Просування сайту в Києві, Україні

 1. Що означає слово Просування
 2. види просування
 3. переваги
 4. способи просування
 5. етапи просування
 6. стратегія просування
 7. оптимізація
 8. просування
 9. підтримка результатів
 10. підтримка
 11. Просування різних типів сайтів
 12. Скільки коштує просування

Створення цікавого комерційного інтернет-проекту - справа непроста, потребує серйозного ставлення Створення цікавого комерційного інтернет-проекту - справа непроста, потребує серйозного ставлення. Адже, необхідно не просто зробити сайт , А вивести його в ТОП-ові позиції систем пошуку. Ваш інтернет-проект може залишитися тільки вашим, якщо не віддати його фахівцям з просування в Інтернеті. В Україні дана процедура дуже актуальна.

Комплекс послуг, що надаються фахівцями компанії Fomin, включає просування вашого сайту за короткі терміни. Ми оптимізуємо веб-ресурс, виправляємо всі можливі помилки кодів, виконуємо перевірку контенту на унікальність. Величезний досвід дозволяє проводити різні SEO-роботи. У підсумку, замовник отримує правильно налаштований сайт, який без помилок буде функціонувати, видавати необхідну індексацію пошуковими системами.

Зробити замовлення просування сайту просто. Надайте ваш веб-ресурс фахівцям Fomin. Аналіз і розробка процедури просування пройдуть швидко. При необхідності ми порадимо набір оптимальних ключових сло в, які підійдуть найкраще для ефективного, якісного і нормального просування. Таке унікальне поєднання, як низька ціна, творчі ідеї і висока продуктивність, дозволить нам задовольнити всі ваші запити. Замовте послугу просування прямо зараз.

Що означає слово Просування

У просуванні потребує будь-який сайт, перед яким ставиться завдання - приносити прибуток. Для її виконання необхідно зарекомендувати себе з хорошого боку в пошукових системах. значить:

значить:

 • з'являтися у видачі провідних систем пошуку України;
 • представляти фірму в соціальних мережах;
 • співпрацювати з ресурсами, схожими за тематикою;
 • виділитися серед безлічі конкурентів;
 • зайняти, залишитися на лідируючих позиціях, закріпитися надовго.

види просування

Банерна реклама . На банерах графічного типу, як правило, розміщуються рекламні посилання.

SEO (пошукова оптимізація). Позицію інтернет-проекту можна підняти у видачі пошукових систем. Для цього і потрібні заходи по СЕО. Класичні етапи даної процедури полягають в проведенні внутрішньої оптимізації веб-ресурсу, збільшення обсягу зовнішніх типів посилань, що підвищує рівень ранжирування.

контекстна реклама . Привабити потенційного покупця можна рекламними оголошеннями з обраної тематики сайту, банерами або ж оголошеннями.

Новинне просування. У новинах вашої тематики, які поширюються на інші сайти, вказується посилання на сайт. Новинне просування

Просування за допомогою соціальних мереж. Потенційні клієнти - користувачі соціальних мереж. Їх залучення також важливо.

Нормативний обмін. Розкрутка сайту передбачає розміщення посилання з рекламною інформацією на інших веб-ресурсах. Іноді посилання просто купуються.

Створення статей. У тематичних статтях, прес-релізах публікуються посилання на просувний сайт.

Просування на форумах. Розробниками створюються на форумах окремі теми, ініціюють дискусії, а в коментарях, повідомленнях згадують просувний інтернет-проект.

Просування в блогах. Матеріали, посилання на веб-ресурс розміщуються в тематичних блогах приватного характеру.

Оголошення. Інтернет має спеціальними сайтами-бордами.

Розсилки поштою. Кожен із зазначених видів просування в руках наших фахівців буде ефективний. Це джерело залучення на ваш веб-ресурс потенційних клієнтів.

Це джерело залучення на ваш веб-ресурс потенційних клієнтів

Як правило, щоб просунути сайт, застосовуються два-три найбільш прийнятних методу. Решта ж потрібні більше для підтримки. Стандарти пошукової оптимізації потребують обміну посиланнями. Просувати веб-ресурс можна за допомогою блогів, статей. Відмінний результат дають соціальні мережі, що дасть можливість збільшити ранжирування посилань.

Наші веб-розробники застосовують різні види оптимізації, просування. Але СЕО-оптимізація залишається найпопулярнішим. Його часто замовляють наші клієнти. Ваш сайт просувається під основні пошукові системи. Завдяки СЕО-оптимізації відбувається внутрішня оптимізація. А з іншого боку підвищується ранжирування посилань.

Не меншу популярність здобуло просування в блогах. Цільова аудиторія відвідує такі ресурси. Завдяки постійному спілкуванню, точним, своєчасним відповідей на поставлені питання, блоги підвищують лояльність відвідувачів до веб-ресурсу, вашої компанії в цілому.

