Просування в інстаграм. Інструкція ч. 4: як набрати передплатників | Інстаграм просування

 1. Просування в інстаграм. Інструкція ч. 4: як набрати передплатників Якщо в інстаграм-магазині немає...
 2. Просування в інстаграм. Інструкція ч. 4: як набрати передплатників
 3. Просування в інстаграм. Інструкція ч. 4: як набрати передплатників
 4. Просування в інстаграм. Інструкція ч. 4: як набрати передплатників

Просування в інстаграм. Інструкція ч. 4: як набрати передплатників

Якщо в інстаграм-магазині немає передплатників (іншими словами - потенційних покупців) - це якийсь безглуздий інтернет-магазин. Звичайно, ви можете попросити підписатися на ваш аккаунт друзів і родичів, але цей ресурс вичерпаємо. Що ж робити далі і як збільшити кількість передплатників в інстаграме? Для цього є мінімум 8 способів. Багато з яких, до речі, можна використовувати безкоштовно.

8 способів отримати більше передплатників в інстаграме

1. Природна накрутка передплатників в інстаграме - живе спілкування

Це безкоштовний, найприродніший, найнадійніший, але і найскладніший і трудомісткий спосіб збільшити кількість своїх фоловерів. Полягає він у тому, що ви самі будете знаходити свою цільову аудиторію в інстаграме, самі будете заходити в їх акаунти, лайкать фотографії, залишати коментарі та підписуватися на них.

Тут варто сказати про те наймасовішому фоловінге, про який говорилося ще в самій першій статті . Коли ви на кого-то підписуєтеся, людина звертає на вас увагу, заходить на ваш аккаунт і підписується у відповідь. З ввічливості або тому, що ви йому дійсно сподобалися.

Як знаходити свою цільову аудиторію? Використовуйте пошук по тегам і своїх конкурентів! Дивіться, хто підписаний на ваших конкурентів, хто залишає коментарі під їх фотографіями. Сміливо заходьте до цих користувачам - швидше за все ваш продукт їх теж зацікавить. Тільки не варто в лоб говорити «купите в мене!». Кількох лайків і компліментів досить, щоб вас помітили.

Крім того, підписавшись на кого-то, не забувайте про цю людину. Час від часу переглядайте стрічку, залишайте коментарі, спілкуйтеся з тими, на кого ви підписані і хто підписаний на вас. І, звичайно, потрібно відповідати на всі коментарі, які залишають під вашими фотографіями (боти і тролінг не береться до уваги).

! ОБЕРЕЖНО! Не так давно інстаграм ввів обмеження на кількість підписок. Тепер максимально можна підписатися приблизно на 7500 акаунтів, після чого можливість підписуватися буде обмежена. А то і зовсім можуть забанити.

Крім того, є кілька нюансів, які видають накрутку передплатників і «неживі» акаунти. Найголовніший показник того, що акаунт ведеться немає від душі, це коли число в правій колонці (кількість людей, на яких підписані ВИ) сильно перевищує число в середній колонці (кількість людей, які підписані НА ВАС).

Найголовніший показник того, що акаунт ведеться немає від душі, це коли число в правій колонці (кількість людей, на яких підписані ВИ) сильно перевищує число в середній колонці (кількість людей, які підписані НА ВАС)

Коли до вас заходить новий користувач і бачить, що ви підписані на 5000 чоловік, а на вас підписано всього лише 100, ваш аккаунт ВІДРАЗУ здається йому нецікавим. Тому що був би він цікавим, кількість передплатників і підписок було б хоча б рівним.

У той же час, якщо людина заходить і бачить, що ви підписані всього на 3 чоловік, а на вас підписано 5000, ви відразу здаєтеся йому дуже цікавим! І новому користувачеві психологічно набагато легше натиснути на «підписатися», адже він бачить, що це зробили вже 5000 чоловік. Це своєрідне інстаграмное «соціальне доказ» (social proof).

Що ж тепер, ні на кого не підписуватися? Ні! Підписуватися! Але потім іноді відписуватися. Чи не через п'ять хвилин, а через кілька днів, але чистити свою стрічку і стежити, щоб співвідношення підписок і передплатників не виходило за рамки дозволеного.

2. Конкурси та giveaway'і

Всі люблять усі та заради них готові виконувати деякі умови. Тому конкурси були, є і будуть одним з найпростіших способів отримати відразу багато передплатників в інстаграме.

