Просування сайтів в Нижньому Новгороді ☎ + 7-930-27-76-495 |

 1. Що повинні знати власники сайтів
 2. Особливості п родвіженія сайту по Нижнього Новгороду
 3. Послідовність моїх робіт по SEO-просуванню
 4. Мої сео-секрети та конкурентні переваги
 5. Ексклюзивна пропозиція по розробці нового сайту

Вітаю Вас, шановні земляки - ніжегородци! Привіт, росіяни! Мене звуть Сергій Нижегородцев, я - фрілансер, моя робота - просування сайту в Нижньому Новгороді, області та інших регіонах Росії.

Мене звуть Сергій Нижегородцев, я - фрілансер, моя робота - просування сайту в Нижньому Новгороді, області та інших регіонах Росії

Нижній Новгород. Чкаловська сходи. фото автора

Вирішивши просунути в Топ Гугла і Яндекса престижний і ласий для нижегородських сеошників запит просування сайтів в НН, я віддаю собі звіт, що зробити це непросто, але цілком реально. Як то кажуть, все круті висококонкурентні запитом не просунеш, але прагнути треба :). Розкрутка сайту по Нижнього Новгороду , Кірову, Чебоксарах, Казані, Самарі, Ульяновську, Іванову, Костромі, Ярославль, Москві, Володимиру, Санкт-Петербургу - в Росії та країнах колишнього СНД - моя щоденна і єдина робота, на якій я максимально сконцентрований. Цією роботою я займаюся більше 10 років, просунувши за цей час в Топ Гугла і Яндекса більше сотні сайтів клієнтів. За роки моєї роботи багаторазово змінювалися алгоритми пошукових систем (ПС), особливо Яндекса. Виходячи з власного досвіду білого просування сайтів не тільки в Нижньому Новгороді, скажу відверто, що ще 3 - 5 років тому просунути сайт в ПС було набагато простіше і дешевше. І проектів було на порядок менше, і алгоритми ПС були простіше.

Досить було злегка оптимізувати тексти, прописати метатеги і прикупити Ne кількість посилань з сайтів будь-яких тематик. Зараз ситуація змінилася кардинально - і тексти з тегами доводиться відточувати до блиску, і посилання Яндекс вже любить не всі і не в будь-якій кількості, і поведінковими чинниками доводиться займатися, тому що їх сьогодні дуже полюбили пошуковики. Все це призвело до того, що якісна зовнішня і внутрішня оптимізація сайтів стала справою професіоналів, займає набагато більше часу і обходиться з кожним роком все дорожче.

Що повинні знати власники сайтів

Що повинні знати власники сайтів

Нижній улюблений. фото автора

Захотівши просунути сайти в будь-якому регіоні Росії, їх власники повинні добре розуміти, що за конкурентними тематиками швидко і недорого просунути сайт можна з об'єктивних причин, не залежних від оптимізатора, його досвіду, інтелекту і навичок. Якщо раніше можна було гарантовано просунути середній сайт в Яндексі за 3 місяці і бюджет в 8 - 10 тисяч рублів на місяць, то зараз і терміни, і вартість просування збільшилися мінімум в 2 рази. А обіцяти просунути сайт недорого і з залізними гарантіями результату стали лише шахраї.

Особливості п родвіженія сайту по Нижнього Новгороду

Особливості п родвіженія сайту по Нижнього Новгороду

Храм в Сормове. фото автора

За великим рахунком, хорошому віддаленого сео-оптимізатора без різниці, де просувати сайт - в Нижньому Новгороді, Москві, Абакані або Магадані. Однак діє загальне правило - чим більше місто, тим вище конкуренція серед бажаючих потрапити в заповітний ТОП Гугла і Яндекса. Тому в такому великому промисловому, науковому, фінансовому, торговельному центрі, яким є наш улюблений Нижній Новгород, розкрутити новий ресурс висококонкурентному тематики часом дуже непросто. Місць в ТОПі всього 10, а бажаючих бути на Олімпі часом в десятки разів більше. Тому ТОПи часто окуповані трастовими ресурсами з віком домену більше 6-8 років, яким віддається максимальний пріоритет пошуковими системами. Саме тому власники нових нижегородських інтернет-ресурсів повинні бути готові до того, що просунути в топ сайт в НН за 1 тиждень або місяць не вийде (особливо по висококонкурентних СЧ і ВЧ запитам). Але в будь-якому випадку, якщо я беруся за просування сайту, починаючи з другого місяця розкрутки і з кожним місяцем все більше у сайту обов'язково піде позитивна динаміка зростання видимості в пошукових системах - ТОП100 - ТОП 50 - ТОП30 - ТОП20 - топ15 - ТОП10. А це завжди призводить і до зростання відвідуваності сайту, і до зростання продажів. Якщо, звичайно, ключові слова підібрані правильно, по ним написані грамотні продають сео-тексти, які призводять на сайт цільову аудиторію і стимулюють її до покупки товарів або послуг.

