Програма для прискорення роботи комп'ютера

  1. Як прискорити і оптимізувати роботу комп'ютера?
  2. Перевірка системи.
  3. Програма для прискорення роботи комп'ютера
  4. Ресурси.
  5. == >> Ще одна програма для прискорення роботи комп'ютера << ==
  6. Інструменти.
  7. Як прискорити роботу інтернету?

Набридли глюки в комп'ютері? Почистіть йому мізки за допомогою програми Auslogics Boostspeed Reviewed by https://plus.google.com/u/0/106316628551306822086 on Jan 7 Rating: 4.5 програма для прискорення роботи комп'ютера

Всім привіт, друзі мої!

Auslogics Boostspeed - найпотужніша програма для прискорення роботи комп'ютера! Це, мабуть, найважливіша і необхідна програма для прискорення роботи комп'ютера.

Набридли глюки в комп'ютері

Цю програму мені скинув знайомий програміст і показав, як за допомогою неї оптимізувати роботу комп'ютера, тобто значно збільшити швидкість його роботи і позбавити від зайвого мотлоху. Протягом 2-х тижнів я перевірив корисність auslogics boostspeed і вирішив поділитися цією корисною прогой зі своїми колегами, тому що багато хто забуває про профілактику свого інтелектуального дружка, а це веде до його гальмування і періодичним «глюків».

Отже, приступимо до знайомства з програмою Auslogics BoostSpeed. Почну з того, що ця програма повинна бути у кожного, поважає свій комп'ютер людини.

Завантажили? Відмінно! Тепер встановлюємо (версія вже зареєстрована, ніяких ключів вводити не треба) і рухаємося далі ...

Як прискорити і оптимізувати роботу комп'ютера?

Меню програми виглядає ось так:

У ньому мають 4 вкладки (підміню), з якими ми будемо працювати.

Перевірка системи.

У цьому розділі програми ми перевіряємо комп'ютер на наявність помилок в реєстрі і дисках, позбавляємося від непотрібних файлів і виправляємо наявні «косячки». Зрозуміло пояснив? :) Скажу чесно, всієї технічної термінології не знаю і впевнений на 99,9%, що Ви теж, тому кажу якомога простіше. Головне не теорія, а практика і результат!

Щоб перевірити систему і виправити помилки, необхідно поставити всі галочки в лівій колонці, в самому центрі натиснути на кнопку з меню, що випадає і вибрати пункт "перевірити і виправити".

Щоб перевірити систему і виправити помилки, необхідно поставити всі галочки в лівій колонці, в самому центрі натиснути на кнопку з меню, що випадає і вибрати пункт перевірити і виправити

Після цього програма auslogics boostspeed починає робити потужну профілактичну роботу, а на екрані Ви повинні бачити таке вікно:

Після цього програма auslogics boostspeed починає робити потужну профілактичну роботу, а на екрані Ви повинні бачити таке вікно:

Помилки виправили, "косяки" все усунули. Добре! Переходимо до наступного розділу.

Програма для прискорення роботи комп'ютера

Радник.

Тут все набагато простіше. Щоб запустити в роботу цю функцію потрібно просто натиснути на вкладку "Радник" і програма auslogics boostspeed видасть поради щодо оптимізації і прискорення роботи вашого комп'ютера. Ці поради на скріншоті виділені жовтим кольором. Якщо Ви хочете, наприклад, відключити "автозапуск зовнішніх пристроїв" (до речі, раджу всім відключити - це перешкоджає проникненню вірусів з флешки), то просто ставите галочку в самому початку ради та натисніть "відключити автозапуск".

От і все! 2 простих кроки і справа в капелюсі От і все Решта поради читайте уважно і вже приймайте рішення: що відключати, а що ні. Припустимо, у Вас поки немає факсу, тоді можна сміливо "відключити факс-службу". Відсутня смарт-карта? Теж "відключаємо службу смарт-карти". Кожен раз, коли Ви натискаєте на "Мій комп'ютер" для перегляду папок, Windows автоматично перевіряє наявність мережевих файлів і принтерів. Це викликає затримку в відображенні файлів і їх іконок. Якщо у вашій мережі не використовуються мережеві принтери і мережеві папки, то "відключення служби автоматичного пошуку мережних файлів і принтерів" збільшить швидкість перегляду файлів і папок в "Провіднику". Зрозуміло, шановний колего? Думаю, зрозуміло Ця програма для прискорення роботи комп'ютера не так вже складна.

Ресурси.

У цій вкладці Ви нічого змінити не зможете. Тут відображається 4 основних ресурсу, на які йде навантаження: процесор, пам'ять, диск і мережу. Навіщо це треба? Коли комп'ютер починає "пригальмовувати", то можна відкрити програму auslogics boostspeed і подивитися яка програма і на який ресурс дає сильне навантаження.

Так, подивилися. І що далі? А далі просто відключаємо ту програму, яка в даний момент не використовується і заважає нормально працювати.

== >> Ще одна програма для прискорення роботи комп'ютера << ==

== >>   Ще одна програма для прискорення роботи комп'ютера   << ==

Розібралися? Переходимо до останнього розділу.

Інструменти.

Це, мабуть, самий важливий підміню в цій програмі. На скріншоті ми бачимо, що в нашому розпорядженні є 9 потужних інструментів:

Тепер по порядку про кожен:

1). Обслуговування дисків. У цьому інструменті є 3 кнопки: очищення, дефрагментація і пошук помилок.

