Програми для розкрутки груп ВКонтакте

 1. Програма для розкрутки груп Вконтакте: вибираємо кращу
 2. VKDOG
 3. ViKing Inviter +
 4. CleverPub
 5. Postio
 6. BotsApp
 7. ефективність просування

Будь-яка програма для розкрутки груп Вконтакте може відноситися до однієї з двох категорій Будь-яка програма для розкрутки груп Вконтакте може відноситися до однієї з двох категорій. Перші поширюються безкоштовно і часто відрізняються не зовсім інтуїтивним інтерфейсом. За користування другими вас попросять заплатити, але запропонують «замість» зрозумілу і відносно просту логіку роботи. Тому підбираючи спеціалізоване ПО для просування своєї спільноти в ВКонтакте, варто перш за все зрозуміти, що для вас важливіше: мінімальні витрати або висока функціональність.

Програма для розкрутки груп Вконтакте: вибираємо кращу

На ринку представлено безліч утиліт для просування, але лише деякі дійсно роблять щось корисне. При цьому відзначимо, що вам знадобиться стабільне інтернет-з'єднання і швидкий проксі-сервер , Який доведеться сплатити, так як безкоштовні аналогії не забезпечують потрібного рівня стабільності. Ще одна проблема free-версії - вічно скаче ping, через що програма для просування ВКонтакте може більшу частину часу показувати екран очікування.

VKDOG

 • Офіційний сайт: vkdog.ru
 • Вартість: trial 2 дня / 3499 р. на рік.

Вельми потужна і просунута програма. Вона вміє забирати стіну цілком, копіювати тільки нові пости, публікувати повідомлення в потрібний час і робити автоматичний репост. Багатьом користувачам сподобається інтегрований в утиліту сервіс Antigate, який дозволяє автоматизувати введення каптчі ($ 5 за 5000). Також в наявності потужні засоби фільтрації, хоча для їх ефективного використання знадобиться вдумливо прочитати документацію. Одним словом, хороший, хоча і не безкоштовний варіант, якщо ви припускаєте залишитися в цьому бізнесі надовго.

ViKing Inviter +

 • Офіційний сайт: cleverpub.ru
 • Вартість: free / 2240 р. (По акції).

Відмінний варіант для залучення в групу нових передплатників. Від своїх «колег» відрізняється тим, що працює в основному з реальними і активними користувачами. ViKing Inviter + - безкоштовна програма для розкрутки груп ВКонтакте, але існуючі обмеження назвати значущими не можна. Наскільки вона виявиться ефективною - залежить виключно від вашої активності. Тому якщо ви шукайте максимально автоматизований варіант, який працює за принципом «Встановив і забув», краще пошукати щось інше.

CleverPub

 • Офіційний сайт: cleverpub.ru
 • Вартість: free

Зручний і простий сервіс для управління вашими групами ВКонтакте. Його функції не дуже численні, але з урахуванням безкоштовної моделі використання вимагати чогось більшого було б нерозумно. CleverPub - це зручний автопостінг, вичерпна статистика, яка відображає динаміку популярності групи, стеження за якістю реклами і розширений пошук повідомлень. Також відзначимо, що антивірусні програми іноді неадекватно реагують на таке ПЗ, але в даному випадку турбується не про що. Сервіс дійсно робить те, що обіцяють його творці.

Postio

 • Офіційний сайт: postio.ru
 • Вартість: 1,4 р / пост.

Чи не найпопулярніший сервіс автоматичного ведення паблік і груп. Інтуїтивно зрозумілий, вельми зручний і швидкий. Він не безкоштовний, але потужний функціонал, розвинена довідкова підсистема і відполірований до блиску технологічний процес виправдовують витрати.

BotsApp

 • Офіційний сайт: botsapp.io
 • Вартість: від 100 руб. за 1 місяць (в залежності від тарифу)

Програма BotsApp допомагає автоматизувати запрошення в групи та зустрічі, розсилки і чищення профілів і груп, відправку заявок в друзі і багато іншого, що вмів VkBot.

У ній є і кілька нових функцій:
- вбудований мессенджер з підтримкою мультіаккаунтов, що дозволить вести переписку відразу з декількох акаунтів;
- зручний і сучасний дизайн, який значно спрощує роботу.
- режим попереднього перегляду - можна прикріпити фото, відео і GIF до постів та коментарів і відразу побачити, як це буде виглядати;
- вбудований парсер для підбору цільової аудиторії; розширені можливості ігнор-листів; створення рандомних текстів для розсилок за допомогою набору тегів.

Головна відмінність BotsApp від інших програм - це конструктор тарифів. При покупці BotsApp досить платити лише за ті функції, якими ви регулярно користуєтеся.
Наприклад, якщо потрібна функція запрошення в групи або зустрічі - можна платити тільки за неї, а не за повну версію (деталі: https://botsapp.io/pages/tariffs.html ).

Недоліки програми BotsApp - на даний момент є не всі необхідні функції, наприклад, немає чистки стіни або передплатників групи.

Розробники оновлюють програму і додають в неї нові функції раз в тиждень.

ефективність просування

Ще раз нагадаємо, що на окрему згадку заслуговують необхідні для нормальної роботи параметри інтернет-з'єднання. Швидкісні характеристики каналу в даному випадку особливої ​​ролі не грають, але стабільність і низькі затримки при багаторазовому зверненні до мережі дорогого коштують. Іншими словами, будь-яка програма для розкрутки сторінки ВКонтакте передбачає використання швидких проксі-серверів , Які доведеться купувати додатково. Але якщо ви використовуєте найпопулярнішу в рунеті соціальну мережу для просування товарів або послуг, в цьому безумовно є сенс. Принаймні, якщо ви звикли до комфорту і не приймаєте компроміси, коли справа стосується вашого бізнесу.