Алгоритм тут завжди майже один і той же. Чи ви думаєте приз. Він повинен бути крутим, а не з серії «не шкода віддати». Постите в свій інстаграм фотографію цього призу і в коментарі докладно розповідаєте про правила. Зазвичай учасники повинні підписатися на аккаунт організатора, зробити репост конкурсного фото і в коментарях до свого репоста дати посилання на організатора (наприклад, @magazin_romawka) і вказати конкурсний тег (наприклад, # ромашка_giveaway). Іноді просять відзначати друзів.

Завдяки посиланням на організатора в вашому пості або позначки одного в коментарях, ваші друзі зможуть зайти в аккаунт, підписатися і теж взяти участь в конкурсі. Так, через це своєрідне «сарафанне радіо» і збільшується кількість передплатників.

У призначений день переможець вибирається за жеребом, за допомогою генератора випадкових чисел (якщо учасникам присвоювалися порядкові номери) або за допомогою спеціального сервісу (наприклад, giveaways.ru ).

Крім того, можна запустити розіграш, де учасникам потрібно буде зробити не просто репост, а зробити якусь більш складне дію, проявити фантазію. Такі конкурси набагато цікавіше і від них ще нікого не нудить. Але розгойдати людей на те, щоб зробити щось складніше репоста дуже нелегко. І приз тут повинен бути дуже крутий.

Якщо вам цікаво провести конкурс, то читайте статтю як провести конкурс в Instagram .

Якщо вам цікаво провести конкурс, то читайте статтю  як провести конкурс в Instagram

! ОБЕРЕЖНО! У всіх соцмережах з'явилося дуже багато хитрунів, які створюють собі окремі акаунти спеціально для того, щоб брати участь у всіх підряд розіграшах. Такі люди в передплатників не принесуть ніякої користі магазину, тому що вони халявщики і ніколи і нічого у вас не куплять. Швидше за все з цих акаунтів вони навіть не переглядають стрічку, так що ваших фотографій ніколи не побачать.

Щоб захистити себе від подібних персонажів, в правилах конкурсу можна вказати, що акаунти, що складаються з одних конкурсних репоста, до участі не приймаються. Це не означає, що вони не братимуть участі. Але якщо на такій аккаунт випаде приз, ви можете переграти результати.

3. Коментарі у знаменитостей і блогерів

У знаменитостей і блогерів (лідерів думок) дуже багато передплатників. І під кожною фотографією дуже багато коментарів. І це дивно, але багато людей читають всі ці коментарі і навіть вступають в бесіди. Так що, залишивши коментар під фотографією знаменитості, ви можете бути впевнені, що його побачать дуже багато людей.

Щоб вам це принесло якусь користь, по-перше, потрібно вибрати знаменитість, яка цікава вашої цільової аудиторії. Тобто якщо ви продаєте іграшки, напевно, немає особливого сенсу коментувати фотографії Сергія Шнурова, наприклад. Краще вибрати якусь знамениту молоду маму.

По-друге, не варто залишати відверто рекламні коментарі із серії «самі краще сукні у нас!». Така реклама всіх дратує, самі знаменитості подібні коментарі видаляють, а користувача блокують. Мало того, інші користувачі можуть поскаржитися на ваш коментар і позначити його як спам. А це означає, що коли таких скарг набереться багато, вас заблокує не тільки знаменитість, а й сам інстаграм. І ви позбудетеся свого аккаунта з усіма набраними передплатниками.

Найкращий варіант - залишати живі коментарі, які стосуються фотографії. Зовсім добре, якщо коментар буде смішний, незвичайний, запам'ятовується. Можна навіть провокаційний! Ви привернете увагу, навіть якщо вступите з кимось в словесну перепалку.

UPD зараз коментарі відображаються не за прорядку, а за ступенем «цікавинки». Якщо ваш коментар набере багато лайків і відповідей, він буде видаватися нагорі стрічки. Це означає, що ваш коментар побачить більше людей. Чим більше людей бачить ваш коментар, тим більше людей потенційно можуть зацікавитися вами і перейти в ваш аккаунт.

