Програма для сайту

 1. Відео програми для просування сайтів
 2. Анатолій Вассерман про нову версію 5.0 програми УВУ
 3. Мобільний додаток USU
 4. Олександр Друзь про Універсальної Системі Обліку
 5. Максим Поташёв про ефективність програми УВУ
 6. Сергій Карякін про тактику в бізнесі
 7. Можливості програми просування сайтів
 8. Презентація програми для просування сайту
 9. Купити програму просування сайтів

Реклама може бути різною, але в сучасне століття Всесвітньої павутини, багато компаній створюють власні сайти для надання інформації. Інтернет-магазинів стає більше. Сайтів-блогів теж не менше. Але, швидше за все, Ви не замислювалися над тим, що пошукові системи показують Ваш сайт далеко не на першій сторінці. І статистика сайту, і його відвідуваність падає. Ми пропонуємо Вам сучасний продукт для просування сайтів. Дана програма для сайтів почне працювати на Вас відразу після того, як Ви зробите аналіз Ваших клієнтів. Аналіз сайту допоможе Вам визначити яким саме сферам варто приділити більше уваги. Ну що ж, давайте приступимо до вивчення нашої програми і її особливостей, і як вона впливає на просування сайту в пошукових системах. Після запуску в Всесвітні простори пошукові системи починають робити індексацію нових сторінок. Іноді це може зайняти від двох до п'яти тижнів. Після індексації пошукові системи дивляться на деякі критерії, і, завдяки цьому, визначають на які позиції сайту в пошукових системах помістити Ваш сайт. Реклама може бути різною, але в сучасне століття Всесвітньої павутини, багато компаній створюють власні сайти для надання інформації

Саме для того, щоб Ваш сайт був на перших позиціях в пошукових системах ми створили таку програму, в якій здійснюється перевірка позицій сайта і SEO аналіз сайту.

Програма для сайту дуже проста, дозволяє декільком користувачам працювати одночасно, відстежувати всю інформацію, що вводиться і всі зміни в програмі. Нічого складно в ній немає, є всього три основні категорії роботи. Модулі, довідники та звіти.

Категорія модуль має в програмі для сайту всього одну вкладену категорію, яка називається "Слова". Це той модуль, з яким Ви будете працювати постійно. Що ми робимо в цьому модулі? Перед початком роботи Вам потрібно точно створити і провести аналіз часто використовуваних фраз для пошуку Вашого сайту. Задайте собі питання, а як Ви б шукали? У програмі для сайтів Ви створюєте базу даних ключових слів, їх можна поділити на категорії, а категорії на підкатегорії. Зробити їх впорядкованість такий як Вам зручно. У даній категорії у Вас є дія, яка автоматично визначить позицію сайту на даний момент. Аудит сайтів допомагає робити пошук по всіх ключових слів. Оптимізація сайтів і просування буде виконуватися з цього місця автоматично.

Всю настройку і все управління допоможе робити Вам категорія "Довідники". Тут Ви зможете вказати свої категорії, спеціальні позначення, пошукові системи і регіони, за якими потрібно здійснювати контроль. Ви можете вести відразу кілька сайтів, а також важливим являє вказівку спеціалізації. Тобто тих ключових фраз, які повністю характеризують Вас.

Модуль звіти важливий вже після Вашої старанної і копіткої роботи з фразами. Тут робота ділиться на підкатегорії, які дозволять систематизувати облік просування Вашого сайту.

Програма для SEO допоможе простежити динаміку змін, звід і історію. Можете працювати з конкурентними сайтами і переглядати звітність по використовуваних ними фразами. Переглядати звіт за конкурентними сторінок і їх рейтингам. З нашої автоматизованою системою Ви легко будете володіти інформацією по займаним Вами позицій, при чому інформацію цю можна сформувати, хоч окремо по пошуковим системам, хоч за категоріями і регіонах. Також в даному модулі зможете відслідковувати які фрази у Вас ще не використовувалися - це і є розкрутка сайту.

Більш детально Ви можете ознайомитися, подивившись відео і скачавши демо - версію програми. А також зв'язавшись з нами.

Ми дбаємо про наших клієнтів, а програма для розкрутки піклуватися про Ваших сайтах!

Відео програми для просування сайтів

Подивившись наступне відео, можна швидко ознайомитися з можливостями програми УВУ - Універсальної Системи Обліку. Якщо Ви не бачите завантажене на YouTube відео, обов'язково напишіть нам, ми знайдемо інший спосіб показати демонстраційний ролик!

