Просування сайтів в пошукових системах 🚀, розкрутка сайтів в Москві і МО.

 1. Що я гарантую
 2. Особливості просування сайтів в Коломиї і регіонах
 3. етапи розкручування
 4. тариф "НОВИЧОК"

Вас вітає Дмитро Мурача - SEO-оптимізатор Вас вітає Дмитро Мурача - SEO-оптимізатор. Моя спеціалізація і улюблена робота - просування сайтів в Коломиї і по Росії. Я дуже радий, що такий престижний у сео-фахівців запит вивів мене в ТОП 3 без будь-яких хитрощів - абсолютно білими способами.

У мене ви можете замовити комплексне SEO просування сайту в Інтернеті по лідам, позиціях, з оплатою по трафіку з наданням гарантії поступового виходу в ТОП видачі пошукових систем.

Протягом останніх 10 років алгоритми пошуку в Яндексі і Гуглі змінювалися безліч разів. Якщо раніше розкрутка в Коломиї вимагала менше часу і грошей, то зараз все помітно ускладнилося. Щоб домогтися успіху доводиться неабияк потрудитися, провести ряд досліджень і експериментів і, якщо використовувати посилання, то лише найкращі - гарантують трафік.

Що я гарантую

Від мене ви не почуєте, обіцянок в 5, 10, а то і 50 гарантованих клієнтів щодня. Адже Яндекс - величезний ринок, заздалегідь неможливо знати, де замовлять клієнти. Однак, якщо відповідати ряду факторів, ви їх неодмінно привернете:

 • Ціна - Ваша пропозиція має бути високо конкурентним
 • Логічність сайту - все зрозуміло, легко знайти потрібну інформацію

Ви можете звернутися до мене для SEO просування нового, ще зовсім молодого сайту або вже існуючого новинного порталу, інформаційного, корпоративного, бухгалтерського сайту, інтернет магазину автозапчастин, будматеріалів, одягу, дитячих іграшок і товарів для дітей, косметики, ювелірних прикрас, фірм з виробництва меблів, ремонту квартир, офіційного сайту агентства нерухомості, юридичної фірми і турагентства за вигідними цінами в Коломиї

Зі свого боку я гарантую SEO розкрутку сайту в Яндексі на високому рівні. Зі мною ви отримаєте шанс за нормальною ціною привернути нових клієнтів. Я починаю з вивчення Лендінзі або сайту. Оцінюю конкурентність цін щодо аналогічних пропозицій на ринку. І тільки після цього приступаю до СЕО налаштування.

Особливості просування сайтів в Коломиї і регіонах

У великих містах, таких як Коломна, величезна конкуренція - в боротьбу вступають SEO-бюджети і талант сеошників. У ТОПі Яндекса і Гугла всього лише 10 місць, які давно і надійно зайняті ресурсами зі стажем, які просуваються серйозними фахівцями.

Висновок нового веб-ресурсу вимагає багато часу - нерідко більше року. Якщо поспішати, можна потрапити під песимізація і бан пошукових систем. Я вирішую різні проблеми для гарантованого просування, здійснюю висновок з-під фільтрів, для уточнення: скільки коштує просування сайту в Гугл, в тому числі веб-ресурсів на англійській мові, пропоную зв'язатися зі мною по телефону.

Я можу вам обіцяти, що якщо візьмуся за просування сайту, то щомісяця ви зможете спостерігати приємну картину - зростання видимості ресурсу в Яндексі і Гуглі - від ТОП100 до ТОП10

Я займаюся пошуковою оптимізацією і розкручуванням молодих і давно існуючих на ринку сайтів, враховую особливості SEO просування не тільки в Росії, але і в Європі, США, застосовую секрети b2b Інтернет маркетингу, надаю послуги підтримки веб-ресурсів компаній, автомобільних магазинів і автосалонів, агентств нерухомості, сайтів будівельної тематики, житлових комплексів, кадрових агентств, курсів іноземних мов, турфірм, фітнес клубів і студій, шкіл танців, салонів краси, меблевих магазинів, надаю повний спектр послуг по демократ ічним цінами за місяць в Москві. Також я займаюся трафіковий просуванням англомовних сайтів в Google.