Чим більше людей бачить ваш коментар, тим більше людей потенційно можуть зацікавитися вами і перейти в ваш аккаунт

Цю схему роботи я назвала «Просування релевантними коментарями». Майстер-клас про те, як це працює, ви знайдете тут . А ось, що пишуть ті, хто вже його подивився:

А ось, що пишуть ті, хто вже його подивився:

До речі, іноді завдяки релевантним коментарів підписуються не просто нові фоловери, а ті самі знаменитості, яких ви коментуєте:

До речі, іноді завдяки релевантним коментарів підписуються не просто нові фоловери, а ті самі знаменитості, яких ви коментуєте:

4. Коментарі у знаменитостей. рекомендація

Коли вас хтось рекомендує, тим самим він виявляє свою довіру і люди звикли довіряти рекомендаціям. Тому дуже хороший спосіб просування - коментарі-рекомендації, в яких не ви самі себе рекламуєте, а хтось інший.

Поганий варіант такого коментаря: «Найкращі купальники тут! @lalala ». В общем-то, він не відрізняється від звичайних рекламних комментов від імені самих магазинів і точно так же всіх дратує.

Хороший коментар виглядає як щира рекомендація. Наприклад, якщо під фотографією знаменитості з відпустки пишуть: «Який крутий купальник! Я обшукав такий! В результаті купила у @lalalala. Чи не точнісінько, але я задоволена)) »або« Я обожнюю ваші фотографії! Взагалі з популярних блогерів тільки вас читаю і @lalala ».

Більшість користувачів не помітить в таких коментарі рекламного підступу і перейде по посиланню. Однак слід пам'ятати, що якщо під усіма фотографіями всіх селебріті буде з'являтися один і той же коментар про вас, рано чи пізно все здогадаються, що це просто реклама.

Однак слід пам'ятати, що якщо під усіма фотографіями всіх селебріті буде з'являтися один і той же коментар про вас, рано чи пізно все здогадаються, що це просто реклама

Щоб під фотографіями з'являлися такі живі і якісні коментарі, є 2 варіанти:

 • найняти кого-то
 • створити другий обліковий запис, завантажити в нього кілька будь-яких фотографій, підписатися на пару друзів, підписати на себе пару друзів, створити видимість живого аккаунта і зробити сторінку закритою. І залишати коментарі самостійно.

5. Реклама у знаменитостей

Всі популярні інстаграми заробляють на рекламі і знаменитості не виняток. Соцмережі дозволяють стати ближче до зірки і ви запросто можете дорогоріться з цією зіркою про рекламу. Питання тільки в ціні.

Щоб в інстаграме зірки з'явився пост про вас, є 2 варіанти:

 • Подарувати ваш товар і сподіватися, що він сподобається і знаменитість захоче віддячити вам і розповісти про вас в своєму інстаграме.
 • Домовитися про платну рекламу.

У всіх популярних інстаграмщіков в профілі вказані контакти для зв'язку. Зазвичай це вотсап або електронна пошта. Зв'яжіться з відповідною знаменитістю і домовтеся про платний розміщенні.

До речі, про те, як правильно написати лист, щоб на нього відповіли , Я вже розповідала.

До речі, про те,  як правильно написати лист, щоб на нього відповіли  , Я вже розповідала

6. Реклама в інших інстаграмах

Не так давно паблік з Вконтакте і Фейсбук з'явилися і в інстаграме. Вони теж постять позитивні, смішні, які б мотивували картинки і можуть похвалитися армією передплатників. І, звичайно, всі вони розміщують платні пости. Однак будьте обережні! Велика частина цієї армії може бути ботами, а значить відгуку на свою рекламу ви не отримаєте.

Крім розважальних паблік, в інстаграме є спеціалізовані та тематичні акаунти, які розповідають про магазини і послуги, що представляють в інстаграме, пишуть про бізнес або навчанні.

7. Взаімопіар

Чим більше людей посилаються на вас в своїх акаунтах, тим більше людей про вас дізнається і заходить до вас на сторінку. Як зробити так, щоб люди розповідали про вас своїм передплатникам? Просто домовитися з ними про це!

Найпростіше це зробити за принципом «ти мені - я тобі», тобто на умовах взаімопіара. Ви розповідаєте у себе на сторінці про кого-то і цей хтось розповідає про вас у себе. Домовлятися можна про взаємні постах, Сторіс або навіть спільних прямих ефірах .

