Просування юридичної сайту в інтернеті. SEO гайд як просувати сайт юридичної фірма

 1. Пошукове просування юридичного сайту
 2. Перший етап: підготовка сайту
 3. Семантичне проектування юридичної сайту
 4. Безкоштовна юридична консультація - розділ №1
 5. Питання - відповіді - розділ №2
 6. Другий етап: наповнення та оптимізація ресурсу
 7. Основні правила оптимізації юридичного сайту
 8. Чек лист оптимізації юридичного сайту
 9. Третій етап: зовнішня посилальна маса
 10. Планування посилального профілю. вивчення конкурентів
 11. Складання посілальної стратегії. Визначення джерел ПОСИЛАННЯ, формирование бюджету
 12. Інші варіанти отримання посилань
 13. Інші методи просування юридичного сайту.
 14. SMM - соціальні мережі як потужний інструмент
 15. PR - публікації, які дозволять залучити клієнтів
 16. SERM - управління репутацією в інтернеті
 17. Висновки
 18. Хочете так само?

Якщо ви власник юридичного бізнесу і задалися питанням як розкрутити сайт і зробити його основним каналом залучення клієнтів, то ця стаття для Вас. Юридичний трафік - це величезний пласт, який може стабільно розширювати клієнтську базу і генерувати постійний дохід юридичним компаніям. Але як його залучити на свій сайт? Як утримати відвідувачів і конвертувати їх в клієнтів? На ці питання Ви отримаєте відповіді в даній статті. Ми написали докладний посібник від ідеї сайту до робочого інструмента.

Пошукове просування юридичного сайту

Кожен день тисячі людей намагаються за допомогою інтернету вирішити свої юридичні проблеми. Більшість користувачів хочуть отримати кваліфіковану допомогу на сайті, мати можливість проконсультуватися тут і зараз в режимі on-line. На сьогодні якісних юридичних інтернет ресурсів, які можуть розгорнуто надати відповідь користувачеві у вигляді контенту і зручності зворотного зв'язку на сайті як і раніше залишається невелика кількість.

Як правило, сайт юридичної компанії складається з стандартного набору сторінок: Головна, Про нас, Контакти, Послуги. Розвиток такого сайту закінчується рівно тоді, коли розробники викладають його на хостинг і все про нього забувають, тільки іноді, хтось з персоналу змінює ціни на послуги. Але отримують клієнтів сайти з меншості, які розвиваються більше ніж просто сайт візитка, які відповідають на актуальні питання, on-line консультують і вникають в проблеми відвідувачів.

Юридичний трафік можна розділити на дві категорії: фізичні особи та юридичні. Послуги можуть перетинатися для тих чи інших, але в цілому кожна кожна група має чітку спрямованість послуг.

Ф изические особи, це люди, у яких є проблема, але вони ще до кінця не розуміють як її кваліфікувати. Цей трафік буде генерувати багато нетематичних питань. Але в цілому формуючи базу фізичних осіб, можна стабільно отримувати дохід з обслуговування даних клієнтів. Ю рідіческіе особи - це більш цікавий сегмент клієнтів, так як у них є конкретні завдання і цілі. Юридичні особи можна залучити на абонентське обслуговування, що в свою чергу фінансово, в довгостроковій перспективі, цікаво будь-якому бізнесу.

З обома завданнями по залученню фізичних і юридичних осіб може впоратися ваш сайт, але для цього необхідно на етапі проектування і створення сайту чітко розуміти які будуть використовуватися інструменти розкрутки і навіщо, щоб в результаті було постійне зростання відвідуваності сайту і клієнтської бази.

Перед створенням юридичної сайту необхідно виокремити головні канали залучення трафіку і в кінцевому підсумку клієнтів. C амим актуальним джерел комерційного трафіку залишається пошуковий трафік. Сайт, отримуючи стабільно цільової пошуковий трафік, гарантовано буде вас забезпечувати новими замовленнями і розширенням клієнтської бази. Також на сьогодні не менше актуальні і інші канали як соціальні мережі, e-mail розсилка, pr на високовідвідуваних майданчиках.

Не варто забувати власникам або маркетологам юридичних компаній про періодичне моніторингу своєї репутації в мережі. Один негативний відгук може завдати великої шкоди вашій діяльності, скоротити кількість звернень, посіяти недовіру серед відвідувачів.

