Просування сайту банку

 1. Переваги SEO-просування послуг банку від Компанії Demis Group
 2. Просування банку з гарантією результату!
 3. Просування банківських послуг: проекти наших Клієнтів
 4. Особливості просування банку в інтернеті
 • Пошукове просування банківських послуг дозволяє ефективно залучати потенційних клієнтів. Найрізноманітніші категорії людей зацікавлені в пошуку надійного, стабільного банку для зберігання в ньому грошових коштів і користування різними фінансовими послугами. Окремо варто сказати про таке явище, як просування інтернет-банку, тобто цілого комплексу спеціальних технологій , Що дозволяють дистанційно користуватися банківськими продуктами. Рівень затребуваності такого виду просування зростає все сильніше.

Demis Group призведе більше відвідувачів на Ваш сайт!

Детальніше про послугу «Просування сайтів»

Переваги SEO-просування послуг банку від Компанії Demis Group

Величезний досвід просування банківських послуг

Величезний досвід просування банківських послуг

 • 16-й рік на ринку інтернет-маркетингу.
 • Понад 700 висококваліфікованих співробітників.
 • Чіткий і логічний алгоритм просування послуг банку з використанням власних унікальних технологій і розробок в області SEO.

Кілька тисяч задоволених клієнтів

Кілька тисяч задоволених клієнтів

Компанія Demis Group має в своєму розпорядженні найсоліднішим серед російських SEO-компаній клієнтським пулом. Тисячі задоволених Клієнтів готові рекомендувати нас як надійних і відповідальних виконавців.

доведений професіоналізм

Професійне лідерство Demis Group на російському ринку інтернет-маркетингу підтверджено 1 місцями в рейтингах «Рейтинг Рунета» , «Хто продвінул.ру» і багатьох інших!

Унікальна система 100% контролю просування

Унікальна триступенева система всебічного контролю дозволить Вам не тільки завжди бути в курсі конкретного етапу просування Вашого банку, але і проводити комплексний самостійний аналіз ефективності виконуваних робіт!

Просування банку з гарантією результату!

Отримати комерційну пропозицію

Просування банківських послуг: проекти наших Клієнтів

Серед більш ніж 3 000 наших Клієнтів представлена ​​величезна кількість банків!

Дивитися всіх клієнтів

Особливості просування банку в інтернеті

 • Нестандартний механізм індексації банківських сайтів.
  Як правило, сайти банків в рунеті мають певні проблеми з індексацією (тобто з процесом додавання роботом пошукової системи інформації в базу даних). Це один з найважливіших моментів, що вимагає обов'язкової перевірки при початку роботи з проектом.
 • Клієнти, як правило, нічого не вносять на сайт, що, в свою чергу, значно ускладнює його розкрутку.
 • Тривалі терміни узгодження вимагають особливого підходу до стратегії і формування рекомендацій для максимальної результативності розкрутки сайту банку.
 • Сильна конкуренція в тематиці.
  Конкуренція, в свою чергу, обумовлює важливість рівня довіри як до сайту, так і до банку в цілому.
 • Привабливий дизайн і зрозумілий користувачеві контент - обов'язкові! Крім того, що банк повинен викликати у користувача довіру, він повинен подобатися. З цією метою на сайті повинен бути привабливий сучасний дизайн , Який був би приємний оку, а також цікавий і корисний контент, який був би зрозумілий (так, наприклад, в обов'язковому порядку повинна бути присутнім розшифровка специфічних банківських термінів).
 • Важливо наявність на сайті широкого асортименту пропонованих банком послуг (від страхування до еквайрингу). Це дасть можливість підібрати максимально можливу кількість ключових запитів для просування і отримати, таким чином, великий трафік .

Замовте просування і отримаєте подарунок

Довірте просування Вашого сайту професіоналам!