Продають тексти: приклади і шаблон

  1. Шаблонний приклад продає тексту
  2. Основні вимоги до продавців текстам
  3. Яскраві приклади продають текстів

Початківець копірайтер, потрапивши на біржу контенту або сайт фрілансу, починає відчувати себе як агроном, якого помилково занесло на симпозіум астрономів

Початківець копірайтер, потрапивши на біржу контенту або сайт фрілансу, починає відчувати себе як агроном, якого помилково занесло на симпозіум астрономів. Нові слова, невідомі терміни, страшні вимоги до текстів можуть разом відбити бажання працювати або змусити місяцями топтатися в одній і тій же ціновій категорії. Одне з таких "страшних" вимог - створення продає тексту. Сьогодні ми детально розглянемо продають тексти, приклади та методи їх написання.

Продає текст - це звучить гордо. Замовники вимагають "реально хороший" і "професійний" продає текст, при цьому на біржі лише деякі готові платити за нього пристойні гроші. В основному за рекламні статті пропонують стільки ж, скільки за інформаційні ... Але це деталі.

Якщо ви боїтеся брати замовлення на створення продають текстів, то робите це даремно. У розумінні більшості замовників рекламна стаття відрізняється від інформаційної тільки нахвалюємо товару або послуги. Іншими словами, клієнт чекає від вас хвалебного тексту, який пропонує читачам негайно щось купити або замовити.

Зараз я приведу шаблон продає тексту, який влаштує 99% замовників текстових бірж.

Звучить прямо як «зараз я на ваших очах витягну з капелюха кролика» :)

Шаблонний приклад продає тексту

Отже, що б нам таке сьогодні продати? Нехай це буде гламурне собаче пончо. Текст починаємо з заголовка, який містить назву товару або послуги.

Чудове собаче пончо для Вашого улюбленця

Далі позначимо проблему.

Ваша собачка мерзне на прогулянці? Доводиться носити її на руках? Будинки песик чхає?

Поки невдачливий власник чутливої ​​животини скрушно хитає головою, ми пропонуємо рішення.

Пора зігріти улюбленця і подарувати йому комфорт і гарний настрій! У нашому магазині Ви знайдете чудовий асортимент теплих, зручних і модних пончо, придатних для собак всіх порід і вікових груп.

Відвідувач сайту зрадів і увірував в силу пончо. Тепер потрібно умовити його зробити покупку саме тут і зараз. Для цього розписуємо переваги товару, хвалимо асортимент і обіцяємо низькі ціни.

Наші пончо - самі що ні на є пончо! Вони пошиті з шкур елітних кракозябри і піддані триступеневої сертифікації якості. Крім того, у Вашого улюбленця ні за що не виникне алергія, оскільки все пончо гіпоалергенні і безпечні для здоров'я людей і тварин. У каталозі представлені моделі всіляких забарвлень і фасонів. Нещодавно надійшли пончо з нової колекції: поспішайте зробити покупку за вигідною ціною!

А що, якщо читачеві не потрібні пончо? Ну раптом! Треба запропонувати альтернативу.

Також у продажу є професійний корм для тварин. Можлива доставка додому.

Під кінець рекомендую згадати прекрасний сервіс і одна з переваг фірми - наприклад, безкоштовну доставку.

У компанії "Пончо Плюс" Вас і Вашого вихованця чекає виключно уважний сервіс. Ми пропонуємо безкоштовну доставку пончо до дверей по всій Московської області.

І запрошення / заклик до дії.

Телефонуйте і замовляйте! Ми раді кожному покупцеві!

Основні вимоги до продавців текстам

Незважаючи на те, що мета будь-якого рекламного тексту - нахвалитися і продати товар, у кожного клієнта є свої міркування, як це потрібно робити. Хтось цінує гумор і креатив, а хтось ханжа вважає етичним тільки діловий стиль. Тому перед тим, як братися за написання тексту, треба запитати у замовника наступні моменти (якщо інформації мало або немає в технічному завданні):

  • від якого посадовця писати текст (від першого або третього);
  • який стиль кращий (строгий, грайливий, доброзичливий, агресивно продає);
  • назва компанії і її переваги.

Попросіть замовника по можливості надіслати приклад тексту, який йому подобається. Іноді легше підлаштуватися під певний стиль, ніж винаходити велосипед по смутному ТЗ.

Яскраві приклади продають текстів

Шаблон - це добре. Але щоб по-справжньому навчитися писати рекламні тексти, їх потрібно частіше читати. Пропоную Вашій увазі кілька прикладів продає контенту, на який варто орієнтуватися. Тільки власне виробництво, але в майбутньому планую давати посилання на хороші тексти з просторів мережі.

Приклад 1. Секс продає. Завжди.

Один з моїх продають текстів, який дійсно мені дуже подобається.

Приклад 2. Як зірки кіно мучаться через криві зубів.

Кожному обивателю цікава виворіт Голлівуду. Чому б не використати плітки з метою реклами?

Чому б не використати плітки з метою реклами

Приклад 3. Смерть в бідності. Причина: відсутність копірайтера.

Мій улюблений прийом: класна історія з продають кінцем :)

Як ви вже здогадалися, якщо мова йде про справжній продає тексті, то всі перераховані на початку поста рекомендації можна сміливо спустити в унітаз. Написаних з цього шаблону рекламних статей в інтернеті тисячі, вони давно приїлися користувачам і не викликають особливого інтересу у відвідувачів сайтів. Справжній текст, - це шедевр, створений всупереч стандартам і стереотипам, що базується на психології читача і мотивуючий не просто зробити покупку, а змінити своє життя.

Але, як я вже сказала, в інтернеті майже немає замовників, яким потрібен рекламний шедевр. Всі вони чекають від копірайтера самого звичайного, але якісного продає тексту, зробленого за описаним вище правилам.

Тому не бійтеся брати в роботу замовлення на рекламні статті - вони нітрохи не складніше звичайних, тільки зі своєю специфікою написання. Користуйтеся шаблоном, якщо хочете писати якісні продають тексти. Приклади можна наводити нескінченно, але практику не замінить ніщо. Вперед, за новим замовленням! Успіхів!

Так, і ділитися постом в соцмережах теж не забувайте :)

Ваша собачка мерзне на прогулянці?
Доводиться носити її на руках?
Будинки песик чхає?
А що, якщо читачеві не потрібні пончо?
Чому б не використати плітки з метою реклами?