Програма для оптимізації роботи комп'ютера

  1. Оптимізація роботи комп'ютера
  2. Основні можливості програми Toolwiz Care
  3. Програма для оптимізації роботи комп'ютера, Windows

Сьогодні можна зустріти   багато програм, що сприяють оптимізації роботи комп'ютера

Сьогодні можна зустріти багато програм, що сприяють оптимізації роботи комп'ютера . Користувач буквально втрачається, яка програма більш зручна і функціональна.

Дані програми, хоча і відрізняються один від одного інтерфейсом, проте дуже схожі за своїм функціоналом.

Такі оптимізатори мають в своєму наявності ряд стандартних утиліт, які дозволяють налаштовувати параметри операційної системи, проводити очищення і дефрагментацію жорстких дисків, і мають ряд інших стандартних функцій.

Оптимізація роботи комп'ютера

Програма Toolwiz Care відрізняється від інших ВЕЛИЧЕЗНИМ набором інструментом, які здатні максимально оптимізувати роботу комп'ютера.

Toolwiz Care об'єднала в собі функції більше 50-и програм-оптимізаторів !!
І хоча за багатьма характеристиками Toolwiz Care нічим не поступається своїм комерційним побратимам, все ж вона є абсолютно безкоштовною, що дуже радує)).

Програма має дуже інтуїтивний, приємний інтерфейс і підтримує російську мову.

Основні можливості програми Toolwiz Care

Модуль перевірки дозволяє очистити і оптимізувати файли на жорстких дисках всього одним кліком. Проходить перевірка параметрів безпеки, очищення жорсткого диска і реєстру, а також дефрагментація.

Швидка перевірка являє собою вікно, розділене на дві області. У лівій його частині ви можете переглядати результати швидкого сканування, а в правій застосовувати додаткові параметри і опції.

Модуль очищення передбачає можливість усувати помилки реєстру, проводити очищення жорсткого диска і історії серфінгу (Відвідувань) в інтернеті, а також аналізувати файлову систему комп'ютера.

Програма для оптимізації роботи комп'ютера, Windows

Так, наприклад, запустивши даний модуль, ви можете отримати відомості про поліпшення роботи ПК, кількість файлів і папок на жорсткому диску, необхідності дефрагментації і т.д.

Модуль прискорення складається з 4 утиліт - дефрагментація, автозавантаження, настройка параметрів ОС і утиліту, яка надає інформацію про автозавантажувані компонентах.

Модуль безпеки. До складу модуля безпеки входить 4 утиліти, що дозволяють забезпечити коректну роботу для користувача програм.

Варто відзначити, що в розділі «Інструменти» програми Toolwiz Care лежить ряд різноманітних утиліт, що дозволяють склеювати і розрізати файли, генерувати паролі, відновлювати дані, шукати і усувати файлові дублікати, виправляти системні помилки і багато багато іншого.

кілька відмінних рад по оптимізації Windows

Toolwiz Care також дозволяє створити особливу віртуальний простір, в якому ви зможете зберігати ваші конфіденційні файли.

Корисною також є функція «захисту зору». Через певні проміжки часу на екрані буде з'являтися повідомлення про те, що пора перепочити, відірватися від монітора, випити чашечку своєї улюбленої кави)).

С ув., Savat.

Вітаю! Мене звуть Savat (Олександр Саватін), на даному сайті я розміщую тільки корисні і цікаві статті, з ілюстраціями та відео, підписуйтесь на e-mail розсилку, буде цікаво.