Пропозиції індивідуальної пошукової оптимізації

 1. Дослідження ключових слів
 2. SEO аналіз
 3. Оптимізація сторінки
 4. Налаштування Backlink Крок 1 - Бізнес-книги та каталоги компаній
 5. Структура зворотного зв'язку Крок 2 - форуми та портали запитання-відповіді
 6. Структура зворотної лінії зв'язку Крок 3 - Зворотні посилання на відповідні домени теми
 7. Вміст / тексти
 8. Звітність / відстеження

Якщо ви вже знаєте, яких частин ви не виставляєте для оптимального поєднання SEO для Google, ви можете зробити ставку наступних рейтингових досягнень над нашою професійною формою контакту. Тут ви знайдете наш Пропозиції у вигляді тарифних пакетів ,

Дослідження ключових слів

Один раз коштує 595,00 € з ПДВ 19% (чиста ціна = 500 €)
Зробіть ваш тут запит щодо персональної консультації SEO під час підготовки до аналізу.

Тут Ви знайдете деталі наших послуг в контексті особи Дослідження ключових слів та аналіз конкурентів ,

SEO аналіз

19% ПДВ (чиста ціна = 500,00 €) до 1785,00 € з ПДВ 19% (чиста ціна = 1500,00 €)
Запитайте свого запит щодо первинної персональної консультації - після цього ми можемо дати вам ціну аналізу, адаптовану до вашого проекту (залежно від багатомовності, номера домену, структури сторінки, CMS або системи магазинів, конкурентного середовища тощо). Тут ви знайдете деталі наші послуги в рамках індивідуального аналізу SEO з інструкціями по конверсії Onpage.

Оптимізація сторінки

Для обробки статичних веб-сайтів або існуючих систем Typo3 або інших магазинів CMS & Ecommerce ми не можемо надавати будь-які комерційні пропозиції, оскільки це занадто залежить від індивідуальних умов вашого проекту. Погодинна ставка для оптимізації на сторінці 130,90 € з ПДВ 19% (чиста ціна = 110,00 €).

Як правило, часові рамки подальшої оптимізації на сторінці становлять від 5 до 7 годин. Будь ласка, зробіть особу запит для конкретної пропозиції для оптимізації onpage.
Тут ви знайдете деталі до пропозиції професійного рейтингу для оптимізації на сторінці.

Налаштування Backlink Крок 1 - Бізнес-книги та каталоги компаній

Одноразові витрати на кожну заявку, включаючи профіль та індивідуальний короткий текст на вступ 26,18 € з ПДВ 19% (чиста ціна = 22,00 €)
Будь ласка, зробіть ваше запит стосовно особистої консультації з будівництва посилання.

Структура зворотного зв'язку Крок 2 - форуми та портали запитання-відповіді

У рамках цього етапу побудови посилання ми отримуємо доступ до різних існуючих і постійно підтримуваних профілів і профілів форуму на порталах запитань та відповідей. Ціна входу визначається загальною замовленою кількістю, галуззю і не в останню чергу точною структурою потрібного профілю посилання.

Ми з радістю повідомляємо Вам про деталі та ціни на наші послуги на базі посилань на форумах за запитом.

Структура зворотної лінії зв'язку Крок 3 - Зворотні посилання на відповідні домени теми

Вони не є "звичайними підозрілими" доменами з блогів провідних маркетологів, так званих тестових блогів або закінчених доменних посилань, але тематичними посиланнями з різних природних джерел. Джерела редакційно досліджені в окремих випадках залежно від замовника та галузі. Один зв'язок починається приблизно в 297,00 € включаючи ПДВ (250 € нетто) один раз, до 1785,00 € з ПДВ (1500 € нетто).
Запитайте свого запит стосовно особистої консультації з будівництва посилання.

Вміст / тексти

 • Створення професійних SEO-текстів (унікальний контент), наприклад, для супутникових сторінок від 17,85 € включно з 19% ПДВ (чиста ціна від = 15 €) 500 слів
 • Створення професійних та індивідуальних високоякісних текстів SEO як вмісту для ваших веб-сайтів або магазинів від 35,70 € з урахуванням 19% ПДВ (чиста ціна від = 30 €) за 500 слів тексту

Запитайте свого запит щодо консультацій з особистого змісту. Тут ви знайдете деталі наші послуги в контексті контенту, створення тексту.

Звітність / відстеження

 • Щомісячний звіт : Детальний щомісячний письмовий та графічний аналіз до 50 ключових слів для Google.de плюс безперервний моніторинг зворотного зв'язку побудови посилань для домену.
  Ціна детального ключового слова та зворотного звіту з історичним аналізом вручну щомісячно 178,50 € з ПДВ 19% (чиста ціна = 150,00 €).
 • Квартальний аналіз відстеження : детальний аналіз фактичного трафіку Google з розробленими вручну пропозиціями оптимізації для вашого проекту на основі інтегрованих скриптів відстеження на вашому сайті.
  Ціна за квартальний аналіз руху наркоманії 297,50 € з ПДВ 19% (чиста ціна = 250,00 €).

Семінари з пошукової оптимізації

Подробиці та ціни на наші семінари пропонує для пошукової оптимізації, поясню вам у особистій розмові.

Вгору Вгору

Порівняйте наші ціни та послуги - ніколи не пізно ...
Скористайтеся нашим рейтинговим ноу-хау!