Перший етап: підготовка сайту

Пошукове SEO просування сайту ми ставимо на перше місце серед всіх каналів залучення трафіку. Потрудившись на етапі проектування сайту, в майбутньому ви будете мати стабільне джерело нових клієнтів. У нас вже є приклади просування інтернет магазину автозапчастин в пошукових системах, де початкове проектування сайту заклало міцний фундамент для подальшого розвитку ресурсу. інші приклади просування інтернет магазину одягу , seo просування інтернет магазину медтехніки тільки доводять, що пошуковий трафік - номер один серед усіх джерел відвідувачів сайту.

Пошукове SEO просування юридичного сайту починається з того моменту, коли у вас виникла ідея створити його Пошукове SEO просування юридичного сайту починається з того моменту, коли у вас виникла ідея створити його. Приступати до просування сайту після розробки - пізно, так як доведеться багато чого переробляти. Отже, якщо ви надумали створити сайт для своєї юридичної компанії то першим кроком буде вивчення конкурентів у видачі пошукових систем і складання начерків, що необхідно зробити програмістам на сайті. Паралельно плануємо воронку продажів по якій будуть проходити відвідувачі сайту і конвертуватися в клієнтів.

Проходить по топовим сайтам вивчайте їх ретельно, виписуйте цікаві фішки, наприклад ними можуть бути:

безкоштовна консультація;

розділ "питання-відповідь";

онлайн консультант;

приклади успішних справ;

блог: кейси, статті, керівництва, новини;

команда і її досягнення;

багатоканальний безкоштовний телефон;

перелік документів і опис ситуацій, де вони необхідні.

Важливо: створюючи на сайті розділ питання-відповідь і безкоштовна консультація, ви повинні розуміти, що їм доведеться приділяти достатню кількість часу. Якщо користувачі довірили вам свою проблему і залишили запит, а у відповідь тиша, то другий раз вони не зайдуть на ваш сайт. Процес консультування відвідувачів через деякий час може зажадати окремого компетентного людини на фултайм, який тільки цим і буде займатися.

Виписавши корисні фішки і склавши воронку продажів переходимо до семантичного проектування сайту.

Семантичне проектування юридичної сайту

Пам'ятка !: Найкращий спосіб розробити попередню структуру сайту - це зробити семантичне проектування ресурсу на стадії його планування. Таким чином ви заглибитися в призначений для користувача попит вашої ніші і чітко зрозумієте які розділи / сторінки / фішки створювати на сайті, щоб зачепити якомога більше потенційних клієнтів.

Семантичне проектування ресурсу - це попередній аналіз призначеного для користувача попиту в ніші. На підставі складеного семантичного ядра з'являється розуміння яку необхідно створювати структуру сайту для отримання максимального числа цільових відвідувачів.

Для юридичного сайту семантичний аналіз необхідно виконувати за напрямками діяльності фірми. Якщо ви не працюєте, наприклад, з кримінальними справами, то і запити такі не потрібно "шерстити".

Розглянемо структуру розділів юридичної сайту, яка практично в 100% випадків збільшить кількість трафіку на Ваш сайт з органічної видачі:

Розглянемо структуру розділів юридичної сайту, яка практично в 100% випадків збільшить кількість трафіку на Ваш сайт з органічної видачі:

Структура юридичного сайту

Безкоштовна юридична консультація - розділ №1

Як бачите на схемі вище, безкоштовна консультація є одним з найважливіших "фішок" в ніші і упускати даний момент буде вкрай нерозумно. Для юридичних сайтів етап "безкоштовна консультація" в побудові воронки продажів має важливе значення. Даний інструмент дозволить збирати дані звернулися відвідувачів, більш точно виявити потреби і надалі продати свої послуги. Природно безкоштовна консультація вимагає великих затрат часу для бізнесу, але в даній ніші вони просто необхідні для збільшення потоку клієнтів.

Призначений для користувача попит на безкоштовну юридичну консультацію великий і він постійно зростає.

Приклад семантичного ядра для групи "безкоштовна юридична консультація", регіон Москва:

На етапі збору аналізу зібраної семантики можна розділ "безкоштовної консультації" розділити на підрозділи, такі:

загальний розділ безкоштовної консультації;

розділ цілодобової консультації;

окремо консультація з житлових питань;

безкоштовна консультація по телефону;

форум (є частиною консультації).