Це простий і безкоштовний спосіб розкрутки. Щоб домовитися було простіше, вибирайте такі акаунти, у яких передплатників приблизно стільки ж, скільки і у вас. А щоб не засмучувати своїх фоловерів відвертою рекламою, вибирайте акаунти, які можуть бути їм цікаві і корисні. І акаунти, на які може бути підписана ваша цільова аудиторія, адже вам потрібно, щоб передплатники вашого партнера стали і вашими передплатниками.

Тобто якщо ви продаєте прикраси - домовляйтеся про взаімопіаре з магазинами одягу або fashion-блогерами. Чи займаєтесь флористикою - шукайте акаунти з організації свят або з блогерами, які пишуть про інтер'єр і часто публікують фото букетів. І так далі.

8. Накрутка передплатників в інстаграм за допомогою ботів

Цей спосіб включає в себе дві категорії. Перше - так звані оффер. Тобто «люди», які підписуються на вас за гроші. Звичайно, такі передплатники не є вашою цільовою аудиторією і не принесуть ніяких продажів. Зазвичай накручують передплатників просто, щоб пустити пил в очі.

Я не рекомендую купувати передплатників. Але якщо ви все одно збираєтеся це робити, то у сервісу Socelin хоча б хороша технічна, і вони уважні до користувачів. (Я не працюю в цьому сервісі і не володію їм).

Другий спосіб - використання спеціальної програми, яка дозволяє збільшити кількість передплатників. По суті ці програми можуть серйозно полегшити вам життя. Вони вміють лайкать і підписуватися на людей по заданих параметрах. В налаштуваннях можна вказати потрібний місто або тег або навіть зробити так, щоб програма лайкать і підписувалася на передплатників вашого конкурента! Один з найбільш зручних сервісів на сьогоднішній день - Instaplus .

Але і тут теж є свої особливості.

Робот може залишати коментарі. Але так як це робот, він не вміє залишати живі коментарі. В результаті під фотографіями з'являються повідомлення із закликом збільшити груди, схуднути, щось купити і ось це все, що дико всіх дратує. Такі коментарі видаляють, позначають як спам, а користувача блокують. Мало того, до предмету реклами теж формується негативне ставлення.

Якщо все ж хочете налаштувати бота на залишення коментарів, краще вибирайте нейтральні варіанти, на кшталт «відмінне фото!» Або смайлики. Всі вже розуміють, що це робот, але в такому вигляді він викликає менше роздратування. Комплімент приємний навіть від робота. Хоча і тут не обходиться без казусів. Раз у раз коментарі «відмінне фото!» З'являються під фотографіями з ДТП або з розбитими айфона.

» З'являються під фотографіями з ДТП або з розбитими айфона

Який спосіб просування виявиться найбільш ефективним саме для вас, можна з'ясувати тільки шляхом тестування. Втім, зовсім не обов'язково вибирати тільки один спосіб. Їх з успіхом можна комбінувати.

І мені дуже цікаво дізнатися про те, як ви використовуєте інстаграм для свого магазину! Буду дуже вдячна, якщо ви поділитеся своїм досвідом в коментарях.

Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соціальних мереж нижче.

Інші статті по темі:

Просування в інстаграм. Інструкція, ч.1: Два аккаунта

Просування в інстаграм. Інструкція ч. 2: Які фото викладати

Просування в інстаграм. Інструкція ч.3: що писати

3: що писати

стаття оновлена ​​в листопаді 2018 року

Просування в інстаграм. Інструкція ч. 4: як набрати передплатників

Якщо в інстаграм-магазині немає передплатників (іншими словами - потенційних покупців) - це якийсь безглуздий інтернет-магазин. Звичайно, ви можете попросити підписатися на ваш аккаунт друзів і родичів, але цей ресурс вичерпаємо. Що ж робити далі і як збільшити кількість передплатників в інстаграме? Для цього є мінімум 8 способів. Багато з яких, до речі, можна використовувати безкоштовно.

8 способів отримати більше передплатників в інстаграме

1. Природна накрутка передплатників в інстаграме - живе спілкування

Це безкоштовний, найприродніший, найнадійніший, але і найскладніший і трудомісткий спосіб збільшити кількість своїх фоловерів. Полягає він у тому, що ви самі будете знаходити свою цільову аудиторію в інстаграме, самі будете заходити в їх акаунти, лайкать фотографії, залишати коментарі та підписуватися на них.

