Приклад: Місцевий SEO на основній лінії кухонного дизайну

  1. Представити сучасний дизайн
  2. Змінити існуючий вміст
  3. Створити новий вміст
  4. Залучайте користувачів візуально
  5. Огляди кредитних плечей
  6. Місцевий SEO з IntuitSolutions
  7. Брайан Антчак

У IntuitSolutions ми мали задоволення працювати з різноманітними клієнтами, що представляють різні галузі та ринки. Один з наших найстаріших клієнтів базується в області Філадельфії і використовує технологію, щоб змінити очікування своїх клієнтів.

Головна лінія кухонного дизайну Власник Пол Макаларі приїхав до нас з баченням свого бізнес-дизайну кухні, який би покінчив з традиційними салонами і зразками підлоги, і взяв весь досвід в будинки потенційних клієнтів. Замість того, щоб власники будинків приїхали в шоу-рум, Павло переходив до планів кухонного дизайну на справжніх кухнях, які він переробляв, що полегшує візуалізацію всього процесу та його ефективність. За рахунок скорочення витрат на експлуатацію цегляно-мінометного майна він міг би зробити його ставки більш конкурентоспроможними, а також забезпечити кращий загальний досвід для покупців.

Для того, щоб досягти цієї мети, Пол знав, що йому потрібен сучасний веб-сайт і солідна стратегія для залучення такого роду трафіку, якого він буде пропускати з фізичним розташуванням. Протягом багатьох років ми змогли зробити багато роботи з MainLineKitchenDesign.com. Від перепроектування домашньої сторінки, до побудови a нова галерея Щоб додати комплексні інструменти навчання, які спрямовують користувачів на різних етапах процесу проектування кухні, наша команда створила цінний досвід для користувачів на кожному етапі процесу покупки.

У IntuitSolutions ми мали задоволення працювати з різноманітними клієнтами, що представляють різні галузі та ринки

Рік над роком Трафік збільшився на 100%, середня тривалість сеансу майже на хвилину більше, а показник відмов стабільно зменшувався з часом.

Представити сучасний дизайн

Тенденції дизайну змінюються, і очікування користувачів змінюються з ними. Якщо ви збираєтеся позиціонувати себе як експерта, ви повинні мати сайт, який виглядає так, як він належить до сьогодення! Перші враження є важливими для користувачів, і відвідувач, який бачить давну, потворну домашню сторінку, швидше за все, підстрибуватиме, перш ніж надати вашому сайту шанс. Високі показники відмов і низький час на сайті є негативними сигналами, які можуть серйозно зашкодити вашим органічним рейтингам.

Високі показники відмов і низький час на сайті є негативними сигналами, які можуть серйозно зашкодити вашим органічним рейтингам

Новий дизайн (знизу) має зображення з високою роздільною здатністю, макет ширини заповнення та загальний більш сучасний підхід до проектування.

Змінити існуючий вміст

Тільки тому, що ви повторно створюєте свій сайт, це не означає, що ви повинні втратити всю роботу, яку ви вклали в неї. Пол завжди був активним блогером, який охоплював різні теми, що оточують світ дизайну кухні. Коли ми почали вивчати, як можна покращити роботу користувачів на своєму сайті, ми хотіли продемонструвати деякі з цих важких робіт на спеціальних сторінках. Ми мали Павла вибрати кілька своїх улюблених посад, і куратор їх на основі теми. Ми побудували цільову сторінку, на якій пояснювалися різні міркування, які слід робити при перепроектуванні кухні, і використовували кілька вже написаних повідомлень у блогах, щоб заповнити інформацію.

Ми побудували цільову сторінку, на якій пояснювалися різні міркування, які слід робити при перепроектуванні кухні, і використовували кілька вже написаних повідомлень у блогах, щоб заповнити інформацію

Надаючи клієнтам нові можливості для доступу до його статей, Пол отримав нових відвідувачів з посад, які раніше були поховані, і ці посади продовжують ранжуватися за відповідні пошукові фрази.

Створити новий вміст

Додавання нового вмісту на сайт - це чудовий спосіб надати користувачам матеріали, які вони шукають, і надавати позитивні сигнали пошуковим системам про те, що ваш сайт активний і працює, щоб забезпечити позитивний, інформативний досвід. Ми працювали з Paul, щоб зібрати зручне керівництво по купівлі кабінету, з різними характеристиками, які встановлюють бренди, з якими він працює, крім імітаторів. Це не тільки встановлює Павла як авторитет і підкреслює його переваги перед конкурентами, але й використовує ряд ключових слів, які він раніше намагався оцінити.

Залучайте користувачів візуально

Однією з найбільш успішних сторінок, які ми побудували, є галерея і його різні під-сторінки. Продемонструвавши професійно зняті фотографії різних проектів Павла, ми надали користувачам можливість візуалізувати свої плани. Здатність зображень надихати читачів не може бути занижена, і це видно з успіху цих сторінок галереї, які створили видатні показники часу на сторінці, показника відмов і значення сторінки.

Здатність зображень надихати читачів не може бути занижена, і це видно з успіху цих сторінок галереї, які створили видатні показники часу на сторінці, показника відмов і значення сторінки

Високоякісні зображення допомагають користувачам візуалізувати продукт і покращувати показники, такі як час на сайті, сторінки за сеанс і рейтинг конверсій.

Огляди кредитних плечей

Ви наполегливо працюєте, щоб забезпечити задоволеність клієнтів. Ви також, ймовірно, працювати, щоб змусити людей залишити світяться відгуки на сайтах, таких як Енджі Список і лобі клієнта. Не дозволяйте позитивним відгукам залишатися на цих сайтах. Лобі клієнта має віджет WordPress, який дозволяє легко отримувати відгуки перед усіма відвідувачами вашого сайту. Google+ також пропонує місце для перегляду. Переконайтеся, що у вас є полірована та активна сторінка профілю, яка демонструє ваш бізнес і вашу репутацію.

Місцевий SEO з IntuitSolutions

Основні лінії кухонного дизайну є одним з наших великих місцевих історій успіху SEO. Поєднання частого внеску в контент і чітка мета, як використовувати цей вміст , призвело до видів органічних поліпшень

Звичайно, існує ще більше факторів, які сприяють успішному локальному SEO. Ми навіть не торкалися зворотних посилань або соціальних медіа. Але ініціативи з розробки, залучення та змісту були особливо ефективними заходами для довгострокового успіху клієнта. Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про наші щомісячні послуги SEO управління, зателефонуйте сьогодні і подивіться, як ми можемо допомогти.

Зв'яжіться з нами

Брайан Антчак

Брайан є співзасновником IntuitSolutions і вже більше 15 років керує нашою командою. Він стрибає між своїми ролями як генеральний директор, продавець, і менеджер проекту - переконавшись, що наші цілі задоволені і що наші клієнти в захваті від того, що вони отримують.