Анатолій Вассерман про нову версію 5.0 програми УВУ

Крім думок про програму USU звичайних користувачів Вашій увазі тепер представляються думки експертів. Анатолій Вассерман народився 9.12.1952г. За освітою інженер, закінчив Одеський технологічний інститут холодильної промисловості. Після закінчення інституту влаштувався працювати програмістом, потім - системним програмістом. Вперше на екрані з'явився в 1989 році, взявши участь в клубі «Що? Де? Коли? »І на« Брейн-рингу ». У телевізійній «Своїй грі» здобув п'ятнадцять перемог поспіль протягом двох років, з 2001 по 2002 рр. і став кращим гравцем десятиліття в 2004 році. Зі спортивної версії «Своєї гри» ставав п'ятикратним чемпіоном України. Чотириразовий чемпіон Москви зі спортивної версії «Своєї гри», бронзовий і срібний призер 2017 року. Срібний призер «Знатокіада», Всесвітніх ігор знавців в 2010 році за «Своїй грі».

Мобільний додаток USU

З розвитком технологій життя прискорюється. Скрізь потрібно встигнути - адже чим швидше робиш справи, тим більше заробляєш. З цієї причини дуже важливо мати під рукою багатофункціональний мобільний додаток.

Олександр Друзь про Універсальної Системі Обліку

Крім думок про програму USU звичайних користувачів Вашій увазі тепер представляються думки експертів. Серед них перший магістр інтелектуальної гри "ЩДК" Олександр Друзь. Шість разів нагороджувався призом "Кришталева сова" в якості кращого гравця клубу. Володар "Діамантової сови" - призу найкращому гравцеві. Отримав звання чемпіона телевізійної версії «Брейн-рингу». У телевізійній передачі «Своя гра» вигравав «Лінійні гри», «Суперкубок», вигравав з командою «III Кубок Виклику», поставив абсолютний рекорд результативності за одну гру. Автор і ведучий інтелектуальних ігор і пізнавальних програм на різних каналах телебачення.

Максим Поташёв про ефективність програми УВУ

Крім думок про програму USU звичайних користувачів Вашій увазі тепер представляються думки експертів. Максим Поташев - магістр гри «Що? Де? Коли? », Чотири рази став володарем призу« Кришталева сова », двічі чемпіон світу, тричі чемпіон Росії, шестиразовий чемпіон Москви, триразовий переможець Відкритого чемпіонату Москви по грі« ЩДК ». За підсумками загального глядацького голосування у 2000 році визнаний кращим гравцем за всі роки існування елітарного клубу, створеного в 1975 р. За кандидатуру Максима Поташёва проголосувало 50 тисяч телеглядачів програми. Вручено «Велика кришталева сова» і головний приз ювілейних ігор - «Діамантова зірка» магістра гри. Член правління і з 2001 року - віце-президент Міжнародної асоціації клубів. За професією - математик, маркетолог, бізнес-тренер. Закінчив факультет управління та прикладної математики, викладав на кафедрі загальної та прикладної економіки в Московському фізико-технічному інституті. У серпні 2010 року призначений президентом Загальноросійської громадської організації «Федерація спортивного бриджу Росії». Очолює консалтингову компанію, яка допомагає різним організаціям вирішувати завдання, пов'язані з продажами, маркетингом, клієнтським сервісом і оптимізацією бізнес-процесів.

Сергій Карякін про тактику в бізнесі

Крім думок про програму USU звичайних користувачів Вашій увазі тепер представляються думки експертів. Сергій Карякін. У віці 12 років став наймолодшим гросмейстером в історії, що увійшло до Книги рекордів Гіннесса. Здобув перемогу в турнірі претендентів. Нагороджений Кубком світу ФІДЕ. Чемпіон світу з швидкою шаховій грі, чемпіон світу з бліцу. Заслужений майстер спорту України. Заслужений майстер спорту Росії, гросмейстер Росії. Отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Член Громадської палати Російської Федерації в шостому складі. Неодноразовий переможець дитячих і юнацьких чемпіонатів світу та країн Європи. Переможець і призер багатьох великих турнірів. Чемпіон XXXVI Всесвітньої шахової олімпіади в складі збірної України, срібний призер Олімпіади в складі збірної Росії. На своїй дошці в турнірі показав кращий результат і отримав перший індивідуальний приз (на 4 дошці). Чемпіон Росії з найкращим результатом на 1-й дошці. Чемпіон світу в складі збірної Росії. Увійшов до півфіналу Кубка світу. Переможець ряду міжнародних турнірів.

Можливості програми просування сайтів

Нижче представлений короткий перелік можливостей програми УВУ - Універсальної Системи Обліку. Залежно від конфігурації програмного забезпечення список можливостей може змінюватися - ставати менше або більше.