Вірусний маркетинг - новий спосіб просування сайтів в Інтернеті. Суть методу полягає в тому, що люди провокуються на поширення повідомлення з цікавою інформацією разом з посиланням на веб-ресурс.

переваги

За процедуру просування сайту беруться справжні професіонали, яким відомо з особистого досвіду, наскільки важливо поява в ТОП-е систем пошуку. Компанія Fomin в Києві знає точно, кому необхідне просування інтернет-проекту.

Насамперед, на ваш веб-ресурс необхідно залучити нових відвідувачів. Їх кількість повинна постійно збільшуватися, щоб серед них було більше потенційних клієнтів. У цій справі допоможе ведення і просування сайту. Фахівці часто вдаються до популяризації щойно розробленого або існуючого давно інтернет-проекту.

Звичайно, в складі аудиторії, яку привернув ваш веб-ресурс, обов'язково будуть потенційні клієнти. Це значно підвищує рівень популярності сайту. Але це ще не все. Потенційні клієнти збільшують продажі, що прямим чином відбивається на зростанні вашого добробуту.

Потенційні клієнти збільшують продажі, що прямим чином відбивається на зростанні вашого добробуту

Просування сайту, кваліфікований супровід допоможе вивести на вищий рівень відвідуваність сайту, в пошукових системах зайняти перші позиції, забезпечити дзвінки. Зовсім не дивує те, що оптимізація веб-ресурсу виконає всі три завдання. Відзначимо відразу, що процедура оптимізації нешвидко, потрібно набратися терпіння. Зате результат перевищить всі ваші очікування.

Підтримка разом з пошуковим просуванням, виконаним досвідченими руками наших провідних фахівців, допоможе зайняти перші позиції у видачі. У ТОП-10 потрапити не складно, якщо довіритися професіоналам. Вони визначать ключові слова, за якими будуть просувати сайт в лідируючі позиції. Конкуренція, як правило, величезна, тому її рівень визначають відразу. Далі, приступають до внутрішньої оптимізації. Для висококваліфікованого просування часто створюють нові або доповнюють старі розділи. Результати з'являться не швидко, адже дана робота не вимагає поспіху.

Як тільки ресурс з'являється на перших рядках з видачі систем пошуку, різко збільшується його прибуток Як тільки ресурс з'являється на перших рядках з видачі систем пошуку, різко збільшується його прибуток. Передові позиції залучають потенційних клієнтів, які не проти скористатися пропонованими товарами / послугами.

способи просування

Найпростішим, простим способом буде простежування кодів сторінок, які показуються в верхніх 10-ти результатах пошукової видачі. Що між ними спільного? Як сторінка, яка не відповідає темі, змогла вибратися на такі високі позиції? Чому видана саме ця сторінка? Іноді новачки виконують абсурдні дії: намагаються знайти певний відсоток ключових слів або порівнюють довжину заголовків сторінок, виданих першими. А все набагато простіше. Розробники застосували пошукове просування. Фахівці користуються певним комплексом дій, які значно підвищують відсоток ймовірності знайти веб-ресурс у видачі систем пошуку. Визначитися з цільовими фразами, які клієнт буде, швидше за все, шукати, варто заздалегідь, ще до процедури просування.

Якщо інтернет-проект після проведення пошукового просування знаходиться в ТОП-10, ТОП-5, ТОП-3, то процес можна вважати успішним. Підвищення авторитетності сайту виконуються завдяки пошуковому просуванню. Збільшується кількість посилань на веб-ресурс. Знайти такі посилання в безкоштовному доступі нереально. Як правило, потрібно платити гроші, щоб отримати посилання з забезпечених ресурсів. Так, пошукове просування - штука не безплатна.

Для залучення трафіку існує величезна кількість способів. Але вони підходять не для всіх сайтів. Ефект дають короткочасний. А якість трафіку, яке виходить при співвідношенні кількості цільових відвідувачів до загальної кількості користувачів, в рази поступається трафіку, отриманого з систем пошуку.

А якість трафіку, яке виходить при співвідношенні кількості цільових відвідувачів до загальної кількості користувачів, в рази поступається трафіку, отриманого з систем пошуку

Безумовно, розкрутка сайту, його підтримка, обслуговування нерозривно пов'язані з процедурою пошукової оптимізації. Адже, природний приріст зовнішніх посилань можливий при будь-якому залученні цільового трафіку в додатковій кількості. На позиції веб-ресурсу в пошукових системах це позначається з позитивного боку.

етапи просування

Компанія Fomin має цілу команду фахівців, які беруться за просування Вашого сайту. Отже, з чого складається ця процедура?

