Просування по запитам

  1. Переваги просування по ключам
  2. Етапи роботи

Просування сайту по ключових запитах

Ключові запити - це слова і словосполучення, які вводять користувачі в рядок пошуковика для пошуку цікавлять товарів, послуг, інформації. Різні аудиторії людей вводять різні запити, а багато хто з останніх залежать від поточних потреб користувача.

Можна навести простий приклад. Людина, яка шукає гітару і займається музикою, включає комп'ютер і намагається знайти магазин, розташований неподалік. Також він може шукати вигідні ціни на гітари, щоб придбати вподобану і максимально заощадити. У першому випадку з високим шансом він набере в пошуку щось на кшталт «купити гітару в магазині Москви», у другому - надрукує «купити гітару дешево». Фрази, виведені в лапки, і є в нашому випадку ключові запити. Вони використовуються, коли проводиться просування сайту .

Якщо підприємець хоче ефективно просувати свої товари та послуги, йому належить проаналізувати цільову аудиторію, визначити, що саме їй потрібно, які ключі максимально характеризують її потреби. Це робиться не з голови, а за допомогою систем, що допомагають підібрати ключі, які використовуються частіше, рідше або рідко. Приклад сервісу - Яндекс Вордстат. Схожими інструментами має і Google.

Мало розуміє структуру просування, послідовність етапів, особливості роботи пошукових систем підприємець навряд чи здатний впоратися із завданням розкрутки. До того ж, підтримка сайтів займає особливу роль в забезпеченні подальшої роботи ресурсу і, як результат, діяльності компанії-власника. Тому послуги просування надають професійні компанії.

Пошуковики, від яких залежить порядок видачі сайтів, безперервно змінюють алгоритми роботи. Знають і розуміють їх не всі. Спеціаліст повинен враховувати кожну деталь, щоб ефект був працюючим на практиці, а не в теорії.

Переваги просування по ключам

Зовнішня оптимізація сайту - хороший спосіб швидко розкрутитися як новому підприємця, який не має в своєму розпорядженні значним капіталом, так і досить великої компанії, що стабільно працює на ринку.

Цілі бувають різними - від розширення географії діяльності до пошуку клієнтів в своєму районі. Одні працюють з розрахунком на оптові продажі, інші вважають за краще роздрібні. Комусь вигідно реалізовувати або виробляти звичний продукт широкого охоплення, хтось робить ставку на інновації, доступні обмеженому колу споживачів.

Переваги просування за ключовими фразами:

· Універсальність (підходить для всіх тематик);

· Обмежений пул запитів;

· Велике охоплення аудиторії з урахуванням її потреб і характеристик;

· Швидкий ефект (після виходу на верхні позиції пошуку).

Основна перевага - це можливість підібрати такі ключі, які допоможуть знайти саме ваших клієнтів, зайнятих пошуком вас. Вони вже готові вчинити дію (частіше у вигляді покупки). В результаті зростає відвідуваність ресурсу, поліпшується якість контенту, підвищується інформативність сайту. Вже наявні клієнти отримують стимул повернутися до вас, а нові активно цікавляться пропозиціями.

В рамках просування може впроваджуватися контекстна реклама , Яка посилює ефект від розкрутки. Кілька використовуваних методик працюють могутніше, швидше, результативніше.

Етапи роботи

Технічна оптимізація - перший етап роботи. Важливо налаштувати сайт, зробити його зручним не тільки для користувачів, але і привабливим з боку оцінки пошукових систем.

Далі створюється контент, аналізується робота конкурентів, впроваджуються необхідні в роботі інструменти, що спрощують прийом замовлень та інше. Внутрішня і зовнішня оптимізація - основні елементи просування будь-якого сайту.