Просування сайтів замовити в Краснодарі, ціна SEO оптимізації в веб-студії PLATZKART

 1. оптимізація сайту
 2. приклади робіт
+7 (861) 944-04-24

Сьогодні у кожної серйозної організації є власний сайт, який може служити різним цілям. Однак, всі вони, як правило, спрямовані на збільшення прибутку.

Будь це інтернет-магазин або корпоративний сайт, з його допомогою користувач отримує інформацію про компанії, зв'язується з її співробітниками і з пересічного відвідувача перетворюється в клієнта. Неважко здогадатися, що обсяг прибутку безпосередньо залежить від кількості клієнтів, і основне завдання сайту компанії залучити нових покупців. Але як зробити так, щоб користувач з безлічі сайтів вибрав саме ваш? Як отримати перевагу перед конкурентами? Для цього існує така послуга як просування сайту - послуга, спрямована на збільшення числа відвідувачів і, як наслідок, збільшення прибутку компанії.

Головне завдання, зростання кількості відвідувачів, з точки зору розкрутки сайту, можна розділити на кілька етапів:

 • Наповнення сайту якісним контентом, за потрібне користувачеві;
 • Робота з кодом сайту і його внутрішніми ресурсами;
 • Робота з зовнішніми факторами, що впливають на ранжування сайту в пошуковій видачі;
 • Оптимізація сайту під певну пошукову систему.

Це особливо важливо для просування інтернет-магазинів, оскільки веб-сайт в цьому випадку є основним джерелом прибутку для компанії і відсутність відвідувачів рівносильно загибелі організації. Звичайно, крім просування сайту, існує ще кілька способів підвищити відвідуваність. Серед них:

 • Реклама в ЗМІ та на інформаційних порталах;
 • Поширення інформації про сайті за принципом «сарафанного радіо» через друзів і знайомих;
 • Розміщення посилання на сайт на сторонніх ресурсах і т. Д.

Але жоден з цих способів не буде настільки ж дієвим як SEO-оптимізація. Згідно зі статистикою, переважна більшість користувачів потрапляють на ваш інтернет-ресурс через пошук. Як правило, потрібну інформацію користувач знаходить на одному з сайтів, що знаходяться в пошуковій видачі на першій сторінці, а значить, щоб збільшити число відвідувачів вашого сайту необхідно прагнути опинитися саме на першій сторінці.

Студія PLATZKART займається професійною розкруткою інтернет-магазинів і інших сайтів, використовуючи для цього сучасні досягнення в області оптимізації, підвищуючи тим самим конверсію і збільшуючи прибуток партнерів.


оптимізація сайту

Принцип оптимізації сайту або інтернет-магазину для тієї чи іншої пошукової системи заснований на аналізі пошукових запитів користувачів. Потім складається працює контент, який потім і розміщується на сайті. У тексті сайту є ключові елементи, які потрібні для того, щоб їх «помітили» пошукові системи. Такі елементи називаються ключовими фразами, і саме по ним пошуковик Yandex або Google визначає позиції ресурсу у видачі. Таким чином, найбільш якісно оптимізований сайт буде виходити на перші позиції в результатах пошуку.

Розкрутка інтернет-магазину проводиться в кілька етапів:

 • Ми вивчаємо конкурентне середовище і з'ясовуємо які інструменти використовують ваші конкуренти для підвищення позицій своїх сайтів;
 • Визначаємо, які запити вводить користувач, щоб потрапити саме на ваш сайт;
 • Складаємо список цих запитів і підбираємо таке їх кількість, щоб пошукова система не вважала за ресурс перенасиченим однотипними словами;
 • Створюємо якісний і унікальний текст, в який будуть гармонійно вписані ключові фрази;
 • Розміщуємо готовий контент на вашому сайті, який тепер буде становити особливий інтерес для пошукових систем;
 • Виконуємо додаткові роботи з програмним кодом сайту;
 • Оптимізований сайт підвищує свої позиції у видачі та приносить вам нових клієнтів.

Планомірно і вдумливо просуваючи ваш ресурс в природній видачі Yandex і Google, ми добиваємося припливу потенційних клієнтів на ваш сайт і зростання показників конверсії, а разом з тим і вашого прибутку.

Вартість просування сайту: від 30 000 руб / місяць


приклади робіт

© PLATZKART 2019

Але як зробити так, щоб користувач з безлічі сайтів вибрав саме ваш?
Як отримати перевагу перед конкурентами?