Програми необхідні для успішного просування мережевих ресурсів

Для більш успішного просування мережевих ресурсів більшість SEO-фахівців користуються спеціальними програмами полегшують виконання самих різних завдань безпосередньо пов'язаних з цією роботою. Про найбільш популярних з них я хотів би згадати.

Для автоматизації роботи з даними на біржі sape.ru найкраще підходить програма під назвою CS-Sape-Master. Цей додаток дозволяє заощадити гроші на придбання посилань, так як вона показує наскільки актуальною на сьогоднішній день, є та чи інша площадка, або сторінка.


Комплексна програма Yazzle дозволяє порівняно швидко здійснити аудит мережевого ресурсу і дізнатися ставлення до нього основних пошукових систем на сьогоднішній день. Також дана програма дозволяє попередньо оцінити розмір бюджету який потрібно мати для того щоб вивести ресурс в топ-10. Yazzle є платною програмою і її вартість на сьогоднішній день складає 3000 рублів.


Як реєстратора мережевих ресурсів найкращим варіантом є програма під назвою Allsubmitter ( Інструкція про безкоштовну реєстрацію в каталогах за допомогою AllSubmitter ). Ця програма дозволяє здійснювати автоматичну реєстрацію сайтів в різних каталогах, крім цього за допомогою цього додатка можна додати мережевий ресурс в пошуковий індекс через спеціальну форму. Варто зазначити, що додаток Allsubmitter досить легко налаштувати на свій смак і з ним легко працювати завдяки ергономічності і високої функціональності. Користуючись цією програмою можна бути впевненим, що всі посилання, отримані за допомогою неї, будуть якісними і актуальними. Allsubmitter є багатовіконний браузер, який базується на движку стандартного експлорера. Це дає можливість користувачеві тримати під контролем роботу щодо заповнення необхідних форм, а також здійснювати розпізнавання каптчі.


Програма Semonitor на сьогоднішній день користується великою популярністю серед SEO фахівців і представляє комплекс інструментів, за допомогою яких можна вирішити цілий спектр різних завдань починаючи від створення оптимізованих під SEO сторінок сайту до просування його в топ-10 і надалі утриманні досягнутих позицій в результатах видач пошукових систем .


Наступною в списку програм, які обов'язково повинен мати кожен поважаючий себе SEO-майстер є безкоштовна програма Yccy. За допомогою цієї програми можна здійснити швидку перевірку донорської сторінки на предмет її індексації пошуковими системами. Додаток має досить зручний інтерфейс, і навіть новачок може в найкоротший термін навчитися працювати з ним. Також програма може здійснювати автоматичну пакетну перевірку індексації посилань і мережевих ресурсів.


Ще однією дуже корисною програмою є програма DWatcher представляє собою зручну, а також багатофункціональну програму, яка є багатофункціональним монітором дає можливість отримувати вичерпні статистичні дані по таким популярним пошуковим системам як Рамблер, Яндекс, Yahoo і Google. Що найпривабливіше, при всій своїй функціональності та високій зручності роботи програмний додаток DWatcher абсолютно безкоштовно. Крім поточних показників додаток здатне зберігати раз на добу історію, що стосується змін основних параметрів, що дає можливість стежити за апамі пошукових систем, а також відстежувати обходи пошуковими роботами і індек4сацію недавно купленої посилальної бази.


Для підвищення так званого авторитету мережевого ресурсу просуванням якого здійснюється на даний момент SEOшнікі як правило використовують програму SMILE SEO Tools. Цей програмний комплекс складається з декількох модулів, основним з яких є SST: Poster. Даний програмний модуль дозволяє здійснювати реєстрацію сайтів в різних каталогах. Крім цього дана програма дає можливість управляти всією базою каталогів, аналізувати отримані адреси електронних поштових скриньок, розпізнавати всім порядком набридли каптчі, а також виконувати автореєстрацію. До речі. варто відзначити, що програмний модуль SST: Poster має власну вбудовану базу каталогів, яку можна при бажанні або доповнити, або ж видалити непотрібну її частина. Програмне додаток SST: Poster на сьогоднішній день коштує порівняно недорого - 1800 рублів. Можна заощадити на її вартості купивши відразу кілька копій програмного додатка для своїх колег по роботі.

У висновку можна помітити, що всі перераховані в даній статті програми дають можливість автоматизувати просування сайтів, значно полегшивши і спростивши даний процес.