Просування готельних послуг через інтернет і шляхом оригінального сервісу

  1. Урочиста зустріч гостей та вручення подарунків
  2. Як саме просувати послуги готелю в інтернеті?

Кожен готель, який прагне отримати визнання у туристів, повинен рекламувати себе Кожен готель, який прагне отримати визнання у туристів, повинен рекламувати себе. Є різні формати, що дозволяють провести ефективні рекламні кампанії. Інший метод - залучення уваги незвичайним сервісом.

Урочиста зустріч гостей та вручення подарунків

Під незвичайним сервісом розуміються будь-які готельні послуги, які не надаються в готелях стандартного формату. Наприклад, в токійському готелі кожен гість може зняти спеціальний номер, призначений для психологічної розрядки (тут їх називають «номерами для плачу»).
Послуга дуже популярна і корисна. Як і сервіс одного з голландських готелів, який на своєму сайті пропонує майбутнім постояльцям вибрати будь-який із запропонованих в списку подарунків. Презент вручається в момент заселення клієнта в номер. Здавалося б, нічого незвичайного в цій послузі немає, але часто саме такий простий підхід дозволяє підвищити лояльність клієнтів.
У московському готелі постояльців зустрічають з самоваром і бубликами, або гарячими пирогами. Клієнт сам вибирає формат, в якому буде організована його зустріч, бронюючи номер. Готель шкіперського теж виділяється на тлі інших закладів, завдяки бездоганному сервісу та високого рівня комфорту, створеному в номерах. Тут туристи розуміють, що таке справжня гостинність.

Як саме просувати послуги готелю в інтернеті?

Існує безліч методів просування: розвиток власного сайту, реклама на тематичних форумах і в популярних соціальних мережах, співпраця з сервісами бронювання та ін. Останній варіант можна назвати одним з найефективніших, його використовує більшість готелів. Чому?
Тому що єдині сервіси - це ефективний інструмент бронювання, і сучасні туристи активно використовують його можливості, займаючись організацією відпочинку самостійно. Сервіс у своєму розпорядженні базу даних готельних закладів, турист підбирає залежно від виставлених їм же параметрів.
І оскільки попит на послуги подібних ресурсів зростає, дуже важливо, щоб вони представляли в базі даних і ваш готель. Але не потрібно забувати і про власний сайт, який також необхідно оснастити модулем бронювання, і займатися його просуванням. Адже чималий відсоток туристів звикли безпосередньо працювати з готелями, тому потрібно дати їм таку можливість.

Як саме просувати послуги готелю в інтернеті?
Чому?