Просування сайту самостійно своїми руками

У наш час власним веб-ресурсом не обзавівся тільки ледачий. Сайти різноманітні, але функція у них одна - залучити якомога більше відвідувачів. Якраз залученням відвідувачів, які згодом можуть стати постійними клієнтами (шанувальниками, послідовниками) і покликане займатися просування сайту.

Чимала кількість веб-студій з радістю пропонують свої послуги на просування сайтів на високі позиції в пошукових системах, скромно замовчуючи, що таке цілком під силу зробити і самому, своїми руками. Тим більше, що розцінки на подібну послугу можна назвати доступними для всіх без винятку власників веб-ресурсів. Безумовно, господарі великих інтернет-магазинів можуть дозволити собі послуги таких контор. Але як бути власникам сайтів, чий бізнес не такий величезний?

Вихід є, і це - самостійне просування сайту! Виявляється цілком реально здійснити це завдання, якщо знати як просунути сайт самостійно і безкоштовно щоб в недалекому майбутньому він почав приносити бажані плоди.

Багато неофіти SEO - пошукової оптимізації - з радістю і азартом приступають до вивчення основ розкрутки і просування сайтів самостійно, але нерідко пасують перед складністю цієї сучасної науки. Дійсно, далеко не кожному вдається зрозуміти як просунути сайт самостійно в Яндексі і інших пошукових системах, причому, не вдаючись до порад фахівців. Це ще враховуючи, що алгоритми пошукових систем змінюються раз в пару місяців.

Саме тому зараз все більше спостерігається тенденція звернення до допомоги автоматичних сервісів просування, які беруть на себе монотонну і далеко не просту роботу з виведення сайтів в ТОП пошукових систем.

Самостійне просування сайту в пошукових системах своїми руками стало можливим завдяки появі таких сервісів як, наприклад, система автоматичного розкручування сайтів WebEffector . Повністю автоматизований процес в істотному ступені полегшує життя власникові веб-ресурсу, яким тепер не доводиться замислюватися про те, як просунути сайт самому в Яндексі і інших пошукових системах. До речі, вищезгаданий сервіс недарма наводиться як приклад: адже саме WebEffector по праву вважається найбільш успішним і ефективним сервісом з собі подібних. Десятки тисяч вебмайстрів роблять вибір саме на його користь. І, що найцікавіше, чимала кількість оптимізаторів, для яких WebEffector є прямим конкурентом, використовують його широкі можливості в своїй роботі.

Але ми зараз говоримо не про них. Якщо Ви хочете знати все необхідне про те, як просувати сайт самостійно і безкоштовно, просто ознайомтеся з представленої тут інформацією!

Успішне просування сайту своїми руками, тобто, самостійно за допомогою WebEffector, передбачає добірку оптимальних ключових слів і словосполучень для Вашого ресурсу. Як правило, оптимізатори витрачають чималу кількість часу на розробку так званого семантичного ядра. При цьому далеко не завжди цей "ручний" підбір є оптимальним. А просування сайту самостійно при наявності точних ключових слів, підібраних сервісом WebEffector, перетворюється на формальність. Все таки варто подібну роботу довірити «роботу», у якого є можливість дуже швидко аналізувати величезну кількість інформації.

Крім того, WebEffector самостійно здійснює вибірку сторінок на сайті для найбільш ефективного просування по підібраним ключовим словам. Самостійне просування сайту з навмання вибраними сторінками закінчується прогнозованим провалом у багатьох веб-майстрів, а тут ВебЕффектор аналізує матеріали на сайті і вже по ним вибудовує свої рекомендації!

Також автоматичний сервіс здійснює закупівлю якісних посилань на інших веб-ресурсах. Варто зазначити, що для середньостатистичного оптимізатора закупівля посилальної маси є чимось на зразок лотереї: занадто великий ризик помилитися, наразившись на неякісні посилання, через які сторінки сайту згодом можуть втратити завойовані позиції або, що набагато гірше, випасти з пошукової індексації.

Зовсім не зайвою для власника ресурсу, який вирішив зайнятися просуванням сайту самостійно, може стати аналіз якості контенту - ще одна корисна послуга від сервісу WebEffector. З її допомогою власник сайту може стежити за якісної складової свого ресурсу, своєчасно відстежуючи і усуваючи певні недоліки, а також поповнюючи сторінки інтернет-сайту відповідним контентом.

Питання "як просунути сайт самому" втратив свою актуальність з появою сервісів автоматичного просування. Навіть маючи багатий досвід в справі самостійного просування сайтів в пошукових системах, доцільно вдаватися до його послуг, оскільки вони здатні зробити просування сайту своїми руками набагато більш ефективним. Завдяки WebEffector багато скромні сайти дізналися, що таке вершина пошукової видачі.

Сміємо припустити, що тенденція зростання популярності такого роду сервісів буде продовжувати рости у найближчі роки.

Але як бути власникам сайтів, чий бізнес не такий величезний?