Просування блогу статтями - збільшуємо позиції миттєво!

  1. Правила написання посилальної статті
  2. Як написати хорошу статтю самому або ...
  3. Просування статтями - способи розміщення

Привіт шановні читачі Привіт шановні читачі! Сьогоднішній пост я хотів би присвятити краще на сьогоднішній день способом просування блогу - просування статтями.

Просування сайту статтями - це один із кращих інструментів для просування блогу / сайту в інтернеті.

Основна мета, яка полягає в способі просування сайту статтями - підняти позиції сайту за запитами в пошукових системах.

Розміщення довідкових статей несуть в собі не тільки користь в плані зростання позицій, але і в залученні додаткового трафіку на ваш ресурс, АЛЕ при дотриманні наступних умов:

1. статті повинні бути написані цікаво «для людей»;
2. статті повинні бути розміщені на строго тематичних сайтах з гарною відвідуваністю.

Правила написання посилальної статті

Найголовніше, що ви повинні дотримуватися - це не писати для пошукового робота , А писати статті для людей! Вам необхідно писати статтю, перш за все для того, хто її буде читати.

Ще один важливий момент - розміщувати статті на тих ресурсах, які схожі з тематикою вашого ресурсу! Припустимо, знайти статтю на сайті автомобільної тематики про кулінарному рецепті, це здасться досить дивно, чи не так?

Але ладно МИ, але пошукові системи адже теж не дурні, і, виявивши таку статтю, користі від її розміщення не буде!

А тепер, давайте я наведу кілька основних правил, яких слід дотримуватися при написанні хороших статей.

1. Щоб стаття виглядала більш природно і не була перевантажена посиланнями - в статті повинно бути не більше двох посилань на ваш сайт, а в ідеалі, звичайно, одна.

2. Пишіть статтю цікаво, грамотно і дотримуйтесь форматування, щоб її було зручно читати (абзаци, маркери, заголовки).

3. Стаття не повинна бути дуже великою. Оптимальна кількість символів - 3000-5000.

4. По можливості підготуйте якісь картинки, тоді вона буде виглядати більш природно.

5. Коли ви будите писати кілька статей для розміщення, вони повинні бути в обов'язковому порядку унікальними! В іншому випадку, толку від розміщення однієї і тієї ж статті на десятках сайтів не буде!

Як написати хорошу статтю самому або ...

Що стосується написання статей, все це справа ви можете доручити копірайтер (знайти їх можна на сайтах freelance.ru і weblancer.net), або ж купити вже готові статті на advego.ru.

Якщо ви любите писати і досить добре володієте російською мовою, то ви можете писати статті своїми силами. Але мушу вам сказати, що даний процес буде досить трудомістким, особливо з огляду на те, що вам доведеться писати десятки статей, на які, відповідно, піде достатню кількість часу.

Щодо цін на написання статей можу сказати тільки одне: все залежить від виконавця, адже вартість роботи кожен оцінює по-своєму. В середньому за одну статтю ви можете витратити від 2 $ до пару десятків.

Просування статтями - способи розміщення

Розміщувати статті для просування вашого ресурсу можна різними способами. Існує два методи їх розміщення:

1. Розміщення з одноразовою оплатою.
2. Щомісячна плата за перебування статті на сайті.

Звичайно ж, перший варіант найоптимальніший.

Ви також можете домовлятися і про обмін статтями, це щось подібний спосіб як обмін посиланнями , Але єдиний мінус в цьому варіанті, то, що на вашому сайті будуть розміщені чужі статті з зовнішніми посиланнями. Тому, потрібно добре подумати, чи варто користуватися даним методом.

А тепер прийшла пора поговорити про те, де можна знайти необхідні нам майданчики для розміщення статей. Отже, щоб знайти майданчики для розміщення ви можете скористатися наступними способами:

- Самостійний пошук по сайтам. Ця функція досить просте. Все що вам потрібно, так це шукати тематичні сайти в пошукових системах та / або в «Яндекс».

Поясню докладніше ... Ви знаходите хороший тематичний ресурс, у якого всі показники в нормі (тИЦ, PR, відвідуваність) і зв'язуєтеся через контактну форму з автором даного ресурсу для обговорення можливості розміщення статті (природно не безкоштовно!).

Все просто. Тільки, мабуть, тут є єдиний мінус - велика частина знайдених ресурсів в розміщенні статті відмовлять. Даний метод хоч і простий, але дуже трудомісткий.

- Каталоги статей, які дозволяють самостійно розміщувати ваші статті. У мережі досить сайтів, які дозволяють абсолютно безкоштовно розмістити статтю з посиланням на ваш сайт або блог.

Але я змушений вас засмутити, на сьогоднішній день таких якісних каталогів ставати все менше і менше, більша частина з них перебувати під АГС та іншими фільтрами, що відповідно, розміщувати статтю на такому ресурсі безглуздо.

Також ще багато хто з них не дозволяють розміщувати в статті більш однієї зовнішньої посилання, та ще й замість вимагають зворотне посилання від ВАС, що в нашому випадку не є добре.

- Купівля готових баз каталогів статей. Тут, в першу чергу, потрібно знати, у кого купувати, щоб не лохонуться, так як вартість таких баз з якісними ресурсами, які дозволяють розмістити статтю з одного і більше індексуємим посиланням пошуковими системами, а також без вимог розміщення зворотнього посилання, стоять до сотні доларів.

Ціни природно залежать від кількості ресурсів в базі, ну і, відповідно, від жадібності продавця. 🙂 До речі, найближчим часом подібна база (якісна!) Буде доступна для вас, тому не пропустіть!

- Розміщення статей на біржах. Особисто я вважаю за краще користуватися саме цим способом статейного просування, так як тут є ряд певних переваг: якісні майданчики, гарантія розміщення і зручність роботи.

Одна з найпопулярніших бірж в Рунеті, якою користуються всі вебмастера, це miralinks.ru. Статті розміщуються «назавжди» з одноразовою оплатою.

І ось, до речі, ще два відмінних ресурсу, якими я користувався не один раз - це CheapTop і FeedSite. Дуже якісні сервіси, які за певну плату розмістять десятки статей з посиланнями на ваш ресурс, на багатьох, як тематичних, так і загально-тематичних майданчиках.

- Розміщення статей в закритих мережах. Відразу вам скажу, що даний метод практично не доступний в прямому сенсі цього слова. Що значить «закриті мережі»?

Об'єднаними зусиллями багатьох оптимізаторів, створюються так звані «закриті мережі» з величезною кількістю сайтів. Вони допомагають один одному шляхом розміщення / обміну / покупки статей на власних ресурсах.

На жаль, пускають в такі мережі не всіх. Ось, наприклад, тут (searchengines.ru) ви можете пошукати подібні мережі і спробувати вступити в їх, скажімо так «братство». 🙂

Схожі записи

Припустимо, знайти статтю на сайті автомобільної тематики про кулінарному рецепті, це здасться досить дивно, чи не так?
Що значить «закриті мережі»?