Просування сайтів на Joomla (джумла)

  1. Трохи про нашу студії
  2. Як проводиться розкрутка
  3. вартість

Веб-сайт - це необхідність будь-якої компанії, потужний інструмент, що дозволяє збільшити свої доходи Веб-сайт - це необхідність будь-якої компанії, потужний інструмент, що дозволяє збільшити свої доходи. Перспектив, які дає власний веб ресурс, досить багато. Однак конкурентів, що мають такі ж веб ресурси, також дуже багато. Через це може не вдаватися залучити стільки цільової аудиторії, скільки хотілося б. Вирішити ситуацію можна за допомогою оптимізації сайту, яка дозволить вивести його в топ пошукових систем. Внаслідок цього ваш сайт можна буде легше і швидше знайти в інтернеті, адже розкрутка «підніме» його над сайтами конкурентів. Реалізувати якісне і результативне просування сайту можуть тільки досвідчені фахівці в цій сфері.

Трохи про нашу студії

Наша веб-студія надає спектр послуг зі створення та розкрутки веб-сайтів, сюди ж входить така послуга, як просування сайту joomla. Так як багато сайтів ми створюємо і на цьому движку в тому числі, ми:

  • Маємо достатній досвід по просуванню таких сайтів;
  • Знаємо всі можливі нюанси і проблеми і способи їх вирішення.

Як проводиться розкрутка

Процес розкрутки сайту joomla починається з підготовчих робіт, якими виступає глибокий аналіз сайту. За допомогою такого аналізу можна виявити всілякі помилки, яких можуть вплинути на просування, а також проаналізувати конкурентне середовище.

На наступному етапі наша команда становить семантичне ядро ​​на підставі тематики сайту. Фахівцями визначаються актуальні ключові слова, за якими сайт буде просуватися в пошукових системах. Ними найчастіше виступають найбільш популярні запити, що обертаються в пошукові системи з відповідної тематики. Коли ключові слова обрано, і замовник їх затвердив, слід підписати договір, після чого наша студія готова до початку робіт.

Етап просування включає внутрішню оптимізацію сайту і зовнішню. Внутрішня оптимізація включає в себе правильне складання мета-тегів, внутрішню перелинковку, а також інші поліпшення загальної роботи сайту. Зовнішня оптимізація має на увазі приріст посилань на сайт, згадка ресурсу в мережі, і інші подібні роботи по оптимізації. Ефективний результат дає виключно злагоджена робота команди фахівців, чиї методи в сукупності дозволяють досягти поставленої мети.

Під час просування сайту на Джумла наша команда проводить щоденну перевірку позицій запитів, а також даних про відвідуваність. Замовник своєчасно отримує щомісячні звіти про просування свого сайту. Ми маємо великий досвід, який дозволяє гарантувати тільки успішний результат.

Якщо вам потрібно професійне просування сайту на Joomla, ви цінуєте свій час і кошти - наша веб студія буде рада співпраці з вами.

вартість


Москва - від 25 000 р.

Регіони Росії і країни СНД - від 10 000 р.