Просування сайту клінінгової компанії з мінімальним бюджетом

  1. Етап перший - створення сайту
  2. Етап другий - настройка контекстної реклами
  3. Етап третій - оптимізація сайту
  4. Післямова

Буває, що просування сайту потрібно як повітря, але коштів для цього мало Буває, що просування сайту потрібно як повітря, але коштів для цього мало. Про те, як ми просували сайт клінінгової компанії з мінімальним бюджетом, читайте далі!

Наш замовник - клінінгова компанія "Імперія блиску" . У своїх колах дана компанія відома, відома вона і для своїх клієнтів якістю своєї роботи. Співпраця з цією компанією у нас було поетапним і в умовах обмеженості бюджету. І про це наша історія.

Етап перший - створення сайту

Нашому замовнику на найпершому етапі співпраці потрібен був сайт, як ефективний інструмент для залучення клієнтів. Сфера діяльності - b2b і b2c, тобто робота з юридичними та фізичними особами. Сайт повинен був бути приємним для користувачів, зручним в плані навігації, а також доступним для пошукових систем. Ми приступили до створення сайту . Що вийшло в результаті видно на картинках нижче.

Особливостями сайту став адаптивний дизайн. До слова навіть зараз далеко не всі клінінгові компанії подбали, щоб їх сайти були зручними при перегляді з мобільних пристроїв. І це вигідно відрізняло створений сайт Імперії блиску від конкурентів.

Отже. сайт готовий і ми показали його світу. Що ми зробили? Ми зареєстрували новий сайт в пошукових системах, підключили Яндекс Метрика, відкрили сайт для індексації. До слова сказати, наповненням сайту наш клієнт вирішив займатися сам. На подальше просування поки коштів не виділялося.

Етап другий - настройка контекстної реклами

Етап другий - настройка контекстної реклами

Так як відвідувачі на сайті повинні були з'явитися відразу, то найкращим варіантом стала настройка контекстної реклами в Яндекс Директ . Ми зібрали пошукові фрази, згрупували їх за напрямками і зробили ряд рекламних кампаній за видами послуг: прибирання квартир, прибирання будинків, хімчистка килимів, хімчистка м'яких меблів, миття вікон. Це дало непогані результати - з перших же годин після запуску реклами стали надходити дзвінки від потенційних клієнтів.

Етап третій - оптимізація сайту

Наступний етап нашого співробітництва стався через пару місяців після створення сайту. Сайт вже прекрасно проіндексувати, рекламна кампанія в Яндекс Директ прекрасно працювала, але знайти сайт безпосередньо через пошукову систему було важкувато. Коштів на повноцінне просування у клієнта не було, але з'явитися в Яндексі дуже хотілося. бюджет на просування сайту був мінімальним, відповідно до мети були обмежені. І головна мета - зробити так, щоб сайт став показуватися в Яндексі за цільовими пошуковими запитами якомога вище. Про перших місцях мови поки не йшло. Ми зробили наступне:

  • вивчили найближчих конкурентів сайту Імперія блиску
  • допрацювали опис послуг під пошукові запити.

Сайти-конкуренти у нашого клієнта виявилися дуже молоді, багатьом з них не було й півтора року. У більшості з них не було засланого профілю, у кого-то були помилки в коді, але вони були в ТОПі. Причина цього контент - це були сайти з великим описом послуг.

Перетворювати опис послуги в цілу поему явно не хотілося. Адже користувач хоче знайти на сайті максимум інформації вже при першому ж погляді на сторінку. Саме тому ми відмовилися від ідеї великих і об'ємних текстів, допрацювавши опис послуг і оптимізувавши їх під пошукові запити. До доопрацюванні опису підключилися наші SEO-оптимізатори, змінивши розмітку на сторінці, поліпшивши текст, метатеги та інше. Перші результати були помітні вже через тиждень.

Перші результати були помітні вже через тиждень

На зображенні вище лише частина пошукових фраз, які ми підібрали для сайту нашого клієнта. Весь список ми не показуємо і через конфіденційність, і щоб не втомлювати Вас.

Погані результати, скажете Ви? Можливо. Але вони були досягнуті через тиждень після завершення оптимізації сайту. Зазвичай середній термін просування сайту - від 2-3 місяців. Але мета була досягнута - сайт нашого клієнта став показуватися в пошуку Яндекса за цільовими пошуковими запитами. Так, перше місце в Яндексі за тиждень не отримати. Але перший крок на шляху до цього був зроблений. І зроблений успішно.

Післямова

Тривалий час сайтом ніхто не займався і, відповідно, ніяких подальших дій не робилося. Нам стало цікаво, які ж результати показує яку провели оптимізація сайту, через більш ніж півроку з моменту її закінчення. А результати вийшли цікавими.

Так, це не перше місце, а, в більшості випадків, лише позиції в другій десятці. Але ці результати досягнуті після практично разової оптимізації сайту. І сайт продовжує покращувати свої позиції в Яндексі. При активній роботі над сайтом результати будуть набагато краще.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!

Залишити заявку

Що ми зробили?
Погані результати, скажете Ви?
Сподобалася стаття?