Просування інтернет-магазину - вибираємо кращий движок

  1. Бітрікс
  2. OpenCart
  3. підводимо підсумки

Найчастіше можливості популярних безкоштовних СMS не менше численні і різноманітні, ніж функції їх платних конкурентів. Наведемо кілька кращих варіантів безкоштовного і платного движків - OpenCart і Bitrix відповідно і подивимося хто краще підходить для просування інтернет магазинів .

просування інтернет магазинів

Бітрікс

Відмінний маркетинговий підхід зробив цю програму популярної як при розробці інтернет-магазинів, так і веб-сайтів в цілому.

Переваги. Bitrix насправді є вітчизняною розробкою з хорошою документацією. Документів по створенню інтернет-магазинів на 1С Bitrix чимало. А ось більшість інших відповідних програм наявністю документації похвалитися не може.

Слабкі сторони. Програма не безкоштовна. Згодом доведеться платити і за те, щоб доповнювати і змінювати її. Крім того, висока продуктивність сервера тут просто необхідна. Коректна настройка інтернет-магазину зажадає участі грамотного програміста. При невірній налаштуванні робота буде нестабільною. Оптимізація Бітрікс досить складна, відповідно, непростим буде і просування в пошукових системах.

OpenCart

Програма виділяється відсутністю вимог до сервера установки, може похвалитися більш ніж 7 тисячами різних доповнень. Дає можливість створення унікального інтернет-магазину під ваші потреби.

Переваги. Легка настройка і установка движка. Важкі файли і фотографії завантажуються максимально оперативно. Інтерфейс не тільки доброзичливий, але і багатомовний, можливо одночасне вказівку російської та англійської назв товарів одноразово. Послуги дизайнера і програміста можуть знадобитися. Однак змінити код проекту можна без праці. Це скорочує час на розробку інтернет-магазину і допомагає запускати проекти в мінімальні терміни.

Недоліки. У початковій версії є недоробки, буде потрібно установка додаткових модулів. Втім, програма активно розвивається. Кількість її прихильників росте постійно.

підводимо підсумки

Частина великих контор, які працювали на інших двигунах, вже перейшли на OpenCart. Цей продукт відрізняється високою швидкістю роботи. Природно, це завжди буде великим плюсом роботи движка. Адже користувачам не потрібно очікувати, а значить, вони набагато охочіше працюють з інтернет-магазином.

Початківці інтернет-бізнесмени від такого движка повинні бути в захваті. Адже з ним тонкощі управління веб-сайтом більше не здадуться страшним секретом. Панель адміністратора зручна і зрозуміла на інтуїтивному рівні. Ну і, природно, висока швидкість роботи для них також важлива

замовляйте створення і просування інтернет-магазину в агентстві «SEO-ВЕДМЕДІ». Умови і ціни на Вас приємно здивують.