Тут варто сказати про те наймасовішому фоловінге, про який говорилося ще в самій першій статті . Коли ви на кого-то підписуєтеся, людина звертає на вас увагу, заходить на ваш аккаунт і підписується у відповідь. З ввічливості або тому, що ви йому дійсно сподобалися.

Як знаходити свою цільову аудиторію? Використовуйте пошук по тегам і своїх конкурентів! Дивіться, хто підписаний на ваших конкурентів, хто залишає коментарі під їх фотографіями. Сміливо заходьте до цих користувачам - швидше за все ваш продукт їх теж зацікавить. Тільки не варто в лоб говорити «купите в мене!». Кількох лайків і компліментів досить, щоб вас помітили.

Крім того, підписавшись на кого-то, не забувайте про цю людину. Час від часу переглядайте стрічку, залишайте коментарі, спілкуйтеся з тими, на кого ви підписані і хто підписаний на вас. І, звичайно, потрібно відповідати на всі коментарі, які залишають під вашими фотографіями (боти і тролінг не береться до уваги).

! ОБЕРЕЖНО! Не так давно інстаграм ввів обмеження на кількість підписок. Тепер максимально можна підписатися приблизно на 7500 акаунтів, після чого можливість підписуватися буде обмежена. А то і зовсім можуть забанити.

Крім того, є кілька нюансів, які видають накрутку передплатників і «неживі» акаунти. Найголовніший показник того, що акаунт ведеться немає від душі, це коли число в правій колонці (кількість людей, на яких підписані ВИ) сильно перевищує число в середній колонці (кількість людей, які підписані НА ВАС).

Найголовніший показник того, що акаунт ведеться немає від душі, це коли число в правій колонці (кількість людей, на яких підписані ВИ) сильно перевищує число в середній колонці (кількість людей, які підписані НА ВАС)

Коли до вас заходить новий користувач і бачить, що ви підписані на 5000 чоловік, а на вас підписано всього лише 100, ваш аккаунт ВІДРАЗУ здається йому нецікавим. Тому що був би він цікавим, кількість передплатників і підписок було б хоча б рівним.

У той же час, якщо людина заходить і бачить, що ви підписані всього на 3 чоловік, а на вас підписано 5000, ви відразу здаєтеся йому дуже цікавим! І новому користувачеві психологічно набагато легше натиснути на «підписатися», адже він бачить, що це зробили вже 5000 чоловік. Це своєрідне інстаграмное «соціальне доказ» (social proof).

Що ж тепер, ні на кого не підписуватися? Ні! Підписуватися! Але потім іноді відписуватися. Чи не через п'ять хвилин, а через кілька днів, але чистити свою стрічку і стежити, щоб співвідношення підписок і передплатників не виходило за рамки дозволеного.

2. Конкурси та giveaway'і

Всі люблять усі та заради них готові виконувати деякі умови. Тому конкурси були, є і будуть одним з найпростіших способів отримати відразу багато передплатників в інстаграме.

Алгоритм тут завжди майже один і той же. Чи ви думаєте приз. Він повинен бути крутим, а не з серії «не шкода віддати». Постите в свій інстаграм фотографію цього призу і в коментарі докладно розповідаєте про правила. Зазвичай учасники повинні підписатися на аккаунт організатора, зробити репост конкурсного фото і в коментарях до свого репоста дати посилання на організатора (наприклад, @magazin_romawka) і вказати конкурсний тег (наприклад, # ромашка_giveaway). Іноді просять відзначати друзів.

Завдяки посиланням на організатора в вашому пості або позначки одного в коментарях, ваші друзі зможуть зайти в аккаунт, підписатися і теж взяти участь в конкурсі. Так, через це своєрідне «сарафанне радіо» і збільшується кількість передплатників.

У призначений день переможець вибирається за жеребом, за допомогою генератора випадкових чисел (якщо учасникам присвоювалися порядкові номери) або за допомогою спеціального сервісу (наприклад, giveaways.ru ).

Крім того, можна запустити розіграш, де учасникам потрібно буде зробити не просто репост, а зробити якусь більш складне дію, проявити фантазію. Такі конкурси набагато цікавіше і від них ще нікого не нудить. Але розгойдати людей на те, щоб зробити щось складніше репоста дуже нелегко. І приз тут повинен бути дуже крутий.

