PromoPult (колишній SeoPult)

Сервіс автоматизованого просування сайтів в пошукових системах Яндекс і Google, і автоматизації контекстних рекламних кампаній в Яндекс.Директі і Google AdWords. Для роботи з SeoPult не обов'язкові спеціальні навички і досвід, для зручності користувачів реалізований функціонал рекомендацій і преднастроек.

23.10.18. SeoPult змінює ім'я на PromoPult
23
Рекламна система SeoPult, яка служить для автоматизованого просування сайтів в Росії і СНД, оголосила про проведення ребрендингу та зміні імені з SeoPult на PromoPult . Передумовою для нової концепції послужив закономірне зростання платформи і втрата актуальності префікса SEO в імені бренду. На даний момент частка клієнтів, які використовують виключно модуль пошукового просування, менше 30%, кажуть розробники. Через півроку сайт seopult.ru буде повністю переміщений на promopult.ru.
2017. У SeoPult з'явився новий підбирач слів

Розумні рекламодавці розуміють, що сучасне просування сайтів - це не боротьба за позиції по обмеженому списку слів, а боротьба за якісний трафік з пошукових систем за великим списком запитів. Для роботи з великим числом фраз насамперед необхідні інструменти для їх підбору і подальшої фільтрації релевантних вашому бізнесу слів. Тому Seopult реалізував новий безкоштовний підбирач ключових слів в модулі пошукового просування. Раніше він показував не більше 50 додаткових слів для розширення слова, тепер це кількість можна регулювати і отримувати до 2000 варіантів кожного слова. Також, введена функція, яка показує слова, схожі за змістом на введені вами фрази, фільтрація результатів по тематиці слів.
2015. SeoPult оновив модуль трафікового просування

Модуль трафікового просування в SeoPult - це щось на зразок мережі контекстної реклами. Ви розміщуєте текстові оголошення і платите за залучених відвідувачів (причому, SeoPult відбирає цільовий трафік, який стане сигналом для пошукача, щоб він підняв ваш сайт у видачі). Оновлений модуль може працювати в ручному і автоматичному режимі. В автоматичному - система сама підбирає і актуалізує списки ключових слів, на основі яких вибудовуються таргетинги. Також з'явилася можливість самостійного завдання цільових сторінок під кожне ключове слово і редагування текстів оголошень (спочатку система сама генерує текстові оголошення).
2015. У SeoPult з'явився модуль контент-маркетингу

сервіс SeoPult представив нову послугу послуга контент-маркетингу, метою якої є природне просування сайту та отримання відвідувачів і тих посилань, які хочуть бачити пошукові системи. Сервіс підбирає якісні майданчики для розміщення матеріалів, пише авторські статті та розміщує їх на обраних майданчиках. Весь контент проходить обов'язкове узгодження. Після проведення кампанії (термін 1-3 місяці) Ви отримуєте докладний звіт із зазначенням охоплення аудиторії, які подивились розміщені матеріали, і кількістю переходів на сайт. Як мінімум, SeoPult обіцяє забезпечити в рамках однієї такої кампанії - від 30 000 унікальних причетний публікацій і від 1500 унікальних переходів на сайт. Вартість послуги починається від 50 000 рублів (вона складається з оплати майданчикам за розміщення, оплати роботи журналістів та менеджера по веденню).