Професійні стратегії розміщення ключових слів: поліпшення SEO сайту

 1. 1. Назва
 2. 2. Вступ
 3. 7. Мета опис
 4. 2. Мати Yoast SEO плагін WordPress Аналізувати ваше вміст
 5. Великі інвестиції без витрат: безкоштовна оцінка професійного веб-сайту

Використання пошукової оптимізації (SEO) професійних стратегій розміщення ключових слів буде залучити потрібних покупців на веб-сайті вашої компанії. Зрештою, хороший вміст вашого сайту лише переконує людей купувати, якщо вони зможуть його знайти!
Важливо, щоб ваші ключові слова SEO звучали природно, тому використовуйте їх пишіть вміст веб-сайту таким чином, щоб люди могли зрозуміти . Вибір витрачайте свої гроші на професійні послуги копірайтингу це відмінний спосіб досягти цього. Але якщо ви вирішили покращити свій сайт SEO, ви все ще можете використовувати ці поради для розміщення ключових слів.

1. Назва

 • Назва найважливішого місця для ключових слів на сторінці.
 • Помістіть головне ключове слово у вашій назві, бажано на початку, якщо це можливо.
 • A сильний заголовок є найбільшим фактором у залученні людей.

2. Вступ

 • Розмістіть головне ключове слово на видному місці у вашому вступному абзаці.

3. Підзаголовки

 • Включіть головне ключове слово в заголовок H1 і до одного іншого підзаголовку
 • Використовуйте вторинні ключові слова в інших субтитрах по всій сторінці або статті.

4. Текст тіла

 • Використовуйте основне ключове слово мінімум 2–3 рази у вашому тексті - більше, якщо ваш вміст довший.

5. Альтернативний текст зображення (Alt Text)

 • Альтернативний текст - це слово або фраза, яка вказує на вміст зображення. Зазвичай він видно, коли курсор розміщується над зображенням - на відміну від підпису, який завжди видно.
 • Використовуйте своє основне ключове слово один раз у атрибуті alt тексту зображення, але переконайтеся, що текст alt все ще має сенс для опису зображення.

6. URL

 • Використовуйте своє основне ключове слово один раз у URL-адресі.
 • Кожна сторінка має мати унікальну URL-адресу уникнути дублювання вмісту . Це гарантує, що ви маєте одну сильну сторінку по темі і не конкуруєте з собою.

7. Мета опис

 • Використовуйте основне ключове слово один раз в описі мета.
 • Додати вторинні ключові слова для визначення основної ідеї вашого веб-сайту.

8. Текст прив'язки посилання (також званий гіперпосиланням)

 • Це текст (часто синій і підкреслений), який читачі натискають, щоб перейти на іншу сторінку.
 • Розміщуйте ключові слова в тексті прив'язки посилання, якщо це має сенс, але не використовуйте занадто багато однакових ключових слів у якірному тексті. Різноманітні ключові слова є найбезпечнішими. Якщо надто багато посилань використовують один і той же прив'язок, Google може переглядати це як спам, а також не покращує ваш SEO.
 • Тримайте текст коротким і простим, але конкретним; переконайтеся, що це стосується сторінки, на яку ви посилаєтеся.

9. Меню Навігація

 • Використовуйте ключові слова в меню, щоб посилатися з головної сторінки на підсторінки, а на підсторінці повертатися до головної сторінки.
 • Змінюйте свої ключові слова та переконайтеся, що вони звучать природно.
 • Тримайте навігаційні посилання якомога коротше, надаючи при цьому точний опис призначення посилання.

Weebly і Yoast: два великі інструменти для SEO сайту

Використання пошукової оптимізації (SEO) професійних стратегій розміщення ключових слів буде  залучити потрібних покупців  на веб-сайті вашої компанії 1. Weebly Builder сайтів сприяє професійним стратегіям розміщення ключових слів

Стратегії розміщення професійних ключових слів легко використовувати, використовуючи Weebly. Використовуйте вкладку налаштувань, щоб додати елементи SEO. Тут ви можете ввести ключові слова в опис сайту, мета-ключові слова, код колонтитулу, код заголовка і 301 перенаправлення в позначених полях.
Щоб додати ключові слова SEO до окремих сторінок вашого веб-сайту, Weebly пропонує посилання на додаткові налаштування на вкладці "Сторінки" . Тут ви можете ввести ключові слова в назву сторінки, опис сторінки, ключові слова мета, нижній колонтитул & заголовок.

2. Мати Yoast SEO плагін WordPress Аналізувати ваше вміст

Yoast SEO - це плагін для WordPress. Вона дозволяє встановлювати головне ключове слово, а потім Yoast буде аналізувати ваш вміст, щоб переконатися, що ви використовуєте головне ключове слово досить часто і в потрібних місцях.
Під час роботи з Yoast можна отримати вигляд Google про те, як будуть виглядати результати пошуку, використовуючи мета-поле, щоб допомогти оптимізувати опис та мета-опис.

Великі інвестиції без витрат: безкоштовна оцінка професійного веб-сайту

Завдяки своїй здатності збільшити кількість відвідувачів веб-сайту, які перетворюються на клієнтів, SEO є більш актуальним сьогодні, як ніколи. Хороший сайт SEO забезпечує результати, які більш конкретні для користувача, що означає , що користувачі, які активно шукати ваш сайт, швидше за все, щоб зробити покупку . Оскільки Google та інші пошукові системи продовжують підвищувати точність результатів пошуку, професійні стратегії розміщення ключових слів у SEO все більш важливі.
Завдяки своїй здатності збільшити кількість відвідувачів веб-сайту, які перетворюються на клієнтів,  SEO є більш актуальним  сьогодні, як ніколи