Просування сайту без покупки посилань, реально?

 1. Ставлення Яндекс і Google
 2. Фактори що впливають на просування без покупки посилань
 3. Якість і зручність
 4. Контент і унікальність
 5. поведінкові чинники
 6. Внутрішня оптимізація
 7. Зовнішні методи просування
 8. Повернення та постійна аудиторія
 9. соціальні чинники
 10. Як вирішуємо цю проблему ми
 11. висновок
 12. Відповіді на запитання

У грудні 2013 року, Олександр Садовський зробив заяву про те, що в 2014 році новий алгоритм ранжирування Яндекс не буде враховувати посилання при ранжируванні сайтів. Це означає, що купите ви посилання в seopult, sape чи ні не важливо - це ніяк не вплине на позиції сайту. Спочатку ранжування без посилань буде застосовано для комерційних запитів в Москві і Московській області, а пізніше і для інших регіонів. Згадуючи інші зміни алгоритмів Яндекс, що починалися з Москви, можна стверджувати, що застосування алгоритму для інших регіонів пройде "тихо", без додаткового анонсу.

Так чи реально просунути сайт на перші місця без посилань? Абсолютно реально! За прикладом далеко ходити не потрібно, сайт seoklub.ru . У такій висококонкурентний тематиці як просування - сайт займає провідні позиції по багатьом комерційним запитам, наприклад знаходиться в топі Яндекс на запит "розкрутка сайту", як в Московському регіоні, так і в інших містах. На seoklub.ru не було куплено жодної платної посилання, його просування будувалося на інших факторах, які дали відмінний результат.

Ставлення Яндекс і Google

Зміст статті

Про ставлення Яндекс до просування без покупки посилань сказано в першому абзаці, залишається тільки додати, що просування без посилань в Яндекс це реальна ситуація сьогоднішнього дня, до якої треба ставитися з усією серйозністю і тоді витрати на просування не пройдуть даремно.

Google завжди закликав власників сайтів до просування без покупки посилань. Більш того Google останні роки активно бореться з комерційними посиланнями. Просування в Гугл без посилальних бірж однозначно можливо, але для конкурентних тематик це може бути трудомістким процесом.

Фактори що впливають на просування без покупки посилань

Як просувати сайт, якщо не за рахунок посилань? Пошукові системи враховують безліч чинників, і якщо ми хочемо просунути сайт без посилань, варто основну увагу приділити таким факторам:

Мабуть немає більш важливої ​​складової в просуванні, ніж корисність сайту для користувача. Будь ваш сайт про африканських метеликах або про глобальне потепління - корисність буде вирішальним фактором в ранжуванні сайту. По суті корисність, це сукупність більшості факторів які представлені нижче. Якщо сайт може похвалитися хорошими результатами тільки в одному факторі, навряд чи можна назвати його корисним і йому навряд чи варто розраховувати на високі позиції. На сайті можуть бути кращі статті про метеликів, але сайт не буде корисний відвідувачеві, якщо їм незручно користуватися. Сайт може бути дуже зручним і зрозумілим, але якщо на ньому немає відповіді на питання користувача - він марний.

Якість і зручність

Зручність сайту для користувача - один з найважливіших чинників в ранжируванні, не дарма у Яндекса є така метрика в ранжируванні, як щастя користувача Зручність сайту для користувача - один з найважливіших чинників в ранжируванні, не дарма у Яндекса є така метрика в ранжируванні, як "щастя користувача". Хіба це не щастя, швидко знаходити відповідь на якісному сайті? Представники Яндекса так само стверджують, що поліпшення юзабіліті і конверсії сайту позначиться позитивно на позиціях сайту.

Який сайт можна назвати якісним?

 • У сайту логічна і зрозуміла структура.
 • Користувач прийшов з пошуку легко і відразу знаходить відповідь на своє питання.
 • Сайт коректно відображається на всіх сучасних пристроях і дозволах екрану.
 • Сайт відкривається швидко і не «гальмує» при перегляді.

Контент і унікальність

Вираз 'content is the king' актуально як ніколи. якість контенту сайту , Точну відповідь на питання користувача, його повнота, унікальність грають одну з найважливіших ролей в ранжируванні.

Унікальністю зовсім необов'язково можуть бути унікальні тексти, але це обов'язково має бути те, що потрібно користувачеві. Наприклад - безкоштовна доставка в інтернет-магазині, якщо її немає у конкурентів.