Ще один приклад - делікатна тема "виплат аліментів", дивимося скільки потребують консультації:

Приклад пошукових запитів

169 раз шукали в Москві консультацію по аліментах. Пропрацювавши дану аудиторію, можна конвертувати певне число звернень в клієнтів.

Ще приклад:

Ще приклад:

Приклад пошукових запитів

89 раз запитували консультацію по розлученню за минулий місяць. За аналогією з попереднім прикладом, з даною аудиторією необхідно працювати.

Якщо користувач отримає кваліфіковану допомогу, він буде цим ділиться, спрацює "сарафан" в офлайні і онлайн через соціальні мережі. Безкоштовна консультація є невід'ємною частиною юридичної сайту, необхідно спочатку закладати ресурси на підтримку даного розділу сайту.

Питання - відповіді - розділ №2

Розділ "питання-відповідь" не менш важливий, ніж безкоштовна консультація. В ідеалі цей розділ формується з реальних питань відвідувачів, але на перших парах, поки їх не так багато, можна пропрацювати типові питання в вашому напрямку діяльності. Відповіді намагайтеся робити максимально докладні, в разі необхідності прикладайте документи.

Приклад розділу "питання-відповідь", структура:

Приклад розділу питання-відповідь, структура:

Приклад розділу "Питання-відповіді"

відповіді:

відповіді:

Приклад відповіді на питання користувача

Як видно зі скріншоту, крім відповіді, юрист підказує схожі ситуації в розділі, що також може допомогти у вирішенні виниклої проблеми.

Важливим моментів в розділі "питання-відповіді" є створення окремих сторінок під кожне питання. Це дозволить оптимізувати дані сторінок під пошукові запити.

На самому старті проектування розділу робимо глибоку семантичну опрацювання можливих питань, дивимося через Wordstat частоту пошукових запитів. Сортуємо по частоті групи і на початку пишемо відповіді на самі частотні питання. Приклад таких питань:

Приклад таких питань:

Приклад пошукових запитів

Приклад пошукових запитів

Приклад пошукових запитів

За другим наприклад можна пропрацювати окремо питання позбавлення прав колишнього чоловіка, дружини і так далі. Дане питання може складатися з декількох підпитань, кожен з яких буде залучати цільовий трафік.

Таких питань може бути сотні і вони завжди будуть актуальні. Підготувавши заздалегідь якісні відповіді і правильно оптимізувавши сторінки ви будете отримувати цільовий трафік і через деякий час стабільний потік клієнтів.

Розділи "безкоштовна консультація" і "питання-відповіді" можуть стати локомотивами в просуванні вашого сайту, але для того щоб вони заробили як безперебійні постачальники відвідувачів необхідно максимально ретельно підійти до семантичного проектування даних розділів і якості відповідей.

Другий етап: наповнення та оптимізація ресурсу

Після аналізу конкурентів, збору семантики і створення свого сайту його необхідно наповнити. Наповнення статичних сторінок краще виконувати відразу з оптимізацією. Такими сторінками можуть служити сторінки серверів, на які постійно є попит. Далі розглянемо основні правила оптимізації юридичного сайту.

Основні правила оптимізації юридичного сайту

Правило №1 - Статичний список послуг Необхідно визначиться з чіткою спрямованістю своєї діяльності і створити список сторінок послуг з якими працюєте. Правило №1 - Статичний список послуг Необхідно визначиться з чіткою спрямованістю своєї діяльності і створити список сторінок послуг з якими працюєте

Приклад структури меню

Наповнення сторінок послуг повинно бути максимальне. Користувач повинен бути впевнений на 100%, що ви професіонал. Дуже добре підвищують конверсію відгуки, приклади успішних справ та інші матеріали, які підтверджують вашу компетенцію.

Правило №2 - Актуальність автонаполняемих розділів

Якщо у вас на сайті буде розділ "Питання-Відповіді", то дуже важливо встигати відповідати на питання. Чим оперативніше ви будете це робити, тим корисніше ваш ресурс буде для користувачів.

Актуальність в розділі "Питання-відповіді"

Не забуваємо і про якість відповідей, якщо гнатися за оперативністю але давати безглузді відповіді, які ніяк не допоможуть у вирішенні проблем користувачів, то такий підхід швидко буде розкритий і може постраждати репутація вашої компанії. Тому в будь-якому автонаполняемом розділі важлива якість + оперативність.

