Причини використання WordPress Всі 10 з них

 1. # 1 WordPress з відкритим вихідним кодом
 2. # 2 Провайдери WordPress? Без проблем!
 3. # 3 WordPress залишає SEO Легко
 4. # 4 WordPress є простим у використанні
 5. # 5 WordPress має багато розширень (плагінів)
 6. # 6 WordPress старше і зріліше, ніж інші CMS
 7. # 7 WordPress містить куленепробивану репутацію
 8. # 8 Причини використання WordPress є масштабованим
 9. # 9 WordPress користується багатомовними веб-сайтами
 10. # 10 WordPress - справжня енергетика
 11. Причини використання WordPress стають нескінченними.

Причини використання WordPress стають непростими! Це найпопулярніша система управління контентом (CMS) у всьому світі. На WordPress припадає понад 60% веб-сайтів в Інтернеті, які використовують CMS на всесвітній павутині. Насправді, він використовується в одному з кожних п'яти веб-сайтів в Інтернеті і допомагає 100 000 нових веб-сайтів щодня прийти в Інтернет.

Що саме є топ-10 причин для використання WordPress, що також принесе користь вашому сайту?

Що саме є топ-10 причин для використання WordPress, що також принесе користь вашому сайту

Причини використання WordPress у Флориді

# 1 WordPress з відкритим вихідним кодом

Зазвичай це означає, що існують сотні і сотні Розробники WordPress у всьому світі працює ніч і день для вдосконалення машини. І не один з того, що вони коштують вам цент. Безкоштовна безпека та оновлення функцій, щокварталу? Будьте впевнені. Ви б сказали про свого постачальника CMS?

Яким був найбільший недолік WordPress - його характер з відкритим вихідним кодом (іншими словами, ніхто не володіє ним, тому ніхто не може його заохотити) - справді був його найбільшою перевагою. Сусідство з розробниками WordPress в усьому світі, які продовжують розширювати його 24 години на добу, 7 днів на тиждень, важко конкурувати з.

# 2 Провайдери WordPress? Без проблем!

Якщо ви використовуєте WordPress, серед тих речей, які ви можете зрозуміти, ви ніколи не будете заблоковані для певного постачальника. Вам ніколи не доведеться відчувати ту ж саму ситуацію, коли ваш сайт розроблений на конкретній, замовленій системі, і ви не можете перейти до нового постачальника.

За допомогою WordPress ви маєте доступ до майже необмеженого пулу програмістів.

# 3 WordPress залишає SEO Легко

WordPress почав життя як система блогів, але стала сильною системою управління контентом, яка достатньо гнучкою, щоб її можна було використовувати набагато більше, ніж блоги. Прекрасна традиція, за якою WordPress славиться, і яка зробила її шанованою блогерами та підприємцями, є її високоефективним атрибутом SEO (пошукової оптимізації), який може бути випечений до серця цієї CMS. Не можна розміщувати ціну на відмінний SEO!

# 4 WordPress є простим у використанні

Знову і знову наші клієнти отримують подиву, коли ми вперше показуємо їм свій новий сайт WordPress і проходимо через простий спосіб їхнього нового уряду. Вони просто не можуть повірити, наскільки простим є публікація повідомлень і зміна контенту. Оскільки WordPress настільки надзвичайно популярна, одна перевага для вас полягає в тому, що багато людей мають досвід використання його, тому набагато простіше і швидше буде навчати нових працівників або редакторів, коли вони з'єднують ваш бізнес.

Один із наших клієнтів краще підсумував, коли він пояснив:

«Факт роботи з WordPress настільки простий - практично надійний! - і це саме те, що потрібно. Кожен може увійти до системи і почати його використовувати "

# 5 WordPress має багато розширень (плагінів)

Враховуючи поширеність WordPress, не дивно, що багато програмістів створили розширення через це. З світу WordPress ці розширення називаються "Плагіни" . Вони є частинами коду - досить часто вільними - які розширюють функціональні можливості вашого веб-сайту та зберігають час програміста (що зберігає гроші).

# 6 WordPress старше і зріліше, ніж інші CMS

WordPress більше десяти років. Це не помилка, і це не призведе до збою вашого сайту або усунення ваших даних. Протягом останніх десяти років WordPress був удосконалений, перевірений і вдосконалений. У цьому процесі він розвинувся до веб-видавничої системи світового класу.

# 7 WordPress містить куленепробивану репутацію

Думаючи про створення свого сайту WordPress? Тоді ви у великій компанії. WordPress довіряє компаніям Fortune 100 від New Yorker і Bloomberg до урядових організацій, які керують своїми компаніями та послугами на цій CMS.

# 8 Причини використання WordPress є масштабованим

Якщо ви є видавцем або планувачем подій, вам може знадобитися більше 1 веб-сайту, щоб продати різноманітні фрагменти вашої компанії. З WordPress це не проблема. WordPress, використовуючи свої мультисайтові можливості та тематичну конструкцію, дозволить вам створити нові веб-сайти протягом декількох днів разом з часткою початкових інвестицій.

# 9 WordPress користується багатомовними веб-сайтами

Причини використання декількох мов для використання WordPress у випадку, якщо у вас є офіси в більш ніж 1 країні, вам, ймовірно, потрібні локалізовані веб-сайти для кожного з них. Веб-сайти WordPress є простими для реплікації та персоналізації, тому обробка різних веб-сайтів на різних мовах і часових поясах є частиною торта.

# 10 WordPress - справжня енергетика

Величезні сайти з незліченною кількістю переглядів щодня використовують WordPress. Ось причини використання WordPress ось лише деякі з великих комерційних веб-сайтів, що використовують його. Mashable, Techcrunch, Breast360 і Metro. Тільки ці кілька сайтів повинні дати вам гарне уявлення про те, наскільки вражаючим є WordPress!

Тільки ці кілька сайтів повинні дати вам гарне уявлення про те, наскільки вражаючим є WordPress

SEO для WordPress Інша причина використання WordPress

Причини використання WordPress стають нескінченними.

Якщо Ви розглядаєте новий сайт або хочете перетворити старий веб-сайт на платформу WordPress. Зв'яжіться з BlowFish . Ми створюємо сайти з нею вже більше десяти років. Ми будемо раді проконсультувати Вас.

[Сума: 0 Середня: 0/5] Ви повинні увійти, щоб проголосувати

Що саме є топ-10 причин для використання WordPress, що також принесе користь вашому сайту?
Безкоштовна безпека та оновлення функцій, щокварталу?
Ви б сказали про свого постачальника CMS?
Провайдери WordPress?