Програма для розкрутки груп вконтакте

  1. Навіщо потрібно розкручувати групи в контакті?
  2. Як розкручувати групу в контакті?
  3. Безпечна розкрутка груп Вконтакте

Розкрутка групи в соціальній мережі це досить затребувана і популярна послуга в наш час. Якщо вам необхідна ефективна і функціональна програма для розкрутки груп вконтакте то Бробот може стати для вас найкращим рішенням.

Навіщо потрібно розкручувати групи в контакті?

Сучасні соціальні мережі це величезна аудиторія, тому з їх допомогою завжди можна привернути увагу до продається товару, послуги або чого-небудь ще. Якщо група в контакті матиме достатню кількість передплатників, то можна отримати з неї досить великий трафік на який-небудь сайт, таким чином, можна як заробляти на власному сайті продаючи на ньому будь-які товари, так і заробляти на інших сайтах, які з радістю заплатять за покупців прийшли з вашої групи.

Таким чином, приходимо до досить простої формули, чим популярніше і розкручених група тим більше ви зможете на ній заробити.

Як розкручувати групу в контакті?

Треба зауважити, що якщо не використовувати спеціальні програми для розкрутки вконтакте то процес розкрутки може зайняти досить багато часу і сил, що надалі може навіть не окупиться. Погодьтеся, це далеко не те що ви хотіли б отримати від власної групі вконтакте. Саме тому, існують куди більш ефективні здатні підвищити кількість передплатників у вашій групі а також їх активність.

Спеціальні програми для розкрутки вконтакте можуть стати відмінним рішенням в цій ситуації. Бробот це відмінне рішення для тих хто бажає скористатися такою програмою абсолютно безкоштовно, і при цьому отримати необхідну кількість передплатників. Програма Бробот це приклад якісної і дуже функціональною програми, яка володіє величезною кількістю переваг.

Як вам може допомогти Бробот в розкручуванні своєї групи

Використовуючи таку програму для розкрутки груп вконтакте безкоштовно як Бробот, ви можете працювати не тільки в соціальною мережею вконтакте, але також і з іншими соціальними мережами, так як Бробот підтримує:
- Вконтакте
- Однокласники
- Мамба

Таким чином, ви отримуєте багатофункціональний інструмент, що дозволяє працювати з різними соціальними мережами.

Серед основних переваг цієї програми, якими ви зможете в будь-який момент скористатися, можна відзначити:

  • Можливість масово запрошувати людей з конкретних груп. Тільки уявіть собі, припустимо є група близька за тематикою з вашою групою і ви можете розіслати масове запрошення в друзі всім учасникам цієї групи. Погодьтеся це дуже зручна можливість, яка дозволить швидко набрати багато передплатників.
  • Можливість масової листування з різними анкетами. Завдяки функціоналу Бробота ви отримуєте чудову можливість вести переписку одночасно з великою кількістю акаунтів, що дозволить вам заощадити час і активніше закликати людей вступити в вашу групу.
  • Можливість автоматизованого відвідування акаунтів по конкретним критеріям. Ви можете в автоматичному режимі почати відвідувати сторінки певних користувачів соціальних мереж, при цьому виставляти їм оцінки і виконувати багато інших дій. Така автоматизація значно підвищує ефективність вашого взаємодії з аудиторією вашої групи.
  • Можливість приймати вхідні заявки. Ви можете масово, одним махом прийняти всі заявки в друзі з вашого облікового запису, що також дуже зручно.
  • Створення та використання списку id. Досить часто при розкручуванні своєї групи необхідно працювати з конкретними акаунтами, Бробот володіє необхідним функціоналом, який допоможе вам створити і використовувати список з id конкретних акаунтів.
  • Зручний фільтр. Дуже часто для виділення цільової аудиторії необхідно відфільтрувати акаунти, Бробот має вкрай зручний функціонал дозволяє зробити те основним критеріям, таким як місто, вік, стать і т.д.

Безпечна розкрутка груп Вконтакте

Дуже часто коли використовуються програми для розкрутки груп вконтакте безкоштовно застосовує їх людина хвилюється з приводу своєї безпеки. Слід зазначити, що в Броботе механізм безпеки розроблений на найвищому рівні, тому використовуючи його ви абсолютно не ризикуєте втратити власний аккаунт.

Слід враховувати, що Бробот це ні в якому разі не хмарний ресурс, тому всі використовувані логіни і паролі зберігаються на комп'ютері того хто їх використовує. Також Бробот підтримує роботу з проксі, що дозволяє захистити від бана і багатьох інших проблем. Крім того, програма має спеціальну дуже зручною функцією, що дозволяє активно моніторити працездатність проксі-серверів, що є дуже корисною функцією, для всіх тих хто буде використовувати цю програму.

Навіщо потрібно розкручувати групи в контакті?
Як розкручувати групу в контакті?
Навіщо потрібно розкручувати групи в контакті?
Як розкручувати групу в контакті?