Просування сайтів в Тулі

 1. Особливості просування сайту в Тулі
 2. Плюси просування сайту в Тулі
 3. Важливість просування інтернет-ресурсу для бізнесу в Тулі
 4. Хороший сайт - запорука успіху
 5. Мобільна версія сайту - додаткові клієнти для вас
 6. Як Streton просуває сайти в Тулі
 7. Стань лідером разом зі Streton
 8. резюме

26/09/2017

Просування сайтів в кожному регіоні має свою специфіку і тонкощі. Важливо розуміти, що при просуванні потрібно враховувати величезну кількість чинників, наприклад: розмір регіональної аудиторії, конкурентність середовища, географічні особливості і т.д. Все це впливає на результат і ефективність робіт з сайтом. Streton має великий досвід просування практично в кожному регіоні, зараз ми хочемо зупинитися саме на специфіці просування сайтів в Тулі.

Особливості просування сайту в Тулі

Відмінними рисами тульського ринку є розвиненість інтернет-реклами і близькість розташування з Москвою. Сайти в багатьох сферах досить технологічні і задають високу планку для конкуренції, однак розмір тульського інтернет-ринку менше московського, що також впливає на конкурентність.

Плюси просування сайту в Тулі

Основним важливим фактором, що позитивно впливає на просування сайту, є конкурентне середовище - вона невелика, що дозволяє за досить швидкий проміжок часу заявити про себе і отримати сайту хорошу пошукову видачу. Потрібно розуміти, що не сам ринок маленький, а саме в інтернет-просторі представлено мало конкурентів. Багато тульські керівники бізнесу не приділяють належної уваги розвитку свого сайту, тим самим упускаючи потенційних клієнтів.

Важливість просування інтернет-ресурсу для бізнесу в Тулі

Інтернет-ринок в нашій країні розвивається великими темпами. Так, наприклад, ринок e-commerce в Росії виріс в 2016 році на 21% в порівнянні з 2015 роком і склав 920 млрд рублів. За прогнозами експертів в 2017 році обсяг ринку складе 1,1 трлн рублів.

Великий потенціал інтернет-ринку в регіонах не використовується належним чином. Багато компаній в тульському регіоні розвивають свої інтернет-ресурси залишковим методом, віддаючи найнижчий пріоритет свого сайту серед інших бізнес-процесів в організації. Складність і якась незрозумілість сфери інтернет-торгівлі (залучення клієнтів за допомогою сайту) і призводить до відсутності розвитку в даному напрямку.

Багато топові компанії розуміють і використовують ринок інтернет активніше з кожним роком, залучаючи клієнтів конкурента на свої інтернет-майданчики. Вони забирають оффлайн клієнтів, роблячи з них онлайн-покупців. Наведемо простий приклад:

Багато клієнтів з чеком більше 1000 рублів здійснюють покупку після моніторингу товарів в інтернеті, підбираючи підходящі варіанти за якістю і ціною.

Рішення про купівлю приймається, поки людина знаходиться в мережі. Велика частина людей, знайшовши відповідний товар в інтернеті, куплять його онлайн або на місці в магазині, попередньо дізнавшись про його наявності, тобто по суті дана покупка буде здійснена завдяки сайту!

Частка людей, які купують за допомогою інтернет, збільшується з кожним роком, і упускати даний напрямок буде стратегічною помилкою будь-якого бізнесу.

Хороший сайт - запорука успіху

Реалії тульського інтернет-ринку показують необхідність мати хороший технологічний сайт. Для того, щоб успішно розвиватися в інтернет-середовищі, а також отримувати за допомогою сайту нових клієнтів, ваш ресурс повинен бути сучасним і пропрацював. Правильна структура, наявність мобільної версії, пророблений функціонал - все це невід'ємні складові успішного сайту.

Ринок інтернет-технологій розвивається, розвиваються і пошукові системи, які починають пред'являти до сайтів все більше вимог. Тепер сайт - не просто сторінка в інтернеті, а зручна вітрина для вашого клієнта, яка повинна мати достатній функціонал, бути красиво наповненою і відповідати всім вимогам Яндекс і Google.

Мобільна версія сайту - додаткові клієнти для вас

Гаджети все більше проникають в наше життя. Вони стають зручніше, швидше, доступніше для людей. Це показує і статистика: частка мобільного пошуку зростає, зараз приблизно дорівнює 30-40% від загального трафіку. Розвиток технологій дає можливість робити звичні операції в інтернеті по телефону.

Для бізнесу сьогодні необхідно мати зручний мобільний сайт. Це важливо не тільки для клієнтів, але і для пошуку сайту в інтернеті. Яндекс і Google вже ввели алгоритми, по-різному ранжирующие сайти, з телефону і ПК. Іншими словами, якщо з ПК ви можете входити по своєму комерційному запитом в ТОП 10 видачі, то з мобільного телефону ви будете на 30 або 70 місці, якщо у вас не буде мобільної версії сайту. В середньому бізнес може втрачати від 5 до 40% потенційних клієнтів, якщо він не має мобільної версії сайту.

Як Streton просуває сайти в Тулі

Головною відмінною рисою Streton є комплексний підхід при просуванні будь-якого сайту. Ми працюємо за багатьма напрямками і опрацьовуємо ті параметри, що враховують пошукові системи для ранжирування сайту. Разом з цим важливою для нас завданням явялется розвиток сайтів наших клієнтів. Допрацьовує зовнішній вигляд і структуру сайту, ми покращуємо його юзабіліті, знижуючи тим самим параметр відмов користувачів, що в свою чергу збільшує конверсію сайту.

Ми постійно розвиваємося і впроваджуємо нові пошукові технології одними з перших, даючи нашим клієнтам перевагу перед конкурентами.

Стань лідером разом зі Streton

Ми просуваємо сайти в Тулі вже багато років і за цей час ми досягли великих результату для наших клієнтів. Як приклад можна привести кейс клієнта .

Особливості просування Streton:

 • ми вміємо добиватися топових позицій для сайту за один-два місяці;
 • ми вдосконалюємо сайти клієнтів, підвищуючи їх комерційні показники;
 • наші роботи носять довгостроковий результат;
 • після закінчення співпраці пошукові позиції не падають в пошуку;
 • після просування сайти продовжують рости в пошуковій видачі.

Довірте професіоналам просування вашого сайту!

резюме

Просунути сайт в Тулі можливо за досить швидкі терміни - це можливо зробити, якщо сайт спочатку створювався правильно і він технологічний. У Тулі не так багато конкурентів в мережі інтернет, що істотно полегшує входження нового сайту в пошук і полегшує його подальше зростання. У мережі представлені досить технологічні сайти, тому, якщо ви хочете просувати свій сайт, він повинен бути на рівні. Не відкладайте просування свого сайту, тому що за згаяний час з'являться нові конкуренти, і згодом буде важче розкрутити свій проект.