Якщо вам цікаво провести конкурс, то читайте статтю як провести конкурс в Instagram .

Якщо вам цікаво провести конкурс, то читайте статтю  як провести конкурс в Instagram

! ОБЕРЕЖНО! У всіх соцмережах з'явилося дуже багато хитрунів, які створюють собі окремі акаунти спеціально для того, щоб брати участь у всіх підряд розіграшах. Такі люди в передплатників не принесуть ніякої користі магазину, тому що вони халявщики і ніколи і нічого у вас не куплять. Швидше за все з цих акаунтів вони навіть не переглядають стрічку, так що ваших фотографій ніколи не побачать.

Щоб захистити себе від подібних персонажів, в правилах конкурсу можна вказати, що акаунти, що складаються з одних конкурсних репоста, до участі не приймаються. Це не означає, що вони не братимуть участі. Але якщо на такій аккаунт випаде приз, ви можете переграти результати.

3. Коментарі у знаменитостей і блогерів

У знаменитостей і блогерів (лідерів думок) дуже багато передплатників. І під кожною фотографією дуже багато коментарів. І це дивно, але багато людей читають всі ці коментарі і навіть вступають в бесіди. Так що, залишивши коментар під фотографією знаменитості, ви можете бути впевнені, що його побачать дуже багато людей.

Щоб вам це принесло якусь користь, по-перше, потрібно вибрати знаменитість, яка цікава вашої цільової аудиторії. Тобто якщо ви продаєте іграшки, напевно, немає особливого сенсу коментувати фотографії Сергія Шнурова, наприклад. Краще вибрати якусь знамениту молоду маму.

По-друге, не варто залишати відверто рекламні коментарі із серії «самі краще сукні у нас!». Така реклама всіх дратує, самі знаменитості подібні коментарі видаляють, а користувача блокують. Мало того, інші користувачі можуть поскаржитися на ваш коментар і позначити його як спам. А це означає, що коли таких скарг набереться багато, вас заблокує не тільки знаменитість, а й сам інстаграм. І ви позбудетеся свого аккаунта з усіма набраними передплатниками.

Найкращий варіант - залишати живі коментарі, які стосуються фотографії. Зовсім добре, якщо коментар буде смішний, незвичайний, запам'ятовується. Можна навіть провокаційний! Ви привернете увагу, навіть якщо вступите з кимось в словесну перепалку.

UPD зараз коментарі відображаються не за прорядку, а за ступенем «цікавинки». Якщо ваш коментар набере багато лайків і відповідей, він буде видаватися нагорі стрічки. Це означає, що ваш коментар побачить більше людей. Чим більше людей бачить ваш коментар, тим більше людей потенційно можуть зацікавитися вами і перейти в ваш аккаунт.

Чим більше людей бачить ваш коментар, тим більше людей потенційно можуть зацікавитися вами і перейти в ваш аккаунт

Цю схему роботи я назвала «Просування релевантними коментарями». Майстер-клас про те, як це працює, ви знайдете тут . А ось, що пишуть ті, хто вже його подивився:

А ось, що пишуть ті, хто вже його подивився:

До речі, іноді завдяки релевантним коментарів підписуються не просто нові фоловери, а ті самі знаменитості, яких ви коментуєте:

До речі, іноді завдяки релевантним коментарів підписуються не просто нові фоловери, а ті самі знаменитості, яких ви коментуєте:

4. Коментарі у знаменитостей. рекомендація

Коли вас хтось рекомендує, тим самим він виявляє свою довіру і люди звикли довіряти рекомендаціям. Тому дуже хороший спосіб просування - коментарі-рекомендації, в яких не ви самі себе рекламуєте, а хтось інший.

Поганий варіант такого коментаря: «Найкращі купальники тут! @lalala ». В общем-то, він не відрізняється від звичайних рекламних комментов від імені самих магазинів і точно так же всіх дратує.

Хороший коментар виглядає як щира рекомендація. Наприклад, якщо під фотографією знаменитості з відпустки пишуть: «Який крутий купальник! Я обшукав такий! В результаті купила у @lalalala. Чи не точнісінько, але я задоволена)) »або« Я обожнюю ваші фотографії! Взагалі з популярних блогерів тільки вас читаю і @lalala ».

