Про безкоштовної реєстрації в каталогах за допомогою AllSubmitter

 1. Зібрати базу каталогів безкоштовно.

В рамках нового розділу присвяченому безкоштовним зусиллям спрямованих на просування сайтів ми розповімо про базові можливості AllSubmitter

В рамках нового розділу присвяченому безкоштовним зусиллям спрямованих на просування сайтів ми розповімо про базові можливості AllSubmitter. Під безкоштовним SEO ми розуміємо, що це ряд заходів в яких немає фінансових витрат на посилання ( Статті на тему нарощування посилальної маси ) Або залучення фахівців, тобто є тільки трудовитрати одну людину (господаря веб сайту).

Реєстрація в каталогах починається безпосередньо з заповнення самого проекту.


Вказуємо URL-сайту, адреса сайту для просування і далі заповнюємо всі інші вкладки. Важливе зауваження, що б ваші посилання не склеїлися, потрібно що б кожне поле було гранично унікально в нашому випадки це поля:

 • Назва - це заголовок і в більшості випадків є заголовком посилання, тобто її анкором;
 • Опис - це поле яке описує вашу компанію;
 • Опис коротко - це поле необхідно для короткого опис товарів і послуг вашої організації.

Назва - це заголовок і в більшості випадків є заголовком посилання, тобто її анкором;  Опис - це поле яке описує вашу компанію;  Опис коротко - це поле необхідно для короткого опис товарів і послуг вашої організації

Що б збільшити ефект від безкоштовного просування сайту, необхідна в даних полях згенерувати якомога більше унікальних значень для цього нам допоможе інструмент «Генератор значень», натискаємо над полем вибрати і далі підбір. Для даного генератора є окрема інструкція , Так що докладно на ньому зупинятися не будемо. Коли проект створений, потрібна знайти де безпосередньо і будимо розміщувати наші посилання.

Зібрати базу каталогів безкоштовно.

Ми будемо просувати сайт в каталогах і нарощувати кількість посилань, тільки тоді коли безкоштовно зберемо базу:

 1. Заходимо в довідник, вибираємо базу каталогів.
 2. Далі запускаємо Майстер SE, галочку ставимо на проти «пошук», в поле ключового слова вказуємо «каталог сайтів», якщо наприклад потрібна більш вузька тематика, то додаємо наприклад ключ "каталог автомобільних сайтів», і робимо вибірку 500 сайтів.
 3. Після процесу збору ви побачите величезний список, тепер потрібно відібрати ті сайти де є форма реєстрації.
 4. Запускай процес «знайти форму додавання» і програма автоматично знайде всі форми додавання і тепер ми можемо приступати до безкоштовної реєстрації сайту.

Це всього лише частина функціоналу AllSubmitter, за допомогою нього можна вирішувати безліч SEO завдань ( 30 підказок в області SEO ).

Замовити Просування сайту Замовити Просування сайту