Послідовність моїх робіт по SEO-просуванню

Послідовність моїх робіт по SEO-просуванню

Нижній Новгород. Строгановская церква. Фото С. Нижегородцева

Складну, трудомістку і особливо відповідальну роботу по розкрутці сайту звик робити грамотно, педантично і бажано краще, ніж у конкурентів. Тому попередньо я роблю СЕО-аналіз Вашого сайту і порівняльний маркетинговий аналіз Вашого сайту і сайтів конкурентів по ТОП5. Лише такий підхід, не в відриві від реальних умов конкурентної боротьби, приносить максимальний результат. І трафік теж проаналізую Ваш і конкурентів, і ключові слова все у основних конкурентів надам. У звіті по СЕО-аналізу формулюю висновки і рекомендації, виконавши які просування в ТОП1-10 буде неминучим. Після цього приступаю до розробки грамотного семантичного ядра сайту - списку ключових запитів, від якості якого багато в чому буде залежати успіх майбутнього поступу, відвідуваність цільової аудиторії та продажу товарів (послуг) з сайту. Склавши семантичне ядро ​​сайту і розбивши його на групи ключових слів, починаю малювати якісних продають сео-текстів за всіма ключовими словами. У мене є свої секрети написання таких текстів з урахуванням останніх змін в алгоритмах ранжирування пошукових систем і обліку ними поведінкових факторів. Після наповнення сайту контентом і усунення помилок на сайті приступаю до зовнішньої оптимізації сайту, розкручування бренду в соціальних мережах. Посилання спочатку не купую, просуваю своїми авторськими методами. Щотижня інформую клієнтів про динаміку зростання позицій просуваються запитів в Яндексі і Гуглі. При необхідності вношу корективи в методи просування з урахуванням реалій конкурентної боротьби. Так коротко виглядає оптимізація сайтів в в моєму виконанні.

Мої сео-секрети та конкурентні переваги

 • Великий досвід просування сайтів різних тематик в Москві, СПБ, Нижньому Новгороді
 • наявність реального портфоліо проектів, просунутих особисто мною
 • Мої розцінки значно нижче, ніж у відомих СЕО-студій і брендових агентств по створенню та розкрутці сайтів
 • Бездоганне знання теорії і практики пошукової оптимізації сайтів в сучасних умовах, знання багатьох унікальних сео-фішок
 • Беручи участь в червні-серпні 2011 р в престижному конкурсі « просування неминуче »Від форуму вебмайстрів та сеошників Webmasters.ru, в якому взяло участь близько 900 сеошників з Росії і СНД, мені вдалося потрапити в число призерів і отримати грошовий приз і срібний віртуальний кубок (на форумі http://webmasters.ru/forum/awards.php ) Від організаторів. Потрібно було просунути запит «Просування неминуче» саме в Московську видачу Гугла. На моєму новому сайті зробити це було непросто.
 • Великий досвід попередньої роботи на фрілансі як сео-копірайтера допомагає мені самостійно писати оптимальні сео-тексти для сайту, які подобаються і пошуковикам, і людям. Це якісні продають сео-тексти, в солідному стилі і без граматичних помилок.
 • Просування сайтів в виконую тільки білими методами, застосовуючи якісний контент (унікальні сео-тексти пишу обов'язково сам), соцмережі і, з огляду на вплив поведінкових факторів, роблю все для того, щоб Ваш сайт став максимально цікавий відвідувачам.
 • Час від часу проводжу свої конкурси для визначення нових трендів просування сайту в Нижньому Новгороді і РФ. Останній такий конкурс з призовими 1500 $ завершився в лютому 2014 р. Він називався " Розумне просування нових сайтів »Учасники конкурсу просунули не тільки цей запит, але і запити на кшталт такого - просування нових сайтів (навіть по Москві) без покупки посилань. А за такі запити йде серйозна боротьба у московських топових сео-студій, по ним вони рекламуються в Ю Я.
 • 10.01.17 зайняв перше місце і приз 200 $ на конкурсі сеошників «Розгардіяш на маултолке», проведеного відомим SEO-форумі maultalk.com. В черговий раз довів за підсумками конкурсу та ТОП1 і в Гуглі, і в Яндексі, що рулить розумне біле просування, хороший контент і відмінні природні поведінкові чинники. Роль посилань, навіть природних, стає незначною у порівнянні з іншими факторами. Ось посилання на офіційні результати конкурсу
 • Швець не повинен бути без чобіт. Це істина. А сеошник або SEO-компанія не повинні соромитися демонструвати свої результати по SEO-запитах, пов'язаних з просуванням сайтів. Це сама конкурентна тематика з усіх, так як перемагати конкурентів саме по SEO-проф-запитам - найважливіший елемент і вміння, і престижу в професії.
 • Нижче скріншот позицій цього блогу за найпрестижнішими серед сеошників запитам (від 25.12.18)

