Програмне забезпечення вхідного маркетингу в порівнянні

Легке керування

Легке керування? Швидка підтримка? Детальна сегментація? Наша таблиця порівняння з різними провайдерами програмного забезпечення вхідного маркетингу допоможе вам знайти правильний інструмент для вас.

У вас є ваш Аналіз цільової групи створений? соціальні медіа і зміст стратегії вийшло? Ви знаєте тенденції навколо вхідного маркетингу ? Ви знаєте про це SEO плюс-мінус (досить плюс!) Повідомлення?

Потім прийшов час вибирати індивідуальне програмне забезпечення вхідного маркетингу. Якщо ваша вхідна стратегія ще не визначена, ми дозволяємо собі запропонувати наступні фрази: Не дражнити коня за хвіст - Вхідний маркетинг - це не ІТ-проект! Навіть якщо здається спокусливим побудувати заходи навколо функцій програмного забезпечення. Навчання про дегустацію - початкове зусилля логічно вище, але швидко окупається.

Програмне забезпечення вхідного маркетингу має відповідати компанії, бренду, товару або послузі. Той, хто знає маркетинг і, перш за все, хотів би розширити свій шматок пирога, в якому фокус повинен бути іншим, ніж компанія, яка вперше опускається з маркетингової кондитерської.

з ActiveCampaign про HubSpot в Wishpond - вибір всеосяжний. У нашій таблиці ви знайдете, серед іншого, дані про згаданого лідера галузі HubSpot (як повідомляється, команда HubSpot винайшла термін "вхідний маркетинг"). Крім того, можна знайти гіганти програмного забезпечення, такі як IBM, Oracle або Salesforce.

Якщо ви печете щось менше, то маркетинговий пиріг, звичайно ж, також потребує цукрової глазурі. Тому не зовсім такі великі інструменти, як відносно дешеві Chimpify або простий проведений Spokal знайти в нашій таблиці.

Якщо ви хочете уникнути агонії вибору або потребуєте додаткової консультації, ви можете допомогти команда xeit від концепції до реалізації програмного забезпечення.

Зв'яжіться з нами поштою, і ми надішлемо вам порівняльну таблицю

Легке керування?
Швидка підтримка?
Детальна сегментація?