Ось як це виходить у мене:

етапи розкручування

 1. Проведення SEO-аудиту сайту і найближчих конкурентів. Необхідно проаналізувати семантику і трафік. На підставі аналізу я надаю висновки та рекомендації.
 2. Формування семантики - підбору слів, за якими буде просуватися ресурс, залучати цільову аудиторію.
 3. Підготовка СЕО оптимізованих текстів з використанням ключів відповідно до останніх змін алгоритму пошуку Гугла і Яндекса, з урахуванням юзабіліті.
 4. Розкрутка веб-ресурсу в соціальних мережах - застосовую свою секретну зброю.
 5. Надання звітів, як ростуть позиції ресурсу.
 6. При виході сайту в ТОП оптимізує тактичні дії з урахуванням існуючих тенденцій і поведінки великих конкурентів.

Детальніше про моїх послугах

ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

в ТОП Яндекса і Google в Коломиї. Гнучкі ціни, висока якість розробки і просування сайту. Ексклюзивний дизайн та унікальна торгова пропозиція. в ТОП Яндекса і Google в Коломиї РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТІВ в пошукових системах Яндекс і Google (Коломна і Регіони), замовити оптимізацію сайту в інтернеті. Проведення робіт з поліпшення видимості сайту в пошукових системах КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА GOOGLE AdWords дає залучати цільовий трафік за допомогою контекстної реклами. У Росії Google займає 2-місце в середовищі пошукових систем, на нього припадає більше 40% пошукових запитів КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА YANDEX Директ - найефективніший вид реклами, дозволяє залучати потрібну кількість клієнтів; Цільовий трафік вже в перший день роботи вашого сайту, на відміну від пошукового просування. СТВОРЕННЯ САЙТІВ Перед Вами постало завдання по створенню власного сайту? Кращий варіант - довірити це професіоналам в даній сфері! ... Не довіряйте створення сайтів своїм співробітникам! ВИГОТОВЛЕННЯ САЙТІВ будь-якого рівня складності. Повний спектр послуг по просування, доопрацювання та заповнення сайтів. Робота на договірній основі за низькими цінами! Якісно! ПОРТФОЛІО СТВОРЕНІ САЙТИ Створивши значне кількість проектів ми впевнені, що кращі наші роботи ще попереду. Ми допоможемо вам створити сайт за всіма сучасними вимогами розробки. ПОРТФОЛІО ПРОСУВАННЯ САЙТІВ Портфоліо просунутих в ТОП-10 сайтів. Просувний запит. Звертайтеся до "SEORUSSIAN" за розробкою і просуванням сайту Прогони САЙТУ XRUMER Різноманітність тарифів. Посилальна маса. Робити природну кількість посилань, просувати сайти вгору по позиціях. Цільовий трафік. Залучати цільовий трафік у великих кількостях. РОЗРОБКА САЙТІВ для будь-яких видів діяльності. У нас є, що запропонувати всім категоріям замовників - для будь-якого виду діяльності, будь-якого функціоналу, на будь-який бюджет.


Ціни і тарифи на просування сайтів

Ви можете купити різні пакети по платному просуванню сайту в ТОП 3, 5, 10 Yandex (Яндекс), Google (Гугл) в Москві, вартість залежить від кількості і особливостей пошукових слів, застосовуваної оптимізації та стратегії розкрутки.

тариф "НОВИЧОК"

тариф "РОЗВИТОК"

тариф "РЕКОМЕНДУЮ"

від 15 000 руб. / міс

від 25 000 руб. / міс від 35 000 руб. / міс

 • Збільшення кількості заявок і дзвінків
 • Позиції на першій сторінці Яндекса і Google
 • Збільшення кількості відвідувачів
 • Збільшення середнього чека і обсягу продажів
 • Позиції на першій сторінці Яндекса і Google
 • Збільшення кількості відвідувачів
 • Інформація про поточні проблеми
 • SEO-рекомендації щодо поліпшення позицій і відвідуваності
 • Рекомендації по збільшенню заявок і продажів