Просування мобільних ігор і додатків Вконтакте в паблік в стилі "підслухати"

Сьогодні публікуємо черговий гостьовий пост, написаний одним з розробників

Сьогодні публікуємо черговий гостьовий пост, написаний одним з розробників. У статті він ділиться своїм досвідом в тому, як він просував свою гру в паблік Вконтакте на подобі «підслухати» та інших паблік, які не належать до ігрової сфері або сфері розробки ігор або додатків.

Джерело обкладинки.

Пост досить спірне, і відразу хотілося б сказати, що все що буде написано нижче суто думку автора. Я з деякими речами не згоден, деякі поради вважаю мало ефективними. Але так само в статті є поради, які я сам би дав і використовував.

Взагалі моя думка, що якщо брати просування ігор ВКонтакте, та й в цілому в соціальних мережах - просувати гри в загальнотематичних паблік немає сенсу. Це приносить дуже слабкий ефект. Пробувати публікувати свою гру необхідно на сторінках, де сидять Android, IOS ігромани.

Головний аргумент на противагу цьому - там необхідно заплатити (хоча у мене особисто були випадки коли я відправляв адміністраторам свою гру, вона їм подобалася і вони публікували її безкоштовно). Але ж у великих загальнотематичних паблік теж треба платити, і деколи навіть більше, але ж від групи, присвяченій ігровий тематиці ми отримаємо набагато більшу конверсію. А якщо говорити про дрібних групах загальної тематики, то там буде зовсім маленький ефект, і вже точно ніякого вибухового зростання установок ви не отримаєте.

Ну да ладно, свою думку про просування в соц. мережах я висловлю трохи пізніше у вигляді окремого поста на блозі. Там же поділюся посиланнями на деякі паблік, які нам дали хороший трафік. Всі вони, до слова, є в нашій базі ресурсів для просування мобільних ігор . А поки матеріал, який надіслав нам розробник. Про корисності матеріалу судіть самі, мені здається для загального розвитку стане в нагоді, особливо якщо у вас зовсім немає грошей на просування.

Читайте так же наші інші матеріали по просуванню мобільних ігор:

Поїхали.

Маленькі інді-розробники часто не маючи бюджет на рекламу не можуть знайти безкоштовний трафік для своїх додатків та ігор. Сьогодні мені хотілося б поділитися досвідом про те як я через соц.сетях «В Контакте» безкоштовно отримав близько 500 завантажень не витративши ні копійки.

Для цього я використовував паблік в стилі «підслухати», і трохи вміння писати гарні тексти. Трафік залежить від вашого тексту, не робіть публікацію занадто рекламної.

У нашому випадку потрібно рекламувати гру, тому ми будемо писати що ми юні розробники і у нас проблеми з грошима і вам потрібна допомога (25% паблік публікують такі пости, а це 50-200 завантажень, залежить від рівня паблік).

З іншого боку не варто писати що-небудь таке:

«Народ, круту гру скачав і зараз награтися не можу, хто знає як відволіктися від гри?»

Відразу стає ясно, що ви обманюєте людей (мовляв гра не ваша), запис може і опублікують, але гру навряд чи будуть ставити. Якщо і писати так - то придумувати якусь цікаву історію, може робити пост в жартівливій манері. А краще киньте скрін чи відео, опишіть в цікавою, забавною формі суть гри, або якусь особливість і попросіть адмінів про безкоштовну публікацію.

Бажано не кидати посилання на гру відразу. Можна кинути шматочок відео як ви граєте в гру. Потім можна буде кинути посилання на гру в коментарях. Якщо взяти великі «підслухати» то аудиторія 20 паблік може доходити до 200к людей, але звичайно з цих 200к людей завантажать ваше додаток десь 1-5% (відсоток залежить від вашого тексту). Ось скріншот з особисто моєї публікації:

У підсумку мою гру опублікувало близько 20 паблік з 65.

Додаю табличку. Кількість передплатників на 09.11.15.

Цей варіант може працювати не тільки в паблік «підслухати», а й в паблік вашого міста, області, регіону і т.д. Але тут потрібно зв'язуватися з адміністрацією і просити публікації.

Ще один невеликий рада: якщо не вдалося домогтися безкоштовної публікації, завжди просите знижку. Мені іноді вдавалося знизити ціну до 50%, все ми люди і завжди можна пограти над людським фактором як би це зле не звучало.

Хлопці, ви можете ознайомитися з грою в яку я наганяв трафік.

Називається гра - Hypno Cat .

Подивіться статистичні показники, які мені вдалося отримати просуваючи свою гру таким чином. У мене вже більше 100 відгуків і майже 1000 установок.

Шановні читачі, пишіть в коментарі, чи вважаєте ви цей спосіб просування ефективним ?!

Так само надсилайте свої корисні матеріали, оформляйте їх відповідно до вимогами і ми опублікуємо їх, разом з вашими контактними даними і посиланнями на ігри.

Шановні читачі, пишіть в коментарі, чи вважаєте ви цей спосіб просування ефективним ?