Просування сайтів в Тулі від компанії Orange Smart, ракрутка і оптимізація

  1. Що таке SEO оптимізація
  2. Кому необхідно пошукове просування сайту
  3. Які ще послуги можуть бути корисні

> Будь-яка тематика в містах Москва і Санкт-Петербург, ціна в регіонах - нижче

> Будь-яка тематика в містах Москва і Санкт-Петербург, ціна в регіонах - нижче!

> Підбір комерційних ключових запитів

> Комплексна оптимізація всіх сторінок сайту під пошукові системи

> Використання власних розробок просування сайтів

> Тільки білі методи просування, що призводять до постійного, стабільного зростання сайту

і виключають санкції з боку пошукових систем

> Виведення сайту в топ-10 по ключових запитах протягом трьох місяців

> Зростання цільового трафіку вже до кінця першого місяця

> Постійні роботи на сайті, що підтримують ресурс на першій сторінці видачі

Що таке SEO оптимізація

Просування сайтів (вона ж розкрутка сайтів, оптимізація сайтів, просування в ТОП-10, називають її по-різному), послуга, яка стала дуже популярною ще років 7 тому. Її популярність дуже просто пояснюється, це не контекстна реклама, адже обходтся вона дешевше, більш-менш розбираються люди, які шукають щось в пошуковику, охочіше вірять природною пошуковій видачі, ніж рекламі. Плюсів досить багато, але є і мінуси: чекати позицій у видачі доводиться відносно довго, особливо для часто запитуємо запитів. Однак, якщо вже Ви туди потрапляєте, то від клієнтів не буде відбою! І саме тут треба розуміти, що при виборі підрядника з просування сайту Ви повинні ставитися до цього дуже серйозно. Неграмотний підрядник по розкрутці сайту може не просто не дати результату, а й взагалі загнати Ваш сайт в бан пошукових систем, і про трафік з природною видачі взагалі можна буде забути.

Для просування сайту необхідно попередньо провести роботи з аналізу ресурсу, аналізу ринку, Вашої сфери. Потім грамотно підібрати запити для просування, тобто скласти семантичне ядро, і тільки після цього приступати до оптимізації сайту. За своєю суттю розкрутка сайту це комплекс заходів щодо виправлення технічних помилок, створення нових сторінок, написання текстів, зовнішньої оптимізації та оформлення мета-інформації, а також оптимізації поведінкових факторів. Довіряти подібне можна лише професіоналам з досвідом роботи. Студія незалежних оптимізаторів Orange Smart надає Вам таку послугу, всі наші фахівці мають досвід роботи в сфері SEO оптимізації більше 6 років, виконали не один проект, виводили в ТОП-10 найбільш складні запити. Але ми прекрасно розуміємо, що зараз на ринку подібних послуг всі говорять про досвід і успішності проектів, але просування сайтів це така сфера, де професіоналізм своїх підрядників можна зрозуміти тільки за допомогою тестування. Саме тому ми пропонуємо Вам укласти договір на тестовий тариф за мінімальними цінами і перевірити, що Ви зможете отримати від взаємодії з нами по розкрутці сайту.

Кому необхідно пошукове просування сайту

Згадайте, як часто Ви чуєте вже приїлися і знайомі до болю фрази: "Вас цікавить просування сайту? А створення?" Докучливі клієнт-менеджери вже арміями атакують телефон і гаманець, завалюючи комерційними пропозиціями, які складаються за шаблоном і за допомогою питання "а що Ви хочете, щоб ми просунули? Які слова?" На цьому, як правило, опитування закінчуються і Вам висилається список незрозуміло звідки взятих або, гірше того, загальних заїжджених слів з ціною. Усе.