стратегія просування

Даний етап передбачає виконання фахівцями таких дій:

Даний етап передбачає виконання фахівцями таких дій:

 1. Постановка завдань, цілей просування. Розробники розуміють, яких саме відвідувачів необхідно залучати на ваш інтернет-проект з систем пошуку. Функції у них буду різні: замовлення товару, необхідність в консультації. Кількість відвідувачів певним чином перекладається в гроші, замовлення.
 2. Складання семантичного ядра - не обійтися без нього. У будь-якому випадку, фахівцям необхідний максимальний список запитів, за якими буде відбуватися просування. У нашій компанії дотримуємося стратегії просування, побудованої на введенні максимальної кількості запитів. Особливий акцент ставиться на запити з низькою частотою. З їх допомогою відвідуваність сайту стає набагато вище, а витрати залишаються оптимальними.
 3. Розстановка загальної кількості запитів по посадковим сторінкам. З систем пошуку на дані сторінки буде залучатися додатковий трафік. До даного етапу відносяться дуже серйозно, оскільки не можна допускати, щоб дві або більше сторінок просувалися за однаковим запитом. Сторінка з низькою вагою не зможе потрапити в ТОП ніколи.

оптимізація

Якість веб-ресурсів - це те, чого системи пошуку приділяють велику кількість уваги. Всі проблеми вони сприймають негативно. Якщо сайт має багато помилок, однакові тексти, заголовки сторінок, неправильно оброблену помилку 404, незрозумілу структуру, йому не піднятися в ТОП. В такому випадку, інтернет-проект необхідно адаптувати, оптимізувати до вимог систем пошуку по таким елементам:

В такому випадку, інтернет-проект необхідно адаптувати, оптимізувати до вимог систем пошуку по таким елементам:

 1. Структура. Відвідувачам повинно бути легко, зрозуміло працювати з сайтом. Інформація повинна бути в швидкому доступі для роботів пошукових систем. Більшої ваги повинні приймати на себе важливі розділи.
 2. Технічна частина. Непрацюючі посилання, помилки, продубльовані сторінки, розділи з незаповненою інформацією мають бути відсутні. Під час аудиту технічної частини наша команда проводить перевірку більше тридцяти параметрів. У підсумку, параметри, що заважають працювати, усуваються.
 3. Тексти. Копірайтерів дається завдання написати якісні тексти. З комерційної точки зору вони повинні бути ефективними, відповідати вимогам систем пошуку. У якісних текстах вигідно описуються товари / послуги вашої компанії.
 4. Графіка. Всі популярні пошукові системи мають спеціальний трафіком, який дає можливість здійснювати по картинках пошук. Для того щоб отримати за допомогою картинок відвідувачів, зображення на сайті слід оптимізувати.

просування

Фахівці працюють над збільшенням кількості посилань, які ведуть потенційних покупців на сайт. Посилання від інших ресурсів системи пошуку сприймають як рекомендації. Ваш інтернет-проект буде ближче до високих позиціях в пошуку, якщо в ньому будуть розміщені корисні рекомендації. Етап безпосереднього просування передбачає виконання таких робіт:

Етап безпосереднього просування передбачає виконання таких робіт:

 1. Прес-релізи вашої компанії розміщуються на сайті, щоб залучити з галузевих сайтів більшу кількість природних посилань.
 2. Купівля на біржах посилань високої якості. Виставляються посилання на продаж в автоматичному режимі. Придбати їх можна через автоматизовані системи просування. Але з точки зору наших фахівців, краще купувати вручну. Таким чином, відкидається сміття, а гроші йдуть на цінні посилання з перевірених ресурсів.
 3. Розміщення реклам в блогах, на галузевих сайтах. На цих ресурсах є багато потенційних покупців.
 4. Відстеження зайнятих позицій сайту для контролю досягнутих результатів.
 5. Оцінювання трафіку, яка притягається з систем пошуку. Фахівці приступають до плідної роботи, розвивають веб-ресурс, що дозволяє підвищувати рівень якісних показників.

підтримка результатів

Досягнуті високі позиції закріплюються на даному етапі. Можуть з'явитися нові запити. Фахівці проводять їх аналіз, щоб зрозуміти, чи є сенс просувати сайт по ним. Також важливим є аналіз можливих змін в системах пошуку. Адже вони впливають на обрану стратегію просування.

підтримка

Нюанс роботи системи пошуку в тому, що їх алгоритми змінюються постійно. Щодоби в Google відбувається 1,5 змін. Вимоги до розвитку сайтів висувають пошукові системи. Дані вимоги досить жорсткі. Щоб веб-ресурс залишався на високих позиціях, його потрібно підтримувати в актуальному стані: додавати унікальний контент, розвивати функціонал.