Правило №3 - Сайт - обличчя компанії

Третім важливим правилом є наявність фотографій персоналу. Безликий сайт генерувати ліди буде в рази менше. Користувач повинен заочно познайомитися з вами і вашою командою. Сайти, на яких представлені фото співробітників викликають більше довіри. Окремим плюсом буде можливість зв'язатися з керівництвом компанії і ключовими співробітниками.

Правило №4 - Відгуки

Ще один плюс - це відгуки ваших клієнтів. Текстові відгуки з печатками від юридичних клієнтів непогане підтвердження ваше професійності. Але максимально ефективні будуть відео відгуки реальних клієнтів.

Постійно просите своїх клієнтів відгуки!

Правило №5 - Інформація в ЗМІ

Дане правило є доповненням до підтвердження вашої професійності. Якщо ви постійно публікуєте або даєте інтерв'ю ЗМІ, їх необхідно публікувати на сайті. Дана інформація покаже відвідувачам серйозність вашої компанії.

Чек лист оптимізації юридичного сайту

Базову внутрішню оптимізацію ми рекомендуємо проводити за таким чек-листу:

Підключити сайт до Google Serch Console і Яндекс Вебмайстер;

Визначити головне дзеркало;

Присвоїти регіон сайту;

Підключити системи аналітики Google Analytics і Яндекс Метрика;

404 сторінка. Перевірка коду відповіді сервера;

Перевірити сайт спайдер програмою, виключити дублікати: title, description, h1, h2, h3;

Скласти правильний robots.txt, закрити від індексі службові розділи сайту;

Скласти і розподілити семантичне ядро ​​по посадковим сторінкам;

Прописати унікальні title, description кожній сторінці;

Прописати унікальні заголвокі h1, h2, h3;

Виконати внутрішню перелинковку;

Прописати alt і title зображень;

Додати сайт в Google мій бізнес, Яндекс карти;

Третій етап: зовнішня посилальна маса

Юридична ніша одна з найбільш конкурентних тематик в інтернеті. Великий попит на юридичні послуги породжує велику конкуренцію в оффлайн і в онлайн, зокрема в пошукових ведучих. Щоб пробитися в топи по пошуковим запитам необхідно не тільки виконати внутрішню оптимізацію, але і працювати над своєю популярністю в мережі. Пошукові системи, як і раніше, визначають авторитетність сайту за допомогою його посилального рейтингу. Нормативний профіль на сьогодні залишається одним з найважливіших факторів ранжирування сайтів. На даному етапі ми детально опишемо як планувати контрольний профіль, які посилання нарощувати, де добувати / купувати посилання, як скласти контрольний бюджет.

Планування посилального профілю. вивчення конкурентів

Етап складання посилальної стратегії один з важливих в SEO просуванні Етап складання посилальної стратегії один з важливих в SEO просуванні. Для успішного досягнення високих позицій в майбутньому, сьогодні необхідно скласти успішний link building план. Посилальна стратегія в будь-якій ніші, в тому числі і в юридичній, починається з вивчення топових конкурентів. Варіантів відбору конкурентів кілька, один з них це використовувати сервіс Serpstat. За допомогою даного сервісу відбираємо найбільш "жирних" конкурентів і заносимо в раніше створену таблицю аналізу. Другий спосіб - ручний. Технологія ручного відбору конкурентів не складна, необхідно вибрати достатню кількість ВЧ і СЧ запитів, "прогугліть" кожен пошуковий запит, переглянути топ-10 видачі. Виписати конкурентів і занести їх в таблицю аналізу. Коли список конкурентів готовий, приступаємо до посилального аналізу кожного з них.
Перший етап посилального аналізу - поверхневий. Необхідно виділити конкурентів у яких контрольний профіль активно розвивається і бажано не один рік. При поверхневому аналізі посилань дивимося на кількість посилаються доменів, посилань, динаміку нарощування посилань, доменні зони донорів, географію розташування донорів. Всі ці дані помічаємо в таблиці аналізу.

