Про SEO: пошукова оптимізація та все що з нею пов'язано

  1. Оптимізація сайту - це складно?
  2. Після оптимізації мій сайт буде легко знайти?
  3. Скільки приблизно це коштує?
  4. Через скільки часу можна буде побачити результат?
  5. Чи обов'язково платити за підтримку сайту в топі після виведення?
  6. Якщо ми не будемо платити за підтримку, як швидко впадуть позиції?

Інтерес до пошукової оптимізації (від буржуйського search engine optimization, або кажучи простіше SEO) останнім часом все більше і більше зростає. Це, в свою чергу викликає велику кількість запитань і ще більше чуток (на жаль, часто, помилкових).
Тому, в цьому розділі я буду викладати деякі цікаві і корисні статті, а так само спостереження і рекомендації ... Якщо ви не повний новачок в цьому питанні - може відразу переходити до статті: про основні засади оптимізації .
Якщо ж ви раніше не стикалися з цим питанням, для початку, рекомендую ознайомитися з основними питаннями, які найчастіше доводиться слухати. Отже:

Оптимізація сайту - це складно?

- Чесно? Ні! Це нітрохи не складніше, ніж рішення інтегральних логарифмічних нерівностей, креслення кулястих фігур зі скошеними осями, приготування салату з спагетті з копченою сьомгою і т.д.
Все що потрібно для успішної роботи по SEO - базові знання в цій галузі, досвід роботи, надійний і перевірений інструментарій, а так само певну кількість допущених помилок. Ось і все ... Оптимізація, як і будь-яка інша робота - для тих, хто в цій галузі вже давно «вариться», рутина. Для новачків - складна і незрозуміла завдання з безліччю невідомих ...

Після оптимізації мій сайт буде легко знайти?

Питання поставлене некоректно. Знайти Ваш сайт можна буде, і домогтися цього не так складно. Але це за умови, що користувач дійсно буде шукати Ваш сайт:

Але найчастіше, користувачі шукають не якийсь конкретний сайт, а відповідь на своє питання або послугу, наприклад: відпочинок на морі, купити полікарбонат, вартість ремонту. Ось і оптимізація сайту направлена ​​саме на те, щоб ваш сайт було легко знайти саме за цими, заздалегідь відомим ключовими словами. Хоча, безумовно, серед інших робіт, будуть і роботи по поліпшенню сприйняття сайту пошуковими системами в цілому (структура, перелінковка і т.д.). Але все ж, результат досягається безпосередньо по конкретних слів.

Скільки приблизно це коштує?

Приблизно, це коштує від 100 до 1000 у.о. Хоча можна і за 50, і за 5000. Чи не орієнтуйтеся на «приблизно». Вартість залежить від багатьох факторів, в першу чергу від самих ключових слів (їх популярності і конкурентності) і просувається. Тому, для отримання конкретної відповіді поставте правильний питання: скільки буде коштувати просунути ДАНИЙ сайт по ЦИМ ключовими словами. У цьому випадку буде зроблений вже обґрунтований розрахунок.

Через скільки часу можна буде побачити результат?

Знову ж таки, залежить від слів і від сайту. Якщо сайт слабкий, то зміни можуть бути помічені роботом тільки через місяць ... Якщо ж він досить вагомий, то перші результати можуть бути видні вже прямо на протязі тижня. Але це скоріше з області винятків.
В середньому, перші результати помітні через 3-4 тижні після початку робіт над сайтом. Зазвичай в договорі на висновок сайту в тому прописується висновок 70-80% слів протягом 3-4 місяців. Ось від цих термінів і відштовхуйтеся.

Чи обов'язково платити за підтримку сайту в топі після виведення?

Обов'язково. І є тому пару причин:
По-перше, це основний дохід SEO-кампаній. На етапі виведення витрачатися значно більше зусиль і коштів. А після виведення, як правило, робота йде в підтримуючому режимі, і всі в прибуток. Насправді це часта практика. Наприклад, ми укладаємо договір на рік, з яких перші 4 місяці йде висновок, і він практично в 0. А решта 8 місяців - вже наш основний дохід від даного клієнта.
По-друге, слід підтримувати платні зовнішні чинники. Що б вам там не розказували оптимізатори, ЗАВЖДИ будуть присутні і покупні посилання, і замовні прес-релізи, і розміщення статей ... Ну, звичайно, якщо не зовсім низкочастотники ...
По-третє, навіть при розміщенні всіх посилань і статей назавжди (що буває знову ж тільки при НЧ), ніяких гарантій немає, що вони не випадуть з індексу, не з'являться нові конкуренти або активізуються старі. Та й просто не зміниться алгоритм у ПС.

Якщо ми не будемо платити за підтримку, як швидко впадуть позиції?

Ще один частий питання - якщо ми оплатимо тільки висновок, чи надовго вистачить цього ефекту? Знову ж, однозначної відповіді немає, все залежить від конкуренції. Звичайно ж, як тільки ваша SEO-компанія дізнається, що платити за підтримку не будете, вони тут же знімуть всі посилання на вас. Індексація цих посилань випаде не відразу, тому 2-3 тижні, як правило, ви в ТОПі ще будете знаходиться. А за деякими низькочастотних словами і 2-3 місяці, може і більше. Небезпека полягає в тому, що різка зміна бази посилань (зміна або зняття) - явна ознака «неприродності» посилань для пошуку, а вони цього не люблять. Тому велика ймовірність потрапити під один з фільтрів, і повторний висновок сайту буде на порядок складніше ... Так що подумайте, чи варто це робити.
Звичайно, ми не розглядаємо варіант, коли оптимізатори йдучи з помсти роблять відверті гидоти, щоб сайт повністю був забанін (хоча, на жаль, і таке зустрічається); (

Ось, мабуть, основні питання. Тепер, думаю, ви вже можете приймати більш зважене рішення про свою стратегію просування Ось, мабуть, основні питання
Читайте інші статті цього розділу, якщо питання SEO вам цікаві.


Оптимізація сайту - це складно?
Після оптимізації мій сайт буде легко знайти?
Скільки приблизно це коштує?
Через скільки часу можна буде побачити результат?
Чи обов'язково платити за підтримку сайту в топі після виведення?
Якщо ми не будемо платити за підтримку, як швидко впадуть позиції?
Чесно?
Після оптимізації мій сайт буде легко знайти?
Скільки приблизно це коштує?
Через скільки часу можна буде побачити результат?