Більшість користувачів не помітить в таких коментарі рекламного підступу і перейде по посиланню. Однак слід пам'ятати, що якщо під усіма фотографіями всіх селебріті буде з'являтися один і той же коментар про вас, рано чи пізно все здогадаються, що це просто реклама.

Однак слід пам'ятати, що якщо під усіма фотографіями всіх селебріті буде з'являтися один і той же коментар про вас, рано чи пізно все здогадаються, що це просто реклама

Щоб під фотографіями з'являлися такі живі і якісні коментарі, є 2 варіанти:

 • найняти кого-то
 • створити другий обліковий запис, завантажити в нього кілька будь-яких фотографій, підписатися на пару друзів, підписати на себе пару друзів, створити видимість живого аккаунта і зробити сторінку закритою. І залишати коментарі самостійно.

5. Реклама у знаменитостей

Всі популярні інстаграми заробляють на рекламі і знаменитості не виняток. Соцмережі дозволяють стати ближче до зірки і ви запросто можете дорогоріться з цією зіркою про рекламу. Питання тільки в ціні.

Щоб в інстаграме зірки з'явився пост про вас, є 2 варіанти:

 • Подарувати ваш товар і сподіватися, що він сподобається і знаменитість захоче віддячити вам і розповісти про вас в своєму інстаграме.
 • Домовитися про платну рекламу.

У всіх популярних інстаграмщіков в профілі вказані контакти для зв'язку. Зазвичай це вотсап або електронна пошта. Зв'яжіться з відповідною знаменитістю і домовтеся про платний розміщенні.

До речі, про те, як правильно написати лист, щоб на нього відповіли , Я вже розповідала.

До речі, про те,  як правильно написати лист, щоб на нього відповіли  , Я вже розповідала

6. Реклама в інших інстаграмах

Не так давно паблік з Вконтакте і Фейсбук з'явилися і в інстаграме. Вони теж постять позитивні, смішні, які б мотивували картинки і можуть похвалитися армією передплатників. І, звичайно, всі вони розміщують платні пости. Однак будьте обережні! Велика частина цієї армії може бути ботами, а значить відгуку на свою рекламу ви не отримаєте.

Крім розважальних паблік, в інстаграме є спеціалізовані та тематичні акаунти, які розповідають про магазини і послуги, що представляють в інстаграме, пишуть про бізнес або навчанні.

7. Взаімопіар

Чим більше людей посилаються на вас в своїх акаунтах, тим більше людей про вас дізнається і заходить до вас на сторінку. Як зробити так, щоб люди розповідали про вас своїм передплатникам? Просто домовитися з ними про це!

Найпростіше це зробити за принципом «ти мені - я тобі», тобто на умовах взаімопіара. Ви розповідаєте у себе на сторінці про кого-то і цей хтось розповідає про вас у себе. Домовлятися можна про взаємні постах, Сторіс або навіть спільних прямих ефірах .

Це простий і безкоштовний спосіб розкрутки. Щоб домовитися було простіше, вибирайте такі акаунти, у яких передплатників приблизно стільки ж, скільки і у вас. А щоб не засмучувати своїх фоловерів відвертою рекламою, вибирайте акаунти, які можуть бути їм цікаві і корисні. І акаунти, на які може бути підписана ваша цільова аудиторія, адже вам потрібно, щоб передплатники вашого партнера стали і вашими передплатниками.

Тобто якщо ви продаєте прикраси - домовляйтеся про взаімопіаре з магазинами одягу або fashion-блогерами. Чи займаєтесь флористикою - шукайте акаунти з організації свят або з блогерами, які пишуть про інтер'єр і часто публікують фото букетів. І так далі.

8. Накрутка передплатників в інстаграм за допомогою ботів

Цей спосіб включає в себе дві категорії. Перше - так звані оффер. Тобто «люди», які підписуються на вас за гроші. Звичайно, такі передплатники не є вашою цільовою аудиторією і не принесуть ніяких продажів. Зазвичай накручують передплатників просто, щоб пустити пил в очі.

Я не рекомендую купувати передплатників. Але якщо ви все одно збираєтеся це робити, то у сервісу Socelin хоча б хороша технічна, і вони уважні до користувачів. (Я не працюю в цьому сервісі і не володію їм).