Всі ці дані помічаємо в таблиці аналізу

Приклад динаміки і кількості посилань

Після поверхневого аналізу беклінков конкурентів картина майбутньої посилальної стратегії починає проявлятися. Але не забуваємо, що це був дуже поверхневий аналіз, тому висновки ми також робимо відносні і загальні. Наступний етап в плануванні посилальної стратегії - докладний. Вивчаємо кожного конкурента окремо, для цього необхідно вивантажити хоча б по одному беклінков з кожного донора і занести в таблицю. Після цієї події починаємо детально розбирати контрольний профіль. Ми в нашому SEO агентстві даний аналіз називаємо "контрольний пиріг". Таблиця складається з декількох колонок: url посилання, тип посилання, дата проставляння. На даному етапі доведеться запастися нервами і терпінням, якщо у конкурентів понад 500 донорів, кожного необхідно вивчити вручну. На виході виходить діаграма "контрольний пиріг" кожного конкурента, дивіться приклад:

На виході виходить діаграма контрольний пиріг кожного конкурента, дивіться приклад:

Нормативний пиріг конкурента

Після складання даних "пирогів" по кожному конкуренту буде зрозуміла вся картина посилального просування в ніші. На останньому аркуші таблиці пишемо короткі висновки по кожному конкуренту, помічаємо сильні і слабкі сторони.

Складання посілальної стратегії. Визначення джерел ПОСИЛАННЯ, формирование бюджету

Зібравші всі аналітичні дані и створі кругові діаграмі ПОСИЛАННЯ конкурентів складаємо Кількість ПОСИЛАННЯ стратегію. Важливими показниками в link building стратегії є динаміка приросту посилань, тип посилань, тимчасові рамки розстановки / закупівлі посилань. Спочатку складаємо планований власний посилальної пиріг, який він повинен бути в своїй максимальній точці з прогнозом досягнутих позицій в топ-10 пошукової видачі. У власному посилальному пирозі необхідно врахувати всі типи посилань, які присутні в конкурентів. Далі обчислюємо середню динаміку приросту посилань конкурентів і поділяємо власний link профіль на проміжок часу. Наприклад, запланований контрольний пиріг - 350 - 500 доменів, конкуренти дану масу нарощували від півроку до двох років, в такому випадку наша довідкова стратегія розтягнеться майже на півтора року. Для формування бюджету необхідно весь контрольний пиріг розділити на маленькі пироги, які будуть нарощуватися щомісяця. Виходячи з вартості місячного профілю посилань ми і формуємо місячний, піврічний і річний посилальні бюджети.

Інші варіанти отримання посилань

Крім запланованого посилального профілю на основі аналізу топових конкурентів, необхідно нарощувати власні унікальні посилання. Це можуть посилання в експертних статтях, посилання з тематичних блогів в коментарях. Необхідно шукати ресурси, які може відвідувати цільова аудиторія і намагатися залишити на них корисні контент, який реально буде допомагати людям в різних юридичних питаннях. Дуже добре в даному випадку працює crowd marketing - спілкування на форумах, з метою проінформувати користувачів про свою компанію, послуги. Крауд маркетинг будується на глибокому зануренні в питання форумчан, якщо писати поверхнево, то це буде названа за спам.

Альтернативними джерелами посилань можуть бути партнери по бізнесу. Необхідно з ними домовлятися про обмін посиланнями. Кращим варіантів обміну буде взаємні публікації у власних блогах.

Для отримання альтернативних посилань необхідно постійно моніторити ресурси, які можуть відвідувати ваша цільова аудиторія.

Інші методи просування юридичного сайту.

Безперечно SEO просування є лідируючим каналом по залученню клієнтів на сайт, але не варто забувати і інші методи просування сайту.

SMM - один з ключових напрямків по просуванню бізнесу в інтернеті.

PR - публікації на відвідуваних ресурсах завжди були і будуть актуальні. Свою експертизу необхідно нести в маси. Працюючи над PR - публікаціями ви напрацьовуєте впізнаваність бренду.

SERM - при просуванні свого ресурсу не варто забувати про свою репутацію. Якщо вкладатися в продвижения сайту але при цьому закривати очі на негативні відгуки про свою компанію в мережі, в такому випадку великих результатів ви не досягнете.