Просування різних типів сайтів

Корпоративний сайт

Користувач, коли заходить на корпоративний сайт, повинен відразу розуміти, що ваша компанія солідна і надійна. За замовчуванням веб-ресурсу властиві такі параметри, як якісна верстка, дизайн, зручне користування, грамотний функціонал. Але користувач не повинен відволікатися на велику кількість банерів, реклами. Тексти не можна перенасичувати цільовими запитами. Інформація повинна бути легкою, що продається. Графічні елементи з активним форматуванням необхідні тільки сайтам-візиток, промо-сайтів. Фахівці нашої компанії вкладають в основу просування корпоративного сайту завдання комерційного, іміджевого характеру. Його слід просувати по найменуванню компанії, не тільки за назвою торгової марки, окремого продукту.

Повозитися доведеться з просуванням інтернет-магазину. Майданчик виходить повноцінної, багатофункціональної. Основа інтернет-кампанії полягає в комерційній пропозиції - грамотному і вигідному. Особливість просування - використання широкого списку «ключових слів». Просувати інтернет-магазин вигідно за допомогою різних маркетингових інструментів (акції, сувеніри, спеціальні ціни). Таке комплексне просування має свою основу. У неї входить контент, внутрішня оптимізація. Фахівці намагаються підвищувати позиції сайту у видачі пошукової системи за допомогою вихідних / вхідних посилань. Задіюється медійна, контекстна реклама. Повозитися доведеться з просуванням інтернет-магазину

Для невеликих компаній досить просування сайту-візитки. Хоча веб-ресурси і невеликі, але цілком повноцінні. Іміджевий інтернет-проект частіше просувають за назвою організації. Іноді використовують імена керівників, вільні посади, основні напрямки діяльності. Для отримання необхідного ефекту достатньо задіяти прості методи просування. Як правило, це внутрішня оптимізація, поліпшення якості текстів. Якщо ваш сайт докладно розповідає про діяльність фірми в сфері продажів, фахівці грамотно піднесуть комерційну пропозицію, знайдуть нішу, де процедура просування дасть більше ефекту при малих витратах.

Промосайт зажадає більш гнучкого підходу. Оптимізатори розташовують коротким проміжком часу, оскільки такі веб-ресурси створюються на підтримку конкретного події, акції, лотереї, сезонного розпродажу. Просування промо сайтів можна порівняти з гонкою. Швидкість тут один з головних аспектів успішного результату. Допускається тільки верхня позиція веб-ресурсу в пошуковій видачі. Розробники нашої компанії користуються тільки ефективними, кращими і перевіреними інструментами. Не можна допускати найменших помилок. Вони можуть звести всі праці нанівець. На виправлення не буде ні ресурсів, ні часу.

Скільки коштує просування

Просування інтернет-проекту вимагає наявності тимчасових витрат на аналітику, підтримки його в ТОП-позиціях. Вартість процесу просування в Києві буде залежати від безлічі факторів. Фахівці беруть до уваги кількість використаних ключових слів, частотність запитів, рівень конкуренції, бажану позицію в ТОП-видачі. В кожному окремому випадку ціна на просування веб-ресурсу буде відрізнятися. Хочете довідатися про ціни для вашого сайту? Зв'яжіться з нами зручним способом. Ми гарантуємо, що виконаємо просування максимально якісно і недорого. Ваш веб-ресурс підніметься в рейтингу в обумовлений термін.

Фахівці компанії Fomin в Києві мають неоціненний досвід в просуванні інтернет-магазинів, середніх і невеликих сайтів корпоративного призначення. Ми кращі в своїй справі. Навіть обмежений бюджет нам не перешкода. Наші розробники завжди домагаються результатів. Довіряючи нам свій сайт, ви нічим не ризикуєте. Нераціональне застосування коштів виключається повністю. Не варто сумніватися в кваліфікації і професіоналізм наших співробітників. Рівень підготовки високий. Розробники час від часу відвідують спеціальні курси, проходять навчання, тому школа знань у них чудова. Клієнти завжди залишаються задоволеними співпрацею з нами. Цьому свідчить високий рейтинг компанії.

Автор статті:

Світлана Ортолані

Провідний спеціаліст з інтернет-маркетингу

Читайте також:


Найактуальніші теми:

Схожі статті:

 1. Створення сайту своєї фірми, реєстрація в системах пошуку є не ...
 2. Розкрутка або просування сайту - це цілий комплекс заходів по ...

Замовлення послуг і консультування по тел .: +38 (044) 227-46-18

Що між ними спільного?
Як сторінка, яка не відповідає темі, змогла вибратися на такі високі позиції?
Чому видана саме ця сторінка?
Отже, з чого складається ця процедура?
Хочете довідатися про ціни для вашого сайту?