Професійний аудит сайту своїми руками

У сервісі ROOKEE новий реліз: на додаток до вже існуючого модулю текстової оцінки сайту, випущений функціонал з технічного аналізу просуваються сторінок і сайту в цілому. А це означає, що у користувачів сервісу ROOKEE тепер з'явився професійний комплексний модуль для внутрішнього аудиту сайту як з технічної, так і з тематичної точки зору.

Перевірка сайту на придатність до просування є, мабуть, найбільш трудомістким етапом в роботі оптимізаторів. До недавнього часу їм доводилося проводити аудит сайту самостійно, вручну або, використовуючи сторонні скрипти і сервіси (часто платні), витрачати час і гроші.

З сьогоднішнього дня в ROOKEE впроваджений комплексний модуль аналізу сайту - його технічної і текстової складової. Оцінити стан сайту і окремих цільових сторінок тепер можна як для поточних ваших проектів, так і для новостворених.

Основна цінність впровадженого функціоналу - максимальна автоматизація оцінки досить великого списку параметрів, а значить, значна економія часу, який можна витратити на більш важливі речі, ніж ручна перевірка або робота з десятками скриптів.

Підхід до аудиту сайтів онлайн, набір оцінюваних параметрів сформований на основі власних досліджень команди, а також за результатами спілкування з представниками перспективних seo-компаній. А це означає, що у користувачів сервісу ROOKEE тепер є можливість користуватися дійсно професійним рішенням для аудиту сайту перед просуванням.

А це означає, що у користувачів сервісу ROOKEE тепер є можливість користуватися дійсно професійним рішенням для аудиту сайту перед просуванням

SEO-аудит сайту проводиться за такими характеристиками:

по сайту:

  1. Загальна статистика сайту - вік домента, вагові показники, сума беклінков на сайт і наявність сайту в.
  2. Реєстраційна інформація - дата продовження домена, регіон і тематика сайту.
  3. Інформація по індексації сайту - кількість сторінок в індексі, перевірка robots.txt, перевірка настройки дзеркал і ін.

txt, перевірка настройки дзеркал і ін

по сторінці:

  1. Технічні параметри сервера - час відповіді, час завантаження сторінки, розмір сторінки, статус коду відповіді та ін.
  2. Інформація по індексації сторінки - заборона індексації, кеш, зайві теги і ін.
  3. Оцінка перешкод при просуванні - ідентифікатори сесії, відносні і динамічний посилання, css, java-скрипти, pop-up банери та ін.
  4. Текстовий аналіз - порівняння з конкурентами, перевірка сторінки на унікальність і природність і ін.

Текстовий аналіз - порівняння з конкурентами, перевірка сторінки на унікальність і природність і ін

Тепер в сервісі ROOKEE можна здійснювати повний цикл автоматизованого просування - починаючи з оптимізації та закінчуючи гнучкою звітністю за результатами роботи і ефективності просування. І все це з максимальною економією часу!

Команда сервісу прагне зробити роботу з проектами максимально швидкого та комфортного для оптимізаторів - саме тому в систему впроваджуються такі професійні модулі, як внутрішній аудит сайту.