Проблеми з ЖЖ

ЖЖ - це живий журнал. ЖЖ ЖЖ - це живий журнал - це блог, який розташований на безкоштовній платформі, тобто за те, що ви створюєте блог в ЖЖ - Не платите ні копійки. З одного боку - це здорово. Не потрібно платити гроші зі своєї кишені. А з іншого - все таки мінусів, проблем з ЖЖ може виникнути багато. Напишу в цій статті про проблеми з Живим Журналом, з якими особисто я стикався, коли використовував ЖЖ для заробітку в інтернеті. До речі, блог який я завів в ЖЖ - був одним з перших моїх блогів. Я почав свій шлях блогер а з блогу в ЖЖ. Живий Журнал для мене став місцем, де я зміг добре потренуватися в справі ведення блогу, заробітку на ньому, і застосування деяких методів розкрутки блогу. Новачкам теж раджу звернути увагу на ЖЖ - це чудове місце для тренувань і заробляння початкових коштів в інтернеті, перш ніж ви остаточно перейдете на автономний блог.

Які проблеми існують з блогами в ЖЖ?

1. Блог в ЖЖ хоч і будете ви вести, але по суті він буде не вашим. Адміністрація цього блогохостинга може коли-небудь взяти і видалити, заблокувати ваш аккаунт і блог в ЖЖ при наявності невеликого приводу для цього. Підстави для блокування вашого аккаунта існують, і про них я розповім в самому кінці статті.

2. Наявність сторонньої реклами. Ось вона ціна безкоштовності - на вас сайт ЖЖ намагається заробити, просто виставляючи рекламні блоки, які, звичайно ж, відволікають як вас, так і читачів вашого блогу. Але ви маєте можливість заплатити за свій блог в ЖЖ і придбати платний аккаунт - реклама з вашого блогу забереться, а натомість неї ви можете поставити свою рекламу, на якій будете заробляти вже ви самі.

3. Проблема з індексацією блога ЖЖ пошуковими системами. Найчастіше блог в ЖЖ погано індексується Яндексом. Хоч Яндекс і досить нормально відноситься до блогів в жж, але часто погано їх індексує. Він швидко індексує в ЖЖ сторінки, але може швидко від них позбутися. І начебто ваша сторінка виявилася в індексі Яндекса. Та мине якийсь час і її там не буде. Не розумію, чому Яндекс так надходить. Але у мене є одне нахил на цей рахунок. Я порівняв два своїх блогу в жж - один добре індексувався Яндексом, а інший погано - ніколи у другого блогу не було в пошуку Яндекса більше 30 сторінок. Зазвичай це 20-24 сторінки, незважаючи на те, що я постійно додавав новий унікальний контент на блог. Нові статті швидко індексувалися, але через кілька днів могли знову випасти з видачі, або могли випасти з видачі старі статті. Причина, можливо, була в тому, що один блог я вів строго по окремій темі (це була спортивна тема - про футбол) і писав статті тільки по цій темі (і цей блог добре індексувався, правда перший місяць Яндекс з ним не дуже дружив, але потім все нормально стало), а в іншій блог я писав статті абсолютно різного характеру, за різною темі. Тому можна зробити такий висновок - щоб ваш блог в ЖЖ краще індексувався пошукачем Яндексом бажано писати в блозі по конкретній темі. На рахунок пошукача Гугла - з ним проблем ніколи не було. Хоча я чув, що у одиниць все таки і з Гуглом проблеми виникали. Але велика ймовірність, що вони швидко вирішувалися. Гугл добре все індексує, і в пошуку у нього багато сторінок - набагато більше ніж у Яндекса. Тому я іноді якщо чогось не знаходжу в Яндексі звертаюся нерідко до пошукача Гугла.

Крім мінусів в ЖЖ є і багато плюсів. Один уже був названий - це безкоштовність використання ЖЖ. Хоча ви можете придбати платний аккаунт - і користуватися ЖЖ за фіксовану плату. Інші плюси - можливість придбати швидко багато читачів на свій блог не сильно напружуючись з цього приводу, легко можна отримати Тіц рівний 10-30 просто коментуючи інші блоги в ЖЖ з великим рівнем Тіца. Ну і звичайно - це море спілкування. В основному люди приходять в ЖЖ для спілкування і не зачіпають тему заробітку. Для них спілкування важливо, а не щось інше (гроші). Ви теж можете завести в ЖЖ своїх друзів і добре з ними спілкуватися. Мені раніше подобалося спілкуватися в ЖЖ. Хоча я і зараз роблю іноді деякі замітки в блог в ЖЖ, але рідко спілкуюся і рідко пишу коментарі на статті інших авторів в ЖЖ.

А тепер розглянемо причини того, чому видаляють (блокують) ЖЖ. Щоб дізнатися причину видалення вашого Живого Журналу не зовсім обов'язково моніторити сайти в інтернеті і шукати в них відповідь на це питання. Щоб дізнатися причину видалення облікового запису в ЖЖ просто зайдіть в Живий Журнал і прочитайте угоду користувача (умови користування) - в ньому багато написано.

Зазначу тільки деякі положення з угоди про використання. Причинами видалення ЖЖ можуть бути:

- ви невірно заповнили аккаунт і вказали не свої ініціали - не свою Прізвище та Ім'я. Потрібно вказувати про себе достовірну, правдиву інформацію. Правда цікаво як вони можуть дізнатися, що ви не є той, хто зареєстрував блог в ЖЖ.

- якщо ви займаєтеся Спамом

- використовуєте в своєму блозі образливі слова, пропагуєте будь-які ниці цінності, закликаєте до насильства та інше.

- видаляються неактивні щоденники, до яких відносять щоденники, в яких користувач видалив обліковий запис, і щоденники, доступ до яких був припинений більш ніж на 6 місяців у зв'язку з порушенням угоди.

Не займайтеся діяльністю, яка здатна привести до видалення вашого блогу в ЖЖ і буде вам щастя - ваш блог буде існувати довгий час і можливо радувати вас тим, що буде приносити якийсь прибуток.

В інтернеті можна заробити не тільки на блогах, можна займатися ИнфоБизнес. Інфобізнес - це дуже прибуткова справа. Про багатьох моментах Інфобізнес повідав в своєму тренінгу Золотий Актив 2.0 Азамат Ушанов.

(Visited 6 times, 1 visits today)

Які проблеми існують з блогами в ЖЖ?