Просування банку і банківського сайту в інтернеті, реклама банківських послуг і продуктів

 1. У нас все включено! Просунемо сайт і під ключ запустимо рекламу за 50 000 руб. Отримуйте більше...
 2. Співпрацюючи з нами Ваш банк отримає:
 3. ⇑ Оптимізація сторінок з банківськими послугами і продуктами установи
 4. Оптимізація і просування сайту банківських продуктів складається з:
 5. Переваги просування сайтів банків в нашій компанії:
 6. ⇑ Управління репутацією фінансової організації (SERM) і усунення негативних відгуків
 7. 1. Отримуйте щомісячні звіти з 4-ох рівневої системою контролю
 8. 2. Гарантія повернення грошей
 9. Вже більше 100 клієнтів оцінили ключові переваги роботи з нами
 10. Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту
 11. Надішліть заявку на просування сайту!

У нас все включено!
Просунемо сайт і під ключ запустимо рекламу за 50 000 руб.

Отримуйте більше 30 нових заявок щодня

В рамках просування банку, студія Olegdneprovsky.Ru використовує ексклюзивні технології, націлені на довгостроковий розвиток банку і банківських продуктів. Комплексні рішення дозволяють добиватися цілісних завдань. Результатом розкрутки сайту банку в інтернеті, є не тільки збільшення відвідуваності і зростання продажів за допомогою інтернет-комунікацій, а й зміцнення бренду в цілому.

Вартість просування сайту банку в інтернеті:
50 000 руб. / Міс.

Реклама банку грунтується на безлічі факторів, метою яких є переконання Клієнта в правильності вибору. Інтернет-маркетинг повинен грунтуватися на сучасній і динамічній структурі розвитку бренду. Просування банку в інтернеті сприяє залученню величезної аудиторії за своїми масштабами. Ефект такої роботи можна порівнювати не тільки в якості та кількості нових відвідувачів на корпоративний сайт, але і в економічному еквівалентах. Протягом 6 місяців Ви отримаєте потужну базу взаємопов'язаних між собою інструментів, які працюють на користь Вашого бізнесу. Наші технології дійсно приносять відчутний і довгостроковий результат.

Співпрацюючи з нами Ваш банк отримає:

 1. Зміцнення бренду в інтернеті за рахунок створення інформаційного пулу з сотень майданчиків.
 2. Значне збільшення відвідуваності сайту за рахунок підвищення його видимості в інтернеті.
 3. Зростання продажів банківських послуг і продуктів.
 4. Рейтингові місця у видачі Яндекс і Google по найбільш популярним ключовими словами.
 5. Ефективну концепцію просування, в якій задіяні Замовник і Виконавець з чітким розподілом функцій.
 6. Локальне територіальне лідерство філій банку в різних районах міст і точкове просування їх банківських продуктів.

Комплекс наших послуг з просування сайту банку включає в себе:

Робота над продають властивостями корпоративного сайту

Ми ніколи не беремося за проект, якщо він не готовий до прийому відвідувачів. Тому, перш ніж почнуться роботи по оптимізації і просуванню ресурсу, необхідно зрозуміти, наскільки якісно він зможе виконувати прийом відвідувачів і обробляти замовлення. Все повинно бути продумано до дрібниць.

У процесі поліпшення продають якостей проекту важливо з'ясувати:

Дуже важливо, щоб банківський сайт виконував свою стратегічну функцію - продавав і збирав думку користувачів. Тільки відвідувачі здатні дати найбільш об'єктивну оцінку, і об'єктивно відреагувати на зручність від користування ресурсом. Комплексна веб-аналітика і постійний діалог з інтернет-відвідувачами - все це допоможе з'ясувати, наскільки вкладення в просування банківського сайту ефективно розподіляються і який результат приносять.

Оптимізація сторінок з банківськими послугами і продуктами установи

З урахуванням семантичного ядра, що складається з ключових слів, просування яких Вас цікавить, наші експерти проведуть оптимізацію сторінок з урахуванням використання авторських сервісів і власних напрацювань. Ваші інтернет-маркетологи складуть тексти, а ми проведемо їх редакцію з урахуванням грамотного наявності просуваються слів в тексті. При необхідності ми готові взяти на себе комплексну оптимізацію, що включає написання текстів під обнародувано банківські продукти проекту.

Оптимізація і просування сайту банківських продуктів складається з:

 • підбір ключових фраз (всілякі варіації, за якими майбутні клієнти зможуть знаходити саме Ваш ресурс);
 • розстановка ключових запитів на сторінках ресурсу;
 • написання та оптимізація текстів;
 • усунення технічних помилок і підготовка ТЗ (маркетингового і технічного) для програмістів з метою усунення можливих помилок, здатних вплинути на якість і швидкість розкрутки сайту банку.

SEO-просування банківського сайту в пошукових системах Яндекс і Google

Після того як сторінки будуть повністю оптимізовані і приведені в порядок, ми почнемо комплексне просування. У своїй роботи ми використовуємо виключно колишні методи розкрутки сайту. Нарощування маси буде відбуватися поступово і в індивідуальному порядку. Такий формат дозволяє домогтися ефективного результату в довгостроковій основі.

Переваги просування сайтів банків в нашій компанії:

 • використання виключно ефективних методів, які не суперечать алгоритмам пошукових систем;
 • залучення вічних посилань з рейтингових ресурсів;
 • результат від просування залишиться з Вами назавжди, навіть якщо Ви раптом з якоїсь причини захочете відмовитися від наших послуг (позиції залишаться на зайнятих місцях ще надовго). Відзначимо, що інші компанії в своїй роботі використовують тільки тимчасові посилання. У підсумку, коли Ви відмовляєтеся від їх послуг, результат йде разом з фірмою. По суті, всі гроші, які Ви платили, підуть в нікуди;
 • комплексний підхід і опрацювання всіх видів інструментів для побудови якісного і «природного» посилального профілю (каталоги, форуми, блоги, прес-релізи, соціальні мережі, тематичні майданчики і т. д.).

