Продаж груп в контакті | Як і де продати групу / паблік

 1. Де і як продати групу / паблік Вконтакте
 2. Правила безпеки під час продажу паблік
 3. Чому я рекомендую саме цього гаранта?

Всім привіт! Сьогодні мені хочеться розкрити тему, такого спірного питання як: продаж груп Всім привіт вконтакте. Чому спірне питання? Тому, що за правилами самої
соціальної мережі, продаж груп / паблік суворо заборонено. Тому, якщо Адміністратори Вконтакте дізнаються про те, що група продається, вони швидше за все її назавжди заблокують. Але якщо ви все таки вирішили купити або продати групу, то читайте рекомендації нижче.

Де і як продати групу / паблік Вконтакте

Яких-небудь офіційних бірж з продажу такого товару не існує, тому як я вже говорив це заборонено самими правилами соц. мережі. Але є багато неофіційних бірж і форумів, де можна продати своє творіння по адекватно ціні:

 1. Форум searchengines.guru/forumdisplay.php?f=101 (найбільший SEO форум Рунета з величезною аудиторією).
 2. Форум forum.antichat.ru/threads/184088/ (теж дуже відомий форум, де можна продати своє співтовариство)
 3. Zismo - трохи поменше двох попередніх, але я думаю, що нічого поганого не станеться, якщо ви і тут опублікуєте своє оголошення
 4. trade-groups.ru не велика біржа, на якій ви теж можете спробувати продати свою спільноту.

Є, ще ​​багато дрібних форумів, але я вирішив торкнутися в даній статті, тільки найцікавіші на мій погляд.

Правила безпеки під час продажу паблік

 1. Якщо ви публікуєте оголошення на форумі, то не залишайте посилання на групу в темі. Є багато недоброзичливців, які можуть «настукати» в службу підтримки Вконтакте і групу вам заблокують (читайте початок статті). Бажано тільки вказати кількість учасників, тематику, а також мову ведення групи. Найбільшу посилання, давати тільки вибірково в особистому повідомленні.
 2. Намагайтеся взагалі не виставляти оголошення і продажу паблік в самій соц. мережі Вконтакте, навіть якщо ви не будете публікувати її адресу. Тому, що якщо хтось із модераторів, помітить, ваше оголошення, він може перевірити творцем яких груп ви є і на підставі цього вже заблокувати ваше співтовариство.
 3. Якщо ви вже знайшли покупця, то чи не домовляйтеся про умови угоди через особисті повідомлення Вконтакте.
 4. При продажу, використовуйте гаранта. Якщо сума угоди велика, то можна і особисто зустрінеться.

Що стосується гарантів, то їх в даний час, є більш ніж достатньо. Особисто я, рекомендую користуватися послугами гаранта WebBiz .

Чому я рекомендую саме цього гаранта?

 • Людина не гидує угодами, сумою у 400-500 р.
 • Угоди проводить не тільки в російських рублях, або в доларах США, а також і в українських гривнях.
 • Живе спілкування. Т. е. Вам не доведеться чекати кілька днів, поки дійде черга до вас. Ви можете починати операцію, вже через 10 хв. після того, як списали з гарантом.
 • Багато способів оплати. Він працює з такими платіжними системами: Webmoney, Яндекс Гроші, QiWI, Приват24.
 • Якщо сума угоди від 30000 р., То комісія складе лише 3% від суми. А всі витрати з переказу грошей продавцю, гарант бере на себе.

Де і як безпечно купити групу / паблік В контакті

 1. Підшукати підходящий варіант, ви можете на форумах і біржі, яку я дав вище в описі.
 2. Завжди просіть посилання на статистику. Ви повинні перевірити наскільки в група жива. Якщо учасників багато, а добова відвідуваність низька, то варто задуматися: а чи не накручені учасники?
 3. Звертайте увагу на активність учасників. Якщо нові записи, повинні активно коментувати, лайкать, а також репоста. Якщо цього не відбувається, знову варто задуматися про доцільність покупки даної групи.
 4. Вік аудиторії. Потрібно купувати паблік, більшість аудиторії якого якого 18+. Всім же зрозуміло, що діти це не платоспроможна публіка, тому монетизувати таку групу, буде вкрай складно.
 5. Ціна повинна бути адекватною. Якщо в групі продається реклама, то окупність групи, не повинна перевищувати 12 місяців. Хоча це і не панацея. А ось, якщо реклама не продається (немає рекламодавців), то також варто задуматися над доцільністю покупки такого проекту.
 6. Купуйте групу, тільки з аккаунтом творця. Якщо ви купите групу, без аккаунта творця, то творець за допомогою служби підтримки, зможе з легкістю забрати її.
 7. завжди використовуйте онлай гаранта .
 8. Перечитайте пої рекомендації, продавцям груп, вище в даній статті. Так як, там є цікава інформація і для покупців.

Якщо у вас є, чим доповнити цю статтю пишіть в коментарях. Якщо є позитивний, або негативний досвід купівлі / продажу спільнот - теж пишіть.

Удачі Вам у бізнесі і у всіх починаннях !!!

З повагою, Іван.

Продаж груп Вконтакте

5 (100%) 1 vote [s]

Чому спірне питання?
Php?
Чому я рекомендую саме цього гаранта?
Якщо учасників багато, а добова відвідуваність низька, то варто задуматися: а чи не накручені учасники?