Програма bad_module_info не працює

 1. Причина помилки
 2. Виправляємо помилку bad_module_info
 3. Антивірус
 4. Регулювання і перевірка операційки, оновлення дров
 5. Налаштування сумісності і налагодження самої гри
 6. Відкат апдейта операційки
 7. висновок

Шанувальники мультіплеєрних і онлайн ігор, останнім часом стурбовані появою такого повідомлення про помилку "Припинена робота програми bad_module_info". При цьому, можуть спостерігатися серйозні фризи - навіть на робочому столі при викиданні з гри, переміщати мишку неймовірно складно, а потрапити на кнопочку закриття вікна проблематично, адже курсор продовжує виконувати дії користувача ще кілька секунд. Ви дізнаєтеся про причини, за якими програми не працюють в Windows 10, і як правильно виправити помилку.

Причина помилки

Левова частка випадків відбувається через вихід останнього апдейта для операційної Віндоус 10. Його номер - 1709. Ця обнова повинна була поліпшити FPS та іншу оптимізацію ігрового режиму в десятці, але щось пішло не так, а ми маємо те, що маємо. Зрозуміло, можливі й інші проблеми, на кшталт пошкодження системних файлів і бібліотек, битою гри, використання блокуючого софта і іншого.

Зрозуміло, можливі й інші проблеми, на кшталт пошкодження системних файлів і бібліотек, битою гри, використання блокуючого софта і іншого

Помилка "Програма bad_module_info не працює"

Відзначається, що вильоти відбуваються з додатками, що працюють на движку Unreal Engine. Також виліт зустрічається в багатьох популярних іграх: Blade and Soul, PUBG, DayZ, Paladins, Point Blank, Aion і інші. Частота виникнення скрізь різна - хтось не може навіть нормально увійти в гру, а деякі примудряються відіграти кілька хвилин в такому режимі.

Виправляємо помилку bad_module_info

В першу чергу спробуйте зробити наступне:

 1. Увійдіть в корінь ігровий папки, через Локальні файли в Стім.
 2. Клікайте правою кнопкою по ярлику ігрового клієнта. Наприклад, для PUBG це TslGame.exe.
 3. Пройдіть в "Властивості" - вкладка "Сумісність".
 4. Там зніміть галочку з пункту "Оптимізація на весь екран".
 5. Якщо не допоможе, там же проставте виконання з-під адміна, і режим сумісності з іншими версіями, наприклад сімкою.
 6. Ці ж дії потрібно виконати з усіма лаунчер гри і клієнтом BattlEye.
 7. Обов'язково вимкніть "Ігровий режим" Game Mode в десятці, це він дає збої.

Залежно від гри (PUBG, Blade and Soul, DayZ і ін.) І кількості вильотів, можна випробувати і інші способи вирішення проблеми:

 1. Регулювання і перевірка операційки.
 2. Налагодження самої гри і сумісності.
 3. Деактивация захисного ПЗ.
 4. Оновлення дров і компонентів.
 5. Відкат апдейта операційки.
Антивірус

Запустіть глибоке сканування ПК, щоб переконатися у відсутності вірусів. Непогано було б провести сканування утилітами AdwCleaner, Malwarebytes і Dr.Web CureIt. Обов'язково додайте екзешнікі гри (або всю папку) в винятку антивіруса. Перед запуском бажано і зовсім відключити захист, разом з брандмауером, фаєрвол і штатним Захисником (актуально для десятки).

Перед запуском бажано і зовсім відключити захист, разом з брандмауером, фаєрвол і штатним Захисником (актуально для десятки)

Антивірус AdwCleaner

Регулювання і перевірка операційки, оновлення дров

Це необхідно, щоб виключити трабли, пов'язані з її роботою. Що робимо:

 1. Встановлюємо всі необхідні компоненти Visual C ++ і DirectX. Майте на увазі, якщо у вас стоїть x64, то визуализатор потрібно завантажувати двох версій x86 і x64.
 2. У занедбаній під адміном консолі вводимо sfc / scannow і чекаємо завершення. Перевірка цілісності файлів в Windows 10
 3. Перевіряємо на офіційному сайті виробника «заліза» доступні дрова і встановлюємо їх. Особливу увагу приділяємо відеокарти.
 4. Відкриваємо список встановленого софта, і перевіряємо, щоб там не було Glide3dfx. Якщо цей компонент є - видаляємо його.

При даній помилку небажано проводити оновлення операційки, якщо поточна версія збірки менше 1709. Якщо на компі встановлена ​​саме ця версія, то перевірка обнов є дуже важливою, адже з найближчими апдейтами має прийти виправлення - хочеться вірити в розробників Майкрософт.

Налаштування сумісності і налагодження самої гри
 1. На екзешніке гри і клієнта встановлюємо сумісність з більш ранніми версіями Вінди. Тиснемо ПКМ на запускає файлі у відповідних директоріях, і у властивостях знаходимо вкладку сумісності.
 2. Якщо ігруха відкривається або доступні настройки, то знижуємо якість картинки і використовуваних технологій.
 3. Перевіряємо цілісність кеша гри в клієнті Steam. Перевірте цілісність файлів

Іноді виручити може віконний режим (ALT + ENTER). Грати в ньому менш комфортно, але все ж можливо. Ще одна можливість пограти - використовувати іншу розрядність. Помічено, що вильоти відбуваються з x64. Це не панацея, до того ж вильоти можуть тривати, але відбуватися це буде рідше.

Відкат апдейта операційки

Пробуємо видалити апдейт. У Центрі оновлень знаходимо розділ з встановленими обновами і видаляємо апдейт KB4056892 (з номером 1709), а замість нього встановлюйте новий березневий кумулятивний KB4088776 - запустіть ПК і після цього все повинно піти. Майте на увазі, бувають убиті збірки і система може не дати вам зробити цього. Спробуйте тоді відкат десятки на більш ранню версію:

 1. В каталозі Оновлення та безпеки вибрати відновлення.
 2. Вибрати відкат зі збереженням особистих файлів
 3. Починаємо процедуру і слідуємо інструкції. Повернення системи до заводських налаштувань

Дані дії приведуть до повернення до попередньої версії. На сьомій версії подібна помилка не відбувається, але вироблений відкат здійснюється тільки на ліцензійний продукт, тому буде потрібно ключ.

висновок

Ось так ось черговий апдейт, покликаний поліпшити роботу компа став причиною вильотів з помилкою "Програма bad_module_info не працює" і моторошних зависань. В недалекому майбутньому варто чекати виходу виправлень, так що потрібно потерпіти зовсім трохи і регулярно перевіряти обнови Віндоус 10.

(1 оцінка, середнє 5 з 5)