Просування банку в інтернеті по його назві

Ми значно посилимо видимість Вашого банку, просуваючи його назву в підказках пошукових рядків. Дуже важливо проводити такі роботи по інтернет-маркетингу, які здатні мотивувати людей вводити в мережі відповідні запити. Реклама банку складатиметься з таких інструментів, що певні банківські продукти будуть асоціюватися у користувачів інтернету і клієнтів саме з назвою Вашої установи. Чим більше люди будуть цікавитися послугами просувається ресурсу, тим більше шансів потрапити в ТОП за підказками. Ми проведемо ряд робіт, як в соціальних мережах, так і на сайті, які запам'ятаються інтернет-користувачам і вони стануть шукати певні банківські продукти паралельно запитуючи назву розкручуваного банку.

Таким чином ми досягнемо колосального ефекту в інтернеті. Це можна порівняти з тим, якщо повість білборд в центрі Москві, тільки це буде відбуватися в інтернеті в більш масштабних розмірах і виключно цільовим способом. За рахунок цього буде досягатися і популярність Вашого банку.

Управління репутацією фінансової організації (SERM) і усунення негативних відгуків

Мабуть, єдине місце, де можна дізнатися більш-менш правдоподібні відгуки та ознайомитися з думкою вже існуючих клієнтів про багатьох фірмах - це Інтернет. На жаль, якщо не стежити за цими неконтрольований потоками, це може вилитися в плачевну історію. Конкуренти можуть підлити олії у вогонь і негатив спалахне на всю мережу. Користувачі і клієнти стали набагато розумнішими. Перш ніж прийняти рішення про покупку товару, вони ретельно вивчать діяльність даної компанії. Найчастіше це відбувається в такий спосіб, люди запитують в пошуку фразу «назва банку + відгуки» і вивчають першу сторінку.

В процесі просування банківського сайту ми створимо інформаційний пул, які повністю займають ТОП-10 і ТОП-20 природною видачі. Це ті інформаційні потоки, які можна контролювати. У разі, якщо конкуренти або недоброзичливці захочуть залишити негативний відгук, невідповідний дійсності, його просто ніхто не помітить, тому що сторінка з таким відкликанням буде витіснена з поля зору перших 20 місць пошуку. Що стосується вже існуючих ресурсів, буде проведена оперативна робота з чищення негативної думки.

1. Отримуйте щомісячні звіти з 4-ох рівневої системою контролю

Фінансовий SEO-консалтинг - Ноу-Хау від студії Олега Дніпровського

Ви щомісяця отримуватимете звіт: що було зроблено, звіт по зростанню відвідуваності і видимості сайту, звіт по котрі вступили лідам і план робіт на наступний місяць. Також, отримаєте фінансовий план по витратах на отримання лидов за допомогою SEO, відпрацювання вкладень і перспективи розвитку за певними позиціями товарів / послуг на сайті.

2. Гарантія повернення грошей

Виведемо в Топ чи повернемо гроші за всі місяці роботи

Ми перше агентство в Росії, яке робить повернення грошей на ділі, а не на словах. Без всяких підводних каменів і юридичних вивертів. Ми прорахуємо необхідний період часу, для виведення Вашого проекту в Топ пошукових систем і будемо дотримуватися цих термінів. Якщо, за умовами Договору, вони будуть не дотримані, ми робимо повернення коштів за всі місяці роботи!

Вже більше 100 клієнтів оцінили ключові переваги роботи з нами

✔ Швидкий старт. Ви відправляєте заявку, ми зв'язуємося з вами, відправляємо КП або відразу призначаємо зустріч.
✔ Результат залишиться назавжди. Ми опрацьовуємо природні і органічні інструменти, тому, результат просування залишиться з вами назавжди, а позиції сайту в Топ залишаться ще довго, навіть після того, як припиниться дія терміну нашого Договору.
✔ Постійний контроль роботи. За вами закріплюється особистий менеджер проекту і надається доступ до спеціальних сервісів. Ви будете бачити результат роботи і динаміку, коли захочете.

Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Що включено у вартість «СТАРТ» «БІЗНЕС»
Оптимізація і просування сайту
(ТЗ для копірайтера і програміста) + + Покупка тематичних посилань
на популярних порталах + + ||
АКЦІЯ! ||
виділений програміст
Реалізація ТЗ повністю на нашому боці + + Впровадження та ведення блогу на сайті - + Написання текстів для сайту
(за наш рахунок) - + Купівля вічних посилань
(результат назавжди) - + Фінансова гарантія повернення грошей
(прописано в Договорі) - + Вартість в місяць (грн.): 25 000 55 000

У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів. Навіть понад дорогі фрази швидко потрапляють в Топ.

Зателефонуйте за безкоштовним по всій Росії номером 8 800 550-70-24, де ми все докладно розповімо, як буде відбуватися процес просування Вашого бізнесу. Такої якості послуг і адекватної вартості ви не знайдете ні в одній SEO-компанії Росії 🇷🇺.

Ми узгодимо список ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю. Ми настільки впевнені в тому, що ми робимо і навіть готові дати гарантію на повернення грошей назад на Ваш рахунок, в разі, якщо не виведемо сайт в Топ-10!

Надішліть заявку на просування сайту!

всі кейси