»Професійне seo або самостійне просування сайту - що вибрати?

  1. Варіант 1 - довірити розкрутку сайту професіоналам
  2. Варіант 2 - скористатися безкоштовними автоматичними програмами для розкрутки сайту
  3. Як самостійно розкрутити сайт?
  4. Наведу сервіси, які рекомендує для самостійного просування наше агентство:
  5. Поділіться з друзями

Стрімкий розвиток технологій і становлення інтернету частиною повсякденного життя людей залишило відбиток і на діяльності сучасних фірм і компаній, які прагнуть в першу чергу створювати власні інтернет-ресурси

Стрімкий розвиток технологій і становлення інтернету частиною повсякденного життя людей залишило відбиток і на діяльності сучасних фірм і компаній, які прагнуть в першу чергу створювати власні інтернет-ресурси. Первісною і основною метою створення сайтів є отримання прибутку. Але для досягнення цієї мети просто зробити власний сайт недостатньо. Потрібно постійно здійснювати роботу над ним - займатися його просуванням для того, щоб він опинявся на перших позиціях у видачі пошукових систем і його могли бачити користувачі. Так що потрібно зробити, щоб ресурс розташовувався на одному з перших місць у видачі пошукових систем? Як правильно просувати ресурс: довіривши цю складну задачу професіоналам або самостійно?

Варіант 1 - довірити розкрутку сайту професіоналам

SEO-фахівці володіють знаннями, що дозволяють їм швидко і успішно просувати інтернет-ресурси. Тому передача професіоналам цієї частини роботи над сайтом значно спростить вам завдання. Єдиний нюанс - вам слід упевнитися в тому, що ви маєте справу дійсно з професіоналом, тим більше що матеріальні витрати на це задоволення будуть великі.

Самостійне просування сайту дозволить сам заощадити великі суми, проте займатися цим без будь-якого досвіду роботи в SEO практично неможливо. Звичайно, можна поєднати самостійну розкрутку сайту з консультаціями сеошників, які періодично будуть давати вам цінні поради щодо просування інтернет-ресурсу. Але ви повинні розуміти, що для того, щоб розкрутити його своїми руками, ви витратите набагато більше дорогоцінного часу і сил, на відміну від профільних організацій. Вирішіть, що для вас має високу оцінку: час або гроші?

Варіант 2 - скористатися безкоштовними автоматичними програмами для розкрутки сайту

Безкоштовні програми для просування ресурсів в інтернеті є зручними інструментами, які дозволяють скоротити як тимчасові, так і матеріальні витрати. Якщо ви все-таки вирішили самі займатися розкручуванням сайту - зверніть увагу на них. Програми - ідеальний варіант для проектів, що мають середню конкурентність і обмежений бюджет. Тому якщо у вас немає можливості довірити цю складну задачу професіоналам, не турбуйтеся, у самостійного просування є багато позитивних сторін, наприклад, отримання безцінного досвіду роботи.

Як самостійно розкрутити сайт?

Ручне безкоштовне, як і автоматичне просування сайту здійснюється поетапно. В першу чергу необхідно оптимізувати фактори, які впливають на ранжування. Чим привабливіший сайт буде виглядати в очах відвідувачів і роботів пошукових систем, тим легше буде його підвищити його позиції. Наступним етапом у просуванні ресурсу буде нарощування посилальної маси, яка відповідає за авторитетність сайту. Чим більше різних майданчиків будуть посилатися на просувний інтернет-ресурс, тим вище буде ймовірність його просування в ТОП.

Важливо пам'ятати, що автоматична розкрутка сайту за допомогою подібних сервісів - лише допоміжний інструмент для просування. Жодна інтернет-програма не надасть вам чіткий алгоритм дій для того, щоб ви просували свій сайт самі. Самостійна розкрутка веб-ресурсу буде ефективною тільки при використанні власної голови і рук.

Наведу сервіси, які рекомендує для самостійного просування наше агентство:

  1. Seopult.pro
  2. Rookee
  3. Megaindex
  4. Wizard.Sape

Важливо пам'ятати, що автоматична розкрутка сайту за допомогою подібних сервісів - лише допоміжний інструмент для просування. Жодна інтернет-програма не надасть вам чіткий алгоритм дій для того, щоб ви могли просунути сайт самі. Самостійна розкрутка веб-ресурсу буде ефективною тільки при використанні власної голови і рук.


Поділіться з друзямиКоментувати за допомогою Вконтакте

Так що потрібно зробити, щоб ресурс розташовувався на одному з перших місць у видачі пошукових систем?
Як правильно просувати ресурс: довіривши цю складну задачу професіоналам або самостійно?
Вирішіть, що для вас має високу оцінку: час або гроші?
Як самостійно розкрутити сайт?