- очистка дозволяє знайти і видалити з комп'ютера файловий сміття, що займає марна простір і погіршує продуктивність системи.

- дефрагментація розкладає все файли на потрібні місця і звільняє додатковий простір на диску. УВАГА! Коли будете робити дефрагментацію, то в випадаючому меню виберіть "Дефрагментація і оптимізація"

Коли будете робити дефрагментацію, то в випадаючому меню виберіть Дефрагментація і оптимізація

- пошук помилок можете не використовувати, якщо виконали очищення і дефрагментацію.

2). Обслуговування реєстру. Тут теж є кнопки "дефрагментація" і "очищення".

- очищення реєстру підвищує стабільність і продуктивність роботи комп'ютера.

- дефрагментація реєстру також сприяє підвищенню продуктивності і прискорення роботи комп'ютера.

Щоб правильно виконати операції, завжди вибирайте функцію "сканувати і виправити". У цьому випадку програма auslogics boostspeed не тільки знайде, але виправить всі помилки.

3). Звільнення місця на дисках. За допомогою цього інструменту Ви зможете видалити всі непотрібні копії документів і файлів, які є на Вашому комп'ютері. Тільки будьте обережні! Якщо у Вас, наприклад, є копії якийсь картинки з різними розмірами (під різні цілі), то краще їх перейменувати, щоб при запуску даної функції вони не пішли.

4). Консоль ПО. Тут нас цікавить функція "Автозапуск". Даний інструмент значно прискорить завантаження при включенні комп'ютера.

Даний інструмент значно прискорить завантаження при включенні комп'ютера

Діємо так, як показано на скріншоті: прибираємо галочку і натискаємо оновити.

5). Налаштування системи. Скажу прямо: "Без фахівців туди не лізьте!" Можливо, як сам розберуся, то зроблю відео-урок. А поки переходимо до наступного розділу.

6). Екстрене відновлення. Ця функція допоможе відновити випадково видалені файли і документи як на комп'ютері, так і на флешках і цифрових носіях. Дуже корисна функція! Коли-небудь точно стане в нагоді :)

7). Стан системи. Цей інструмент дає докладну інформацію про поточний стан системи і кожному окремому елементі. Натискаєте на кнопку "Інформація" і в лівій панелі вибираєте пристрій, про який хотіли отримати детальну інформацію

Також тут можна запустити "диспетчер задач" і подивитися, які програми і служби працюють в даний момент.

8). Конфіденційність. А ви знаєте, що коли видаляються файли і очищається кошик їх все одно можна відновити? Звичайно, знаєте! :) Адже пару рядків вище є функція "екстрене відновлення", яка дозволяє це зробити. АЛЕ !!! Якщо за допомогою функції "Конфіденційність" почистити систему, то вже ніяке "екстрене відновлення" не допоможе. Ви видаліть ці файли назавжди! Навіщо це треба? Щоб ФСБ не знайшли на Вашому комп'ютері план по захопленню світу 8)

Як прискорити роботу інтернету?

9). Прискорення інтернету. О! А це вже цікавіше. Що правда можна прискорити інтернет за допомогою програми auslogics boostspeed? правда 9)

Для цього натискаємо на вкладку "Автоматичне", вибираємо швидкість інтернету (тип з'єднання) і натискаємо кнопку "Аналіз"

Для цього натискаємо на вкладку Автоматичне, вибираємо швидкість інтернету (тип з'єднання) і натискаємо кнопку Аналіз

Після того, як програма зробила аналіз можливого прискорення, натискаємо кнопку "Оптимізувати". Усе! Насолоджуємося оптимізованої роботою Вашого браузера.

Насолоджуємося оптимізованої роботою Вашого браузера

Фух! Начебто все розповів. Втомилися? Я сам втомився Фух 5 годин писав цю статтю! Зате багатьом вона здорово допоможе оптимізувати і прискорити роботу комп'ютера, тому що - це найкраща програма для прискорення роботи комп'ютера.

Рекомендую також прочитати статтю « Про шкоду готових рішень або як зібрати офігенна ПОТУЖНИЙ комп'ютер самостійно? »

PS Намагався для Вас щосили, тому, якщо не важко, поділіться цією статтею в соціальних мережах зі своїми друзями і не забудьте підписатися на оновлення блогу .

PPS На численні прохання своїх читачів записав безкоштовний відео-курс "Створи свій сайт за один день». У ньому я розкрив секрети того, як створити свій сайт і заробляти на ньому. Натисніть на картинку, щоб отримати відео-уроки.

Натисніть на картинку, щоб отримати відео-уроки

PPPS Буду дуже Вам вдячний, якщо клікніть по кнопках і поділіться з друзями цією статтею в соціальних мережах.

PPPS Буду дуже Вам вдячний, якщо клікніть по кнопках і поділіться з друзями цією статтею в соціальних мережах

Як прискорити і оптимізувати роботу комп'ютера?
Як прискорити роботу інтернету?
Набридли глюки в комп'ютері?
Завантажили?
Як прискорити і оптимізувати роботу комп'ютера?
Зрозуміло пояснив?
Відсутня смарт-карта?
Зрозуміло, шановний колего?
Навіщо це треба?
І що далі?