Просування сайтів

  1. Перше що потрібно знати
  2. Реєстрації в веб майстра
  3. установка лічильників
  4. Реєстрація в соціальних мережах
  5. Robots.txt
  6. Підбір семантичного ядра
  7. оригінальний контент
  8. вартість контенту
  9. зовнішня оптимізація

Просування сайтів самостійно. Ви зробили новий сайт і не плануєте викидати гроші на його просування, у ваші плани не вписується контекстна реклама, але бажання бачити сайт на перших сторінках веб браузерів не покидає вас.

веб майстер соц мережі лічильники Robots.txt

Перше що потрібно знати

Ніякий просування в короткий термін по багато частотним ключових запитах, не обійдеться без мінімальних фінансових вкладень. Про фінансові вкладення ми поговоримо трохи пізніше .

вартість

Реєстрації в веб майстра

Друге без чого просування неможливо, це відсутність реєстрації у веб майстра. Без служб (Yandex і Google), якісне просування сайтів неможливо, причини цього, відсутність необхідної інформації про ваших сайтах. Служби Yandex і Google повідомляють вам про помилки і можливі санкції. При наявності цих служб, ви завжди зможете отримати достовірну інформацію про ваших веб ресурсах.

Просування сайтів самостійно установка лічильників

Невід'ємна частина просування вашого веб ресурсу; Для отримання швидкої інформації про відвідуваність вашого сайту, необхідно встановити лічильники популярних служб, таких як Yandex, Google, Live internet, або ще який-небудь служби.

Реєстрація в соціальних мережах

Набирають популярність соціальні мережі, мають позитивну динаміку в просуванні вашого сайту, ви всього навсього робите репост, і ваш сайт бачать ваші передплатники. Чи не маловажно що користувач зайшов на сайт, при вражаючою інформації може зробити те ж саме, і ваш сайт побачать Його передплатники. Чим більше соціальних служб, в яких ви зареєстровані, тим більше видимості вашого сайту. Не соромтеся реєструватися у всіх популярних месенджерах і соціальних мережах, ви не знаєте що буде більш корисним, але ймовірність збільшується.

Robots.txt

Robots.txt необхідний файл вказує роботам параметри вашого сайту. Без цього файлу просування неможливо. Даний файл допомагає побачити основні технічні помилки.

Підбір семантичного ядра

Якщо ви тільки в початковому процесі створення сайту і Вам потрібна інформація по сео просування Якщо ви тільки в початковому процесі створення сайту і Вам потрібна інформація по сео просування   скористайтеся порадами фахівців таких провідних компаній як Yandex, Google, або порадами приватних веб майстрів, що займаються просуванням сайтів скористайтеся порадами фахівців таких провідних компаній як Yandex, Google, або порадами приватних веб майстрів, що займаються просуванням сайтів. Якщо ж вам достатньо базових знань, ви можете скористатися цією статтею. Семантичне ядро, це підбір фраз, за ​​якими ви будете просувати Ваш сайт. https://wordstat.yandex.ru/ Скористайтеся посиланням на даний сервіс, де ви зможете підбирати фрази за кількістю відвідувачів у вашому регіоні або країні.

оригінальний контент

Оригінальний контент в просуванні сайту грає важливу роль. Багато хто не зраджують значення цього способу просування, але це одна з помилок, яка відіграє велику роль в просуванні. По кожній із них контенту потрібно приділяти особливу роль, ми пізніше наведемо посилання на інформаційні сторінки сайту.

вартість контенту

Вартість сторінки сайту залежить від кількості символів. В середньому ціна становить від 100 рублів за 1000 символів. Вартість рекламних відео роликів, або якісних оригінальних фотографій, розглядається індивідуально в кожному окремому випадку.

Далі буде

розрахунок вартості

зовнішня оптимізація

Як ми вже говорили раніше, для самостійного якісного просування сайту необхідні фінансові вкладення. Один з основних параметрів за якими роботи визначають важливість вашого сайту, його авторитетність. Кількість ресурсів посилаються на ваш сайт говорять про його важливість для користувачів. Закупівля посилальної маси вирішує це питання на ранній стадії, але в цій справі потрібно бути дуже обережним. Закупівля посилальної маси може як підняти сайт в рейтингу, так само і опустити. Чи не професійний підхід до цього питання може згубно вплинути на видачу пошукових систем.