поведінкові чинники

Пошукові системи аналізують дії користувачів на пошуковій видачі і на сайті - це і називається поведінковими чинниками. Вплинути на ці фактори досить просто - робити сайт для людей . Ці фактори можна поліпшити в такий спосіб:

 1. Зменшення кількості повернень користувачів з сайту в пошукову видачу (користувач не знайшов відповідь на своє питання).
 2. Зменшення показника відмов (користувач не зацікавився сайтом)
 3. Збільшення часу проведеного на сайті
 4. Оптимізація сниппета в пошуковій видачі

Внутрішня оптимізація

Внутрішня оптимізація була дуже важлива для просування останні кілька років, але при просуванні без покупних посилань вона стала ще важливіше. Внутрішня оптимізація сайту повинна бути близька до ідеалу. Технічно, за структурою і іншим внутрішнім параметрам - сайт не повинен викликати у пошукових систем і користувачів ніяких зауважень.

Що можна зробити: Для успішного просування повинен бути проведений повний аудит сайту і внесені необхідні правки. дотримання основних правил внутрішньої оптимізації дуже жателельно.

Зовнішні методи просування

Ранжування без урахування посилань на увазі під собою відмову брати до уваги саме посилання, але не переваги які можна отримати від розміщення посилань. Якщо за цим посиланням до вас прийшли відвідувачі, якщо ці посилання користувачі зберегли в закладки, посилання поширилися в соц. мережах, ваш бренд почали обговорювати завдяки посиланням на інших сайтах - все це враховується пошуковими системами і все це важливо для просування сайту. Які методи зовнішнього просування ми можемо застосувати, без покупки посилань:

 • Реклама на сайтах суміжної тематики і спільні акції з іншими сайтами
 • Розміщення інформації про сайт в великих спільнотах в соціальних мережах
 • Розміщення інформації про компанію на великих тематичних порталах
 • Будь-які інші способи розміщення тематичних, що працюють посилань

Під працюючими посиланнями розуміються посилання по яких переходять користувачі.

Повернення та постійна аудиторія

На одне з перших місць за важливістю виходить постійна аудиторія сайту і кількість повернень відвідувачів на сайт. Те, що відвідувач повернувся на сайт - однозначне сигнал для пошукових систем про те, що користувач зацікавився сайтом або знайшов необхідну інформацію.

Про те, як змусити користувача повернуться або сформувати постійну аудиторію можна написати за окремою книжкою, виділимо основні моменти для збільшення кількості повернень:

 1. якісний контент
 2. унікальний контент
 3. оновлюваний контент
 4. Мотивація до підписки
 5. Мотивація до участі в житті сайту

соціальні чинники

Сигнали з соціальних мереж в ранжируванні сайтів стають важливіше з кожним днем. Якщо про вашому сайті пишуть в Вконтакте, діляться посиланнями на нього в Twitter, а в Одноклассниках у є активна спільнота - ви на вірному шляху. Що може допомогти в поліпшенні соціальних чинників сайту:

 • Наявність активних спільнот вашого сайту або компанії в соціальних мережах.
 • Кнопки, що дозволяють поділиться інформацією з вашого сайту в соц. мережах.
 • Згадки вашого бренду чи сайту в соціальних мережах.

Як вирішуємо цю проблему ми

У нас в SEOklub є досвід просування проектів без покупки посилань, так само як і досвід якісного поліпшення проектів, що ми і використовуємо при просуванні сайтів наших клієнтів. Залиште заявку і ми зможемо підібрати стратегію просування індивідуально для вас.

висновок

Просування сайту сьогодні - складний процес, в якому мало мати контрольний бюджет більше всіх, важливо якісно розвивати кожен з факторів, що впливають на позиції сайту. Починати це робити варто вже зараз, адже ранжування без посилань - це наше найближче майбутнє.

Відповіді на запитання

SEO померло?

Просування змінилося і змінилося на краще, стало більш професійним, воно більше залежить від факторів корисних для користувачів сайтів (якість сайту, корисність, унікальність, інформація про бренд в інтернет).

Посилання на сайт тепер взагалі не потрібні?

Посилання на сайт як самоціль - не потрібні. Потрібні посилання які позитивно впливають на інші чинники ранжирування, наприклад - збільшують кількість згадок в соціальних мережах, додавань сайту в закладки, повернень на сайт. Якщо коротко - потрібні посилання якими користуються люди.

Просування без посилань, означає, що тепер просувати сайт можна безкоштовно?

Витрати на покупку посилань на біржах скоротяться, але збільшаться інші витрати - на зовнішні фактори і на поліпшення якості сайту.

Чи можна просувати сайт без посилального самостійно?

Якщо ви відчуваєте в собі сили щодо поліпшення чинників які впливають на просування сьогодні - це можливо, але не залежно від алгоритму ранжирування, важливо не займатися переоптімізацію сайту, для того щоб не потрапити під фільтри пошукових систем і домогтися гарного результату.

Хіба це не щастя, швидко знаходити відповідь на якісному сайті?