Просування Landing Page: складно, але не смертельно

Landing page Landing page  Landing Page (Лендінг) це посадкова сторінка, створювана для продажу товарів і послуг в мережі інтернет

Landing Page (Лендінг) це посадкова сторінка, створювана для продажу товарів і послуг в мережі інтернет. По суті це сайт-одностранічнік і багато хто сумнівається в можливості його просування SEO-методами, так як він істотно програє повноцінним сайтам з великою кількістю сторінок і контенту. Багато хто вважає, що переходи на такий сайт можливі тільки з платної контекстної реклами, з соціальних мереж, і за допомогою реферальних програм і посилань з них, ну і, звичайно ж, прямі переходи. І хоча просування Landing Page складніше, ніж повноцінного сайту, але все-таки можливо.

Складнощі в просуванні Landing Page

При виведенні в ТОП Лендінгем у SEO-оптимізаторів можуть виникнути такі проблеми:

 • маленький обсяг семантичного ядра - немає можливості просування багато запитів, так як сайт це одна сторінка;
 • низьке охоплення цільової аудиторії, через малого обсягу семантичного ядра;
 • немає можливості внутрішньої перелинковки на сторінці;
 • розміщення зовнішніх посилань - це в даний момент непросте захід, через можливість опинитися під фільтрами пошукових систем, а у випадку з Лендінгем ще складніше, так як всі посилання ведуть на одну адресу (URL);
 • у Лендінгем, як правило, поведінкові фактори слабкіше, ніж у багатосторінкових сайтів.

Стратегія виведення в ТОП Лендінгем

при просуванні Landing Page використовуються ті ж методи що і при виведенні в ТОП повноцінних сайтів:

 • формування семантичного ядра - збір ключових запитів. Для одностранічнік ядро ​​менше, від 3х до 30 запитів;
 • оптимізація тексту по блоках, під запити;
 • оптимізація комерційних і поведінкових факторів;
 • закупівля, і безкоштовне розміщення зовнішніх посилань, дотримуючись баланс між природними і SEO-посиланнями;
 • аналіз конкурентів;
 • технічний аудит сайту.

При підборі семантичного ядра, потрібно зосередитися на запитах, по яким в ТОПі видачі пошуковика є Лендінгем або сторінки зі схожим вмістом. Якщо ж за такими запитами видаються інформаційні портали або сайти з об'ємними статтями, то просунути Лендінг за такими запитами буде вкрай складно. Для більш швидкого ефекту в просуванні, краще зосередиться на СЧ і НЧ запитах, так як просування ВЧ досить складно для Landing Page.

Текст повинен бути, як можна краще оптимізований, бути релевантним не тільки пошуковим запитам, але і title, description, H1-H2. Тут не можна помилятися - сторінка тільки одна.

Для поліпшення поведінкових факторів потрібно затримати відвідувача на сторінці, і за підсумком вчинити дію, будь то покупка або реєстрація на розсилку. Текст на сторінці повинен бути структурований, потрібно розмістити фото і відео контент, що проводяться акції, пропозиції про знижки - все щоб зацікавити відвідувача.

висновок

Виводити Landing Page в ТОПнемногосложнее багатосторінкового сайту, але все ж цілком можливо. По ходу просування, або через велику кількість запитів в семантичному ядрі, можна додавати додаткові сторінки, це розбавить розташування ключових слів по сторінках і вхідні посилання, і з часом ваш Лендінг переросте в повноцінний сайт.