А подумайте, чи потрібно Вам це? Може Ви просто викидаєте гроші на смітник? Даруйте їх кому-то, замовляючи чергову "оптимізацію сайту"? У більшості випадків - так. Ніхто і не думав аналізувати нішу Вашого бізнесу, запитувати гостьові доступи для аналітики. Може, що надається Вам послуга зовсім примітивні дії (або бездіяльності) чергових підрядників? Цілком. І кожен наступний буде говорити, що він просуне, розкрутить або оптимізує Ваш сайт краще попередніх "продвіженцев". Набридло? Швидше за все.

Ну а тепер, давайте пояснимо, до чого вся ця довга прелюдія. Студія незалежних інтернет-маркетологів «Orange Smart» може допомогти Вам визначитися, яка ситуація у Вас зараз з сайтом? Чи правильно його "просувають / оптимізують / розкручують"? Чи є якісь ще інтернет-канали продажів для Вашої сфери бізнесу?

Ви можете просто замовити у нас перевірку сайту, перевірку підрядника з просування, контекстну рекламу, SMM, і якщо виявиться, що у Вас все в порядку - ніхто не буде наполягати на договорі з нами. В результаті аналізу ми дамо Вам інформацію з відкритих джерел і Ви самі зможете переконатися, якщо раптом щось не так з Вашим ресурсом.

Які ще послуги можуть бути корисні

А може у Вас поки немає свого інтернет-ресурсу? Вибираєте студію або компанію для створення сайту ? Не біда, з цим ми також можемо дати безкоштовні консультації: який сайт створити, landing page, візитку, інтернет-магазин або просто сайт з послугами? Може бути інтернет-портал? Ми не будемо пропонувати найдорожчий варіант, якщо Ваш бізнес може обійтися, наприклад, мінімальної Лендінгем-пейдж. Ми порадимо те, що дійсно ефективно в Вашій сфері та тільки після попереднього аналізу. А де замовляти створення сайту - вирішувати тільки Вам, але вже маючи мінімальний багаж знань від нас.

Тепер просто пару слів про нас: студія «Orange Smart» представляє собою співтовариство незалежних інтернет-маркетологів, аналітиків, програмістів, дизайнерів, оптимізаторів і копірайтерів, об'єднаних одним загальним управлінням. Кожен з нас в сфері інтернет маркетингу від 3 до 10 років, за його плечима не просто багато успішних проектів, а багато успішних комплексів з розвитку реклами для Вашого бізнесу. Студія «Orange Smart» вирішує як конкретні комерційні завдання в веб-сфері, так і приватні питання. Серед наших клієнтів компанії з різним напрямком діяльності - від будівництва і меблевого виробництва до готельного бізнесу та бетонної промисловості. Хочете знати більше? Із задоволенням відповімо, телефонуйте або замовляйте зворотний дзвінок!

На завершення нашого вступного слова хочеться сказати: пам'ятайте, світ інтернет-маркетингу не обмежується примітивними діями по створенню і просуванню сайтів, це повноцінний інструмент для продажу, якщо використовувати його грамотно. Аналізуйте, порівнюйте, отримуйте дані і тільки після цього - вирішуйте завдання по інтернет-рекламі. Ця сфера не терпить помилок. Ця сфера складна, але цікава. Інтернет-маркетинг - це майбутнє реклами Вашого бізнесу.

А створення?
Докучливі клієнт-менеджери вже арміями атакують телефон і гаманець, завалюючи комерційними пропозиціями, які складаються за шаблоном і за допомогою питання "а що Ви хочете, щоб ми просунули?
Які слова?
А подумайте, чи потрібно Вам це?
Може Ви просто викидаєте гроші на смітник?
Даруйте їх кому-то, замовляючи чергову "оптимізацію сайту"?
Може, що надається Вам послуга зовсім примітивні дії (або бездіяльності) чергових підрядників?
Набридло?
Студія незалежних інтернет-маркетологів «Orange Smart» може допомогти Вам визначитися, яка ситуація у Вас зараз з сайтом?
Чи правильно його "просувають / оптимізують / розкручують"?