEO вашого сайту.

Інтернет-каталоги є цінним джерелом зворотних посилань. Чим більше хороших зворотних посилань, тим краще ваш сайт. Важливо пам'ятати, що зворотний зв'язок - це не просто кількість. Каталоги, вибрані для вашої кампанії SEO, повинні бути релевантними і авторитетними, якщо вони хочуть додати користь вашій кампанії подання каталогу.

Знаходження правильних каталогів і перерахування вашого сайту потребує часу. Ви повинні бути впевнені, що будь-які каталоги, які використовуються для SEO, є надійними і мають хороший рейтинг пошукової системи. Наші люди тут, на SEO Service Pros вже зробили важку роботу, досліджуючи і використовуючи тільки кращі сайти для своїх клієнтів каталог подачі кампаній.

Перш ніж почати витрачати час на кампанію з подання в Інтернеті, подзвоніть нам. Ви знайдете нашу послугу подання каталогу доступною ціною. Ви можете зв'язатися з нами, зателефонувавши за номером 0845 601 2237 або за телефоном надсилаючи нам повідомлення для запиту зворотного дзвінка.

Переваги подання каталогу

Професійна кампанія з подання каталогів має багато переваг:

  • База даних авторитетних онлайн-каталогів
  • І час, і рентабельність
  • Тільки ручні подання каталогу
  • Якісні зворотні посилання для підвищення вашого SEO
  • Розширення можливостей пошукової системи
  • Збільшення трафіку на ваш веб-сайт

Як і поліпшення вашого SEO, перерахування вашого сайту на хороші каталоги якості допомагає вам збільшити запити і вашу загальну присутність в Інтернеті.

Що залучено до подання веб-довідника?

Інтернет має безліч різних веб-сайтів каталогів. Це трохи схоже на каталог Жовті сторінки, за винятком того, що вони перебувають у мережі. Деякі веб-каталоги є галузевими, деякі регіональні, інші - національні або навіть у всьому світі.

Якщо ви шукаєте певний продукт або послугу, ви можете скористатися пошуком на сайті каталогу, а не перебирати всі різні компанії в веб-пошуку.

Інтернет-каталоги, як і все, на основі Інтернету, використовують ключові слова та фрази для повернення пошуків. Коли ми перераховуємо ваш веб-сайт у каталозі, заголовки та описи компаній оптимізуються за допомогою цільових ключових слів.

Посібник із подання каталогу

Деякі компанії SEO використовують програмне забезпечення подання каталогів. Наша команда тут в SEO Service Pros вірить в ручне подання каталогу. Це тому, що авторитетні каталоги дуже насторожено ставляться до сайтів, доданих за допомогою інструменту подання. Це може призвести до того, що ваш сайт буде відхилено та позначено як спам, тому ми завжди рекомендуємо подавати ручний каталог. Це значно покращує рівень прийнятності, що дає кращі результати та збільшує прибутки.

Поточні подання каталогу

Подача каталогу повинна бути постійною діяльністю для досягнення найкращих результатів. Якщо в даний момент додано занадто багато списків каталогів, пошукові системи можуть стати підозрілими і покарати ваш сайт. Взявши виміряний підхід до подання вашого довідника, репутація та поінформованість вашого сайту зростатимуть органічно, надаючи вам більші довгострокові переваги.

Управління вашим бізнесом потребує часу. Хоча ви зайняті тим, що ви робите краще, чому б не зробити нам доручення керувати вашою кампанією з подання каталогів? Якщо ви хочете отримати більше інформації, просто надайте дружній команді дзвінок на номер 0845 601 2237 . Немає часу для чату? Немає проблем - ви можете надішліть нам свій запит з вашими питаннями подання каталогу теж.

Що залучено до подання веб-довідника?
Хоча ви зайняті тим, що ви робите краще, чому б не зробити нам доручення керувати вашою кампанією з подання каталогів?
Немає часу для чату?