Просування сайту статтями. Як правильно писати і де опублікувати статтю

Просування сайту статтями або чому статті рулять Просування сайту статтями або чому статті рулять.

У даній статті ви дізнаєтеся про те, що з себе представляє метод просування статтями. Ви дізнаєтеся, як правильно писати статті за правилами seo і, де потім їх опублікувати, щоб отримувати приріст вхідних посилань і збільшувати показники Тиц і PR, що в сумі дасть збільшення відвідуваності вашого сайту.

У світлі останніх тенденцій і змін в алгоритмах пошукового ранжирування yandex і google, багато оптимізаторів все більше починають робити акцент на платну публікацію статей. Розміщення статей на інших майданчиках з посиланнями на сайт планомірно входить в список найважливіших інструментів оптимізації веб-сайту в пошукових системах.

Доказом тому появляється з кожним днем ​​все більше - швидко з'являються сервіси, що займаються послугами обміну статтями або платного розміщення. Все це нагадує бум з приходом на СЕО-ринок посилальних бірж.

Давайте розберемося в 2-х основних моментах просування статтями:

- як правильно написати статтю?

- де і як її опублікувати?

Коли ви не хочете витрачатися на висококласних фрілансерів, коли ви непогано розбираєтеся в темі і в школі у вас не було складнощів з написанням творів, то написати високоякісну статтю можна і без будь-чиєї допомоги. У цьому навіть є плюс - така стаття, написана автором, буде значно цікавіше, ніж робота копірайтера, який мало розбирається в темі і в даному випадку просування статтями буде більш еффетівней.

Можна сказати, що, мовляв, немає особливої ​​різниці, тому що стаття пишеться тільки для посилань? Так, в основному для посилань. Однак є багато людей, які також читають ці публікації.

Тому в разі якщо зацікавлена ​​людина раптово зайде з пошуку на статтю, прочитає її, і якщо вона йому сильно сподобається з інформативною точки зору і як, він зможе перейти по посиланню в даній статті. Далі він може навіть зацікавитися просуваються веб-сайтом, товарами і послугами. Саме це називається маркетинг, що дає нам зрозуміти про те, що метод просування статтями працює на ура.

Зараз докладніше про те, як правильно писати статтю, ту яку ви хочете опублікувати для отримання посилань для просування.

6 правил для писання правильної статті.

1. Як правило, до платного розміщення приймають якісні статті близько 2-3 тис. Знаків. Але коли ви плануєте публікувати статтю на тематичному порталі, то адміністратори можуть запропонувати вам написати більш детальну, розгорнуту статтю на конкретну тему. У будь-якому випадку, перш ніж писати статтю, набагато краще отримати інформацію з питання обсягу від вебмастера ресурсу, на якому стаття буде опублікована.

2. Ключових фраз в процентному співвідношенні обов'язково повинно бути 2-5%. Це перевірена часом щільність, яка не може викликати підозр з боку ПС і модераторів і буде читабельна для відвідувачів.

3. Не потрібно зловживати тегами стронг і болд. Коли їх буде надто багато, можуть легко з'явитися звинувачення в переспаме. І ще цікавий момент: чим більше цих тегів, тим меншу вагу вони отримають для пошукових машин. Оптимальний варіант - 2-3 тега, щоб підкреслити тематику сторінки.

З досвіду багатьох оптимізаторів набагато краще використовувати стронг, а не болд. Хоч і кажуть, що такі теги, за великим рахунком, рівні для пошукових систем, однак спостереження показують, що він набагато краще.

Для Яндекса набагато краще підходить тег болд. Тому можна вставити в текст обидва тега. У разі якщо, наприклад, стаття пишеться на автомобільну тематику, то потрібно поставити «автомобіль» двічі - перше слово в стронг, інше в болд.

4. Заголовки / підзаголовки оформляємо в теги H. Не потрібно укладати в теги Н саму пряме посилання - пошукова машина може порахувати це спамом.

5. Для пошукових систем більш важливими вважаються початок сторінки і її кінець. Отже, в першому абзаці потрібно чітко позначити тематику публікації, вставивши туди всі необхідні вам ключові слова. В середині ми більш широко розкриваємо питання, і тут можна зробити відсоток ключових слів менше. А в кінці, як би резюмуючи статтю, ще раз вживайте всі ключові слова - зразок першого абзацу.

6. Для досягнення найбільшого посилального ваги з розміщених в статей посилань, їх необхідно ставити на початку і в кінці тексту.

Ось такі рекомендації з приводу написання статей для їх просування. Дотримуватися їх не так і складно, адже правда?

Тепер поговоримо про те, де і як ви можете розміщувати ваші статті в інтернеті.

3 способи просування сайту статтями.

1. Коли ви свою просувається статтю розміщуєте тільки у себе на сайті або блозі. Тобто це означає, що ваша унікальна стаття знаходитися тільки на вашому сайті і потрапити на неї людина може тільки з пошукових систем. Але якщо ваша стаття буде хороша і вона сподобається відвідувачеві, то він, можливо, захоче написати невеликий пост про ваш сайт і поставити посилання, або скопіювати уривок з вашої статті і теж поставити посилання на ваш сайт. І потім люди почнуть приходити на ваш сайт за посиланням на іншому ресурсі.

2. Коли ви написали свою статтю і хочете її просунути, то в цьому випадку ви розміщуєте свою статтю не тільки на своєму сайті, але і на різних ресурсах. Це можуть бути різні дошки оголошень, каталоги статей, соціальні мережі і т. Д.

Моя вам порада. Намагайтеся не просто копіювати вашу написану і розміщену на сайті статтю, а написати невеликий рерайт до даної статті, тобто, щоб ваша стаття була якомога максимально унікальна. Бо якщо стаття стає копією, її цінність зменшується і відповідно пошукові системи можуть її знизити в пошуковій видачі. Але якщо ви не хочете робити рерайт своїх статей, то в цьому випадку дочекайтеся індексації статті на вашому сайті, а лише потім викладайте її на інших джерелах. Тому цей варіант, трохи відрізняється від першого.

3. Коли ви написали статтю, але не розміщуєте її на своєму сайті, а розміщуєте її на інших ресурсах і в них ставите посилання на свій сайт. Цей метод звичайно хороший, але ви повинні і на своєму сайті писати з постійною періодичністю. Тому цей варіант більш трудомісткий, але при цьому ваші статті залишаться унікальні, і ваш сайт буде отримувати додаткові вхідні посилання з інших ресурсів.

Ось три основні варіанти, де і як ви можете розміщувати і просувати свої статті. Який з варіантів ви виберете вирішувати вам, але те, що просування статтями працює - це факт і з цим не посперечаєшся. Пишіть постійно унікальні і цікаві статті на своєму сайті, так як вони будуть ще довгий час працювати на вас.

На цьому я цю статтю закінчую. У ній я розповів вам про те, як потрібно правильно писати статті, щоб отримувати від них максимальний ефект, а також я розповів вам про те, де і якими способами ви можете розміщувати свої статті в інтернеті. Просування статтями клопітка і трудомістке заняття, але повірте, воно того варто.

Сподіваюся, ви візьмете з даної статті все, що допоможе вашому сайту бути успішним в інтернеті і найголовніше отримувати від своєї виконаної роботи величезне задоволення.

каталоги для просування сайту

просування через статті

як написати статтю для просування сайту

Де і як її опублікувати?
Можна сказати, що, мовляв, немає особливої ​​різниці, тому що стаття пишеться тільки для посилань?
Дотримуватися їх не так і складно, адже правда?