SMM - соціальні мережі як потужний інструмент

Сторінка або група в соціальних мережах грає величезну роль. Сучасна аудиторія звикла до активного соціального життя в мережі і наявність ще однієї точки контакту з вами буде великим плюсом. В ході розвитку SMM каналу формується лояльна аудиторія, яка буде постійно про вас чути. Деякі можуть "за звичкою" звернеться за юридичною допомогою і при успішному співробітництві клієнтів необхідно просити про відкликання на своїй сторінці. Таким чином всі друзі даної людини дізнаються про вас.

Також соціальні мережі на сьогодні це потужний інструмент реклами. Супер тонкі настройки в підборі аудиторії допоможуть рекламуватися з високою ймовірністю саме тим користувачам, яким ваші послуги можуть стати в нагоді. Жоден білборд або реклама в журналах і інший періодиці не дають такої можливості.

Приклад працює сторінки в Facebook:

Приклад працює сторінки в Facebook:

Сторінка в Facebook

Кожна сторінка генерує цікавий професійний контент. Також на даних сторінках є контакти компаній і в будь-який момент можна з ними зв'язатися.

SMM дуже важливий канал, кожна юридична компанія повинна це розуміти. Розвивати свою сторінку в соціальних мережах є такою ж необхідністю як і створення сайту.

PR - публікації, які дозволять залучити клієнтів

Контент - основа всього інтернету. Якщо публікувати в ЗМІ корисний тематичний контент, то результат не змусить себе довго чекати. Даний вид досить дорогий і спрямований на велике охоплення користувачів. Задаватися метою залучати безпосередньо клієнтів з даного каналу не варто, а ось орієнтуватися на плавне збільшення впізнаваності бренду можна розраховувати. PR публікації необхідно робити регулярно, щоб експертиза вашої компанії була завжди на виду у користувачів.

Приклади PR публікацій юридичний компаній:

Приклад PR статті

Дана стаття є експертною і привернула 1449 переглядів.

Приклад PR статті

Також як і попередній приклад, стаття є експертною, опублікована на професійному ресурсі і привернула 3949 переглядів.

Pr публікації є важливим напрямком розвитку компанії. Даний вид розкрутки необхідно задіяти, коли вже є база клієнтів і є з чого фінансувати цю кампанію. Pr завжди прийде на допомогу при вирішенні завдання збільшення впізнаваності бренду, підвищення рівня експертність юридичної компанії.

SERM - управління репутацією в інтернеті

Активно просуваючи юридичний сайт в інтернеті і згодом отримуючи перші відгуки від клієнтів не забуваємо моніторити ресурси, де такі відгуки можуть з'явиться. Один негативний відгук може досить серйозно зіпсувати репутацію компанії в мережі. Наприклад, ресурс на якому активно пишуть відгуки клієнти юр. агентств:

агентств:

Приклад відгуків про юридичної компанії

Приклад відгуків про юридичної компанії

Приклад відгуків про юридичної компанії

Для самостійного моніторингу своєї репутації в мережі необхідно якомога більше зібрати джерел, де вони можуть з'явиться або вже з'явилися. Намагатися опрацьовувати негативні відгуки. Незадоволених клієнтів можна повторно обдзвонити запропонувати більш кращий сервіс або відстояти свою точку зору щодо негативної ситуації. Дуже важливо не випустити даний момент в комплексному розвитку компанії.

Висновки

Розвивати сайт юридичної компанії життєво необхідно. При грамотному підході до питання комплексного інтернет маркетингу сайт може стати серйозним джерелом, а при глибоке опрацювання всіх напрямків - основним каналом залучення клієнтів.

SEO просування юридичного сайту починається з глибокого аналізу ніші. Необхідно вивчити сильні та слабкі сторони конкурентів, прискіпливо досліджувати їх посилальної профіль, розробити довідкову стратегію і додати в неї нововведення, які будуть унікальні для вашого сайту.

Крім SEO є альтернативні джерела розвитку бізнесу в інтернеті, такі як SMM і PR. Постійна робота за цими напрямками принесе в недалекому майбутньому відмінні результати по притоку нових клієнтів і впізнаваності бренду в мережі.

Якщо Ви вирішили просувати свій юридичний сайт, наша команда професіоналів з радістю візьметься за складні і цікаві проекти, пишіть нам.

Хочете так само?

Замовляйте SEO просування сайту - заповнюйте форму заявки! Замовити

Але як його залучити на свій сайт?
Як утримати відвідувачів і конвертувати їх в клієнтів?
Хочете так само?