  18)

  Найпрестижніші SEO-запити для сеошника

  Ось приклад трафіку на 4-х клієнтських проектах (три ІМ і один розважальний інфо-портал) на 18-30 18.01.2019:

  2019:

  Денний трафік з Яндекс-Метрики ввечері о 18-30. 3 місяці тому цей трафік був менше на 20-40%

 • А по найкрутішим ВЧ-ВК-комерційним запитам для ІМ в Москві є у мене кейс. Він про те, як на зовсім новому ІМ, зробленому на мою SEO-ТЗ, сайт всього за 3 тижні після постановки на хостинг вийшов в ТОП10 МСК по найбажанішим для клієнта запитам - без покупки посилань і накруток ПФ - тільки білими методами - ось посилання на цей дуже цікавий кейс - http://seopravda.ru/manualy-i-kejsy/kejs-prodvizhenie-vch-vk-zaprosov-v-moskve-bez-ssylok/

Ексклюзивна пропозиція по розробці нового сайту

На початку січня 2019 я знайшов команду однодумців - Нижегородську WEB-студію по створенню і просуванню сайтів, в яку прийнято на роботу SEO-консультантом.

За моїми SEO-ТЗ хлопці роблять нові сайти для Москви і всієї РФ, потім разом з ними ми просуваємо ці сайти виключно білими методами. Результати їх просування вражають. Всього за 1-1,5 місяці нові абсолютно сайти, ідеальні з технічної точки зору + максимально SEO-адаптовані, легко заходять за багатьма СЧ і НЧ запитам в Топ Яндекса Москви, і навіть за деякими ВЧ запитам. Без покупки посилань! Так як зовнішнє просування виконується на 2-му етапі, коли сайту виповниться 2-3 місяці.

У разі замовлення розробки мого SEO-ТЗ для нового сайту - посилання або покупки кейса №4 - посилання і подальшого замовлення розробки сайту на мою SEO-ТЗ у моїх нижегородських колег, вартість витрат на SEO-ТЗ або кейс №4 буде компенсована Веб-студією - розробником Вашого нового сайту.

Якщо все вищесказане переконало Вас в тому, що мені можна довірити розкрутку вашого сайту в Нижньому Новгороді, Москві, СПБ або будь-якому іншому населеному пункті, то я до ваших послуг.

Телефонуйте ☎ + 7-930-27-76-495, пишіть на пошту [email protected], в скайп lyscovo7 або заповніть форму замовлення

або напишіть в жівочат ONICON (в правому нижньому кутку) сайту.

Ваша довіра постараюся максимально виправдати, приклавши для цього свої оптимізаторські знання, досвід і навички. На прощання всім небайдужим до мого улюбленого міста пропоную подивитися короткий (4 хв.) Відеоролик про Нижньому Новгороді:

Дякуємо за увагу. З повагою, сео-оптимізатор Сергій Нижегородцев

Мої контакти Мій прайс на послуги Форма замовлення просування Вашого сайту Розкрутка сайтів в Нижньому Новгороді Реклама в Нижньому Новгороді копірайтинг