Просування сайтів, створення сайтів в Новосибірську

 1. Готові рішення, розроблені моєю командою, включають все найнеобхідніше і дозволяють створити сайт будь-якої...
 2. Вирішили замовити сайт?
 3. по телефону +7 (383) 287-33-47
 4. по телефону +7 (383) 287-33-47
 5. Створення сайту Новосибірськ:

Готові рішення, розроблені моєю командою, включають все найнеобхідніше і дозволяють створити сайт будь-якої складності, з будь-яким дизайном, економлячи час і гроші.

Розробити сайт для Вашої організації, просунути сайт в ТОП видачі пошукових систем, наповнити web-сайт - Ви в першу чергу ставите питаннями:

 • Який саме сайт потрібен?
 • Хто буде займатися розробкою сайту?
 • Яка буде віддача від сайту?
 • Чи можна заощадити і отримати повноцінний, працює сайт?
 • Кому доручити просування сайту?
 • Як запустити рекламу в Інтернеті?
 • Хто допоможе розкрутити компанію в соц.етях?
 • Чи можна довірити все завдання по роботі з сайтом одній команді?

Мене звуть Ганна Борисова. Я займаюся не тільки розробкою сайтів, а й допомагаю вирішити завдання по SEO та просування сайту, розкручування сайту в пошукових системах і соціальних мережах, обслуговування сайту і роботі з контентом. Про мене

Більш докладно Просування сайтів

Більш докладно Реклама в Інтернеті

Більш докладно Розкрутка групи ВКонтакте

Буду рада відповісти на Ваші питання, зателефонуйте за телефоном +7 (383) 287-33-47

Буду рада відповісти на Ваші питання, зателефонуйте за телефоном +7 (383) 287-33-47

Ціни дійсні до 31.03.2016. Поспішайте!

Вирішили замовити сайт?

Існує кілька способів створити сайт:

Спосіб 1. Створення сайту з креативним індивідуальним дизайном в професійній вебстудії - це буде якісно, яскраво і красиво, але в той же час зажадає вкладень, як будь-яке індивідуальне продукт

Ви можете вивчити всі пропозиції по створенню сайту на ринку web-послуг і прийти до висновку, що Вам необхідний якісний сайт, Вам потрібно щось грунтовне, серйозне і об'ємне - тоді Вам краще відразу замовити розробку сайту платно і індивідуально, наприклад, скориставшись послугами моєї команди .

Вартість на розробку сайту з індивідуальним дизайном уточнюйте

по телефону +7 (383) 287-33-47

Детальніше про пропозицію в розділі Створення індивідуальних сайтів

Спосіб 2. Платне, але недороге створення сайту в професійній вебстудії - це швидко і економно, і тим не менше відрізняється від індивідуального пропозиції певними обмеженнями

Вартість на розробку сайту з блоковим дизайном уточнюйте

по телефону +7 (383) 287-33-47

Детальніше про пропозицію в розділі Створення сайтів просто і швидко

Спосіб 3 Спосіб 3. Створення сайту самостійно і безкоштовно, використовуючи онлайн-конструктор сайтів

Заходьте на сайт конструктора, вибираєте відповідний дизайн, розбираєтеся самостійно або за допомогою знайомих з опціями і настройками в панелі управління, малюєте красиву шапку для сайту, вставляєте її в обраних шаблон, оформляєте його під Ваші кольору, наповнюєте і сайт готовий. На це у Вас піде як мінімум кілька днів, але зовсім не півгодини, як стверджує реклама цих сервісів, а швидше за все, якщо у Вас немає початкової підготовки, то Ви кинете цей процес, і будете пробувати наступний сервіс, потім наступний ... а справа буде стояти. Можливо, через місяць Ви разбіретесь, зробите свій сайт, і навіть можливо зробите його так, як Ви спочатку хотіли, але в результаті Вам доведеться найняти сторонню людину, програміста і дизайнера, який допоможе Вам у цій нелегкій праці.

А потім Ви зрозумієте, що робите все це даремно, оскільки Ви виявите на своєму сайті чиюсь рекламу, яку Ви самі не розміщали і прибрати Ви її теж не зможете, оскільки основною умовою розміщення Вашого сайту на сервісі безкоштовного онлайн-конструктора є показ чий -то реклами на Вашому сайті.

Плюсами онлайн-конструкторів є безкоштовність - створення і хостинг безкоштовні.

Мінусів набагато більше - по-перше, стандартний набір дизайнів вельми обмежений, Вам доведеться вивчати принципи верстки і витрачати час на зміни дизайну під Ваші вимоги; по-друге, як уже говорилося, на вашому сайті буде цілодобово показуватися реклама, цей блок іноді закриває важливу інформацію, а прибрати його відвідувач не може; по-третє, щоб такий сайт відповідав Вашим побажанням, Вам все одно доведеться наймати web-фахівця; по-четверте, Ви не зможете завантажити файли сайту і змінити хостинг, і якщо Ви вклали солідну кількість коштів у просування сайту, а сервіс раптом перестав бути безкоштовним і став брати оренду в розмірі 25 000 руб. в рік, то з часом Вам доведеться замовляти новий сайт і ЗНОВУ починати просування!

Спосіб 4. Створення сайту "з нуля", самостійно і безкоштовно Спосіб 4

Для цього досить самостійно вивчити основи HTML, PHP, вибрати найбільш зрозумілий "движок", так звану систему управління контентом або CMS, навчитися налаштовувати і програмувати потрібні опції, оволодіти основами верстки шаблонів і створення елементів дизайну. Можна припустити, що на самостійне навчання у Вас піде не менше року. Зате Ви зможете в результаті не просто зробити сайт, але і вносити в нього зміни безкоштовно і в будь-який час, коли захочете, зможете самостійно його доопрацьовувати. Потім так само самостійно Ви можете вивчити принципи просування сайтів в пошукових системах ...

Якщо у Вас є небагато часу, Ви можете витратити вільний час на придбання нової захоплюючої, цікавої і перспективної професії, паралельно створивши власний сайт, просунувши його в ТОП-10 - в загальному, не можна придумати нічого кращого. Дерзайте!

Хоча швидше за все Ви є професіоналом у своїй галузі, Ви зайнята людина, що цінує власний час і розуміє важливість принципу "поділу праці" - нехай кожен робить свою справу і робить його якісно, ​​швидко і з задоволенням!

Тому я пропонуємо Вам скористатися моїми послугами і замовити розробку та просування сайту в мене. Я допомагаю своїм клієнтам досягати поставлених цілей точно в строк!

Ви можете проконсультуватися по усіма додатковими питаннями.

Створення сайту Новосибірськ:

по тел .: +7 (383) 287-33-47 або відправивши питання і заявку на: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Вирішили замовити сайт?
Хто буде займатися розробкою сайту?
Яка буде віддача від сайту?
Чи можна заощадити і отримати повноцінний, працює сайт?
Кому доручити просування сайту?
Як запустити рекламу в Інтернеті?
?етях?
Чи можна довірити все завдання по роботі з сайтом одній команді?
Вирішили замовити сайт?