Принципи seo - оптимізація сайту і його сторінок

SEO оптимізації сторінки сайту є одним з важливих факторів просування в інтернеті. Останнім часом це стає все більш актуальним, оскільки в зв'язку зі змінами алгоритмів ранжирування пошукових систем, внутрішні фактори оптимізації, переважають над зовнішніми. СЕО оптимізація сайту дуже важлива, давайте розглянемо докладніше.

Зараз вже можна з упевненістю сказати, що просто зворотні посилання більше не працюють, якщо ваша сторінка не відповідає певним вимогам сео просування .

  1. Наявність ключового запиту в Title.
  2. Правильна транслітерація і наявність ключового слова в URL, особливо для Яндекса.
  3. Оптимізація ключів і їх правильний розподіл по тексту документа. Також, зміст пошукової фрази на початку тексту і в його кінці. Щільність пошукових фраз повинна бути в межах 2-3%. Завжди спирайтеся на дані про семантиці сайту .
  4. Наявність запиту і його словоформ в тегах H1, H2, H3, H4
  5. Використання напівжирного і курсивного написання пошукових запитів.
  6. Наявність зображень на сторінці, які мають тег з входженням пошукового запиту.
  7. Також дуже важливо правильно заповнювати метатеги keywords і descrition. Бажано додати в опис входження ключового запиту або його словоформу. І не забувайте, пошукові системи часто використовують description в якості опису сторінки в пошуковій видачі. Ну а ключові слова пишуться через кому, намагайтеся використовувати не більше 5-7 слів.

Оновлення. Кейворди можна не писати і навіть краще цього не робити.

Це дуже кратне виклад теми seo оптимізації сторінок, трохи пізніше я більш глибоко опишу нюанси. Зараз правила хорошого тексту дуже сильно змінилися, наприклад, вимогу до переспаму документа, зокрема, по n-грамам.

Гарного тобі дня, читач мого seo блогу)