 • Враховується і підтримується одночасна робота декількох користувачів.
 • Кожен логін користувача захищений паролем.
 • Керуючий програмою співробітник може періодично змінювати свій пароль.
 • При обліку і роботі з просуванням сайтів, адміністратор програми може змінити пароль будь-якого співробітника.
 • Управляти програмою зручно. Є розмежування прав доступу для співробітників різної спеціалізації.
 • Керуючи програмі, ви можете працювати з локальної мережі через різні мережеві протоколи.
 • При управлінні просуванням сайтів за допомогою нашої програми, є можливість працювати через інтернет, при наявності мережі філій або якщо керівник хоче дивитися управлінську звітність з дому.
 • З огляду на різних користувачів, програма має легкий і зрозумілий інтерфейс, з нею зможе працювати будь-який користувач.
 • Працюючи з урахуванням просування сайтів, Ви зможете змінити дизайн програми, в тому числі тематичний.
 • У програмі, яка враховує роботу просування сайтів, можна вибрати зі списку заготовок вподобану колірну схему для відображення вікон.
 • Працюючи з керуванням просування сайтів, в центрі головного вікна Ви можете вивести логотип Вашого підприємства для підтримки єдиного корпоративного стилю.
 • У заголовку програми, що займається контролем просування сайтів, в головному вікні буде виводитися назва Вашої організації.
 • Кожен звіт в програмі управління просуванням сайту буде формуватися з логотипом і реквізитами Вашого підприємства.
 • Програма контролю просування сайтів підтримує роботу з декількома відкритими вікнами, між якими можна легко переключатися з допомогою вкладок.
 • У налаштуваннях програми з контролю просування сайтів можна задати назву своєї організації, контактні дані та реквізити.
 • Головне меню програми з обліку і просування сайтів реалізовано просто і зрозуміло. Воно складається всього з трьох пунктів: модулі, довідники та звіти. Модулі потрібні для повсякденної роботи, довідники - для настройки програми під особливості своєї фірми, а за допомогою звітів можна аналізувати результати роботи за будь-який період часу.
 • У програмі з управління просуванням сайту, підтримується масова Email і смс-розсилка.
 • Працюючи з автоматизацією просування сайтів, керівник може створювати величезний список управлінських звітів.
 • При контролі просування сайтів, можна легко відобразити список потрібних записів по будь-яким критерієм.
 • У програмі, що автоматизує просування сайтів, будь-яку інформацію можна оновити самостійно або виставити автоматичне оновлення, щоб завжди бачити актуальні дані. Це необхідно, коли в програмі одночасно працюють кілька користувачів.
 • Програма автоматизації просування сайтів підтримує імпорт даних. Наприклад, можна на початку роботи з системою обліку завантажити список клієнтів.
 • Кожен звіт в програмі, яка контролює просування сайтів, можна експортувати в безліч відомих форматів.
 • При експорті інформації в програму MS Excel можна використовувати старий і новий формати файлів.
 • Практично всі звіти формуються за вказується період часу, що дозволяє контролювати і аналізувати певний день, місяць або рік.
 • Програма автоматизує всі сфери просування сайтів. Сформований звіт можна при необхідності змінити перед друком.
 • Контролюючи роботу просування сайтів, програма може формувати звіт по кожному місту при наявності філій в різних містах.
 • Програмне забезпечення УВУ - Універсальна Система Обліку включає також безліч інших можливостей!
 • Автоматизація - вірний крок на шляху до успішного ведення бізнесу!
 • Почнемо автоматизацію разом!

Презентація програми для просування сайту

Завантажити програмне забезпечення для обліку просування сайтів

Нижче розташовуються посилання для завантаження. Завантажити безкоштовно можна презентацію програмного забезпечення у форматі PowerPoint і демонстраційну версію. Причому, демо-версія має певні обмеження: по часу використання та функціоналу.

Є питання по демо-версії?

Наша служба технічної підтримки Вам допоможе!
Напишіть або зателефонуйте нам. Контакти тут .

Купити програму просування сайтів

Щоб придбати дану програму, достатньо зателефонувати нам за вказаними в контактних даних телефонами або скайпу, або просто написати листа. Наші фахівці узгодять з Вами відповідну конфігурацію, підготують договір і рахунок на оплату.

Що ми робимо в цьому модулі?
Задайте собі питання, а як Ви б шукали?
Вперше на екрані з'явився в 1989 році, взявши участь в клубі «Що?
Де?
Коли?
Максим Поташев - магістр гри «Що?
Де?
Коли?
Є питання по демо-версії?