Просування сайту в Бєлгороді і SEO розкрутка інтернет-магазинів

 1. Просування сайту в Бєлгороді
 2. Розкрутка сайтів в Бєлгороді та Воронежі - терміни і ціна

Просування сайту в Бєлгороді

Слід зазначити, що ефективне просування сайту залежить від багатьох факторів, в тому числі від розуміння потреб цільової аудиторії, технічних параметрів сайту, поточної конкуренції і кон'юнктури, а також застосовуваної стратегії інтернет-маркетингу .

Компанія "Веб-машина" сповідує концепцію класичного фундаментального маркетингу із застосуванням онлайн інструментів, націленого на зростання конверсій, а отже і продажів. Незважаючи на те, що такі показники, як трафік і позиції є проміжними, ми все одно робимо на них великий акцент, тому що вони є невід'ємною частиною просування ресурсів в мережі Інтернет. З огляду на те, що економічно Білгород - один з регіонів Росії з високою питомою вагою торгівлі та підприємництва в рамках економіки, перспектива подальшого розвитку багато в чому обумовлена ​​маркетингової складової, і зокрема його онлайн-інструментів, наша компанія готова запропонувати послуги для компаній з Бєлгорода, а також Воронежа на максимально високому рівні якості.

При роботі з даними ми використовуємо аналітичний інструмент, який є галузевим стандартному від компанії Google - Google Analytics, що дозволяє оцінити такі мікроконверсіонние показники, як:

 • карта поведінки
 • сторінки входу і виходу
 • показник відмови
 • динаміка зростання відвідувань і унікальних відвідувачів
 • географія трафіку
 • джерела трафіку (в зоні нашої відповідальності - зростання трафіку з пошукових систем і реферальні переходи з інших цільових сайтів, на яких ми будемо розміщувати інформацію і посилання про вашу компанію)
 • % Конверсій за цілями
 • середня тривалість сеансів
 • і багато іншого.

Саме такий комплексний підхід може забезпечити максимальний результат у вигляді зростання трафіку і заявок!

Саме такий комплексний підхід може забезпечити максимальний результат у вигляді зростання трафіку і заявок

Для ефективної розкрутки сайту в Бєлгороді, орієнтованої на залучення клієнтів і відвідувачів з пошукових систем Google і Яндекс в Росії, необхідно провести ряд робіт, спрямованих на поліпшення якості як цільових сторінок, так і ресурсу в цілому:

 1. Аналіз ніші, сегментування ринку, а також визначення цільової аудиторії сайту
 2. Визначення цілей пошукового просування
 3. Аналіз конкуренції і моделей просування сайтів конкурентів
 4. Підбір семантичного ядра і його кластеризація
 5. Розширений аудит ресурсу
 6. Опрацювання концепції сторінок захоплення, яка базувалася б на логіці поведінки цільового клієнта в контексті мікроконверсіі
 7. Підвищення унікальності і цінності ресурсу
 8. Індексація сайту, виправлення помилок
 9. Соціальна оптимізація
 10. Оптимізація мікро- і макроконверсій
 11. Установка систем аналітики
 12. Постійне систематичне розвиток і розкрутка сайту на основі оновлюваних вимог Google.

Для ефективного інтернет-маркетингу необхідно бути в курсі останніх новин галузі. Вимоги та алгоритми пошукових систем безперервно змінюються, тому для підвищення своєї компетенції наші співробітники відвідують семінари та конференції з SEO та інтернет-маркетингу, а також самі є спікерами міжнародних галузевих конференцій з маркетингу. Завдяки цьому ми стежимо за змінами і своєчасно вносимо корективи в маркетинг-плани клієнтів, якщо це потрібно.

Важливо відзначити, що з точки зору інтернет-маркетингу зовсім неважливо, де саме Ви знаходитесь географічно і територіально - наша компанія працює, як з клієнтами з усіх регіонів Росії, так і з клієнтами з ближнього і далекого зарубіжжя, надаючи оперативну роботу і рішення всіх виникаючих питань. Тому, якщо Вам необхідно просування сайту в Бєлгороді (а також Воронежі), то наша команда фахівців готова з великим задоволенням виконати всі необхідні роботи і дати повну консультацію щодо розвитку Вашого ресурсу.

Розкрутка сайтів в Бєлгороді та Воронежі - терміни і ціна

Ціна на SEO (СЕО) оптимізацію в Бєлгороді, а також Воронежі - від 9000 руб. / Міс.

Терміни просування сайту в Бєлгороді залежать від багатьох факторів, однак перші результати у вигляді приросту трафіку слід очікувати не раніше 4 міс., А результати у вигляді значного приросту позицій - не раніше 6 міс. У висококонкурентних тематиках цей термін може бути від 8-9 міс.

Замовити просування сайту в Бєлгороді та Воронежі Ви можете за допомогою форми замовлення на цій сторінці, по email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , По онлайн чату, або по за допомогою скайп конференції: skype-wm1 або skype-wm2 .