Просування додатків android за допомогою сервісу AdvertMobile

  1. Помилки в розкручуванні додатків
  2. Чим вигідно професійне просування?

[Contents]   Практично кожен день розробники представляють нові цікаві та корисні додатки

[Contents]

Практично кожен день розробники представляють нові цікаві та корисні додатки. Але, незважаючи на актуальність, вони часто потрапляють в бан ще до того, як основна аудиторія їх оцінить. Чому так відбувається?

Помилки в розкручуванні додатків

Помилки в розкручуванні додатків

Вірний крок до бану - це неправильна тактика в просуванні. Вона полягає в використанні ботів і симуляторів. Так, ці способи дозволяють швидко піднятися в ТОП, але не дають гарантії, що продукт протримається в ньому хоча б добу. Пильні модератори не обійдуть його увагою і заблокують, перекресливши всі ваші труди.

Щоб не ризикувати даремно новою програмою, багато хто вибирає більш безпечний висновок додатки в топ . Але і така стратегія може обернутися невдачею. Адже поки ви планомірно будете завойовувати користувачів, пройде не один місяць. За цей час може статися багато чого:

  • програма втратить свою актуальність на тлі більш цікавих додатків;
  • продукт випередять аналогічні розробки конкурентів;
  • вийдуть нові гаджети, які можуть не підтримувати просуває додаток.

Стало бути, традиційний бізнес-план «сидіти і чекати» - теж не варіант. Залишається лише один вихід - звернутися до фахівців.

Чим вигідно професійне просування?

Чим вигідно професійне просування

Перш за все, це звільняє вас від зайвих турбот. Що з'явилося вільний час можна витратити на доопрацювання свого продукту, зворотний зв'язок з цільовою аудиторією. А розкрутка додатки в google play буде здійснюватися без вашого втручання.

Попередньо необхідно лише обумовити бюджет, щоб розробити рекламну тактику. Чим більше коштів буде вкладено, тим швидше додаток виявиться на потрібній позиції в ТОПі. Кількість позитивних відгуків і установок програми також можна узгодити.

Особливістю є унікальна методика, якої дотримуються фахівці AdvertMobile. Вона полягає в тому, що з додатком працюють не боти, а живі люди. Завантажувати програму, тестувати на своїх девайсах і залишати коментарі будуть реальні користувачі, в тому числі і представники вашої цільової аудиторії.

Активне просування продукту почнеться в перший же день співпраці - кількість завантажень почне рости в геометричній прогресії, а кожна оцінка становитиме 5 зірок. Таким чином, програма підніметься в рейтингу популярних мобільних додатків у відповідній категорії і вже точно не залишиться непоміченою для тих, на кого вона була розрахована.

Не пропусти найцікавіше!
Підписуйтесь на нас в Facebook і Вконтакте!

Чому так відбувається?
Чим вигідно професійне просування?