Другий спосіб - використання спеціальної програми, яка дозволяє збільшити кількість передплатників. По суті ці програми можуть серйозно полегшити вам життя. Вони вміють лайкать і підписуватися на людей по заданих параметрах. В налаштуваннях можна вказати потрібний місто або тег або навіть зробити так, щоб програма лайкать і підписувалася на передплатників вашого конкурента! Один з найбільш зручних сервісів на сьогоднішній день - Instaplus .

Але і тут теж є свої особливості.

Робот може залишати коментарі. Але так як це робот, він не вміє залишати живі коментарі. В результаті під фотографіями з'являються повідомлення із закликом збільшити груди, схуднути, щось купити і ось це все, що дико всіх дратує. Такі коментарі видаляють, позначають як спам, а користувача блокують. Мало того, до предмету реклами теж формується негативне ставлення.

Якщо все ж хочете налаштувати бота на залишення коментарів, краще вибирайте нейтральні варіанти, на кшталт «відмінне фото!» Або смайлики. Всі вже розуміють, що це робот, але в такому вигляді він викликає менше роздратування. Комплімент приємний навіть від робота. Хоча і тут не обходиться без казусів. Раз у раз коментарі «відмінне фото!» З'являються під фотографіями з ДТП або з розбитими айфона.

» З'являються під фотографіями з ДТП або з розбитими айфона

Який спосіб просування виявиться найбільш ефективним саме для вас, можна з'ясувати тільки шляхом тестування. Втім, зовсім не обов'язково вибирати тільки один спосіб. Їх з успіхом можна комбінувати.

І мені дуже цікаво дізнатися про те, як ви використовуєте інстаграм для свого магазину! Буду дуже вдячна, якщо ви поділитеся своїм досвідом в коментарях.

Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соціальних мереж нижче.

Інші статті по темі:

Просування в інстаграм. Інструкція, ч.1: Два аккаунта

Просування в інстаграм. Інструкція ч. 2: Які фото викладати

Просування в інстаграм. Інструкція ч.3: що писати

3: що писати

стаття оновлена ​​в листопаді 2018 року

Просування в інстаграм. Інструкція ч. 4: як набрати передплатників

Якщо в інстаграм-магазині немає передплатників (іншими словами - потенційних покупців) - це якийсь безглуздий інтернет-магазин. Звичайно, ви можете попросити підписатися на ваш аккаунт друзів і родичів, але цей ресурс вичерпаємо. Що ж робити далі і як збільшити кількість передплатників в інстаграме? Для цього є мінімум 8 способів. Багато з яких, до речі, можна використовувати безкоштовно.

8 способів отримати більше передплатників в інстаграме

1. Природна накрутка передплатників в інстаграме - живе спілкування

Це безкоштовний, найприродніший, найнадійніший, але і найскладніший і трудомісткий спосіб збільшити кількість своїх фоловерів. Полягає він у тому, що ви самі будете знаходити свою цільову аудиторію в інстаграме, самі будете заходити в їх акаунти, лайкать фотографії, залишати коментарі та підписуватися на них.

Тут варто сказати про те наймасовішому фоловінге, про який говорилося ще в самій першій статті . Коли ви на кого-то підписуєтеся, людина звертає на вас увагу, заходить на ваш аккаунт і підписується у відповідь. З ввічливості або тому, що ви йому дійсно сподобалися.

Як знаходити свою цільову аудиторію? Використовуйте пошук по тегам і своїх конкурентів! Дивіться, хто підписаний на ваших конкурентів, хто залишає коментарі під їх фотографіями. Сміливо заходьте до цих користувачам - швидше за все ваш продукт їх теж зацікавить. Тільки не варто в лоб говорити «купите в мене!». Кількох лайків і компліментів досить, щоб вас помітили.

Крім того, підписавшись на кого-то, не забувайте про цю людину. Час від часу переглядайте стрічку, залишайте коментарі, спілкуйтеся з тими, на кого ви підписані і хто підписаний на вас. І, звичайно, потрібно відповідати на всі коментарі, які залишають під вашими фотографіями (боти і тролінг не береться до уваги).

! ОБЕРЕЖНО! Не так давно інстаграм ввів обмеження на кількість підписок. Тепер максимально можна підписатися приблизно на 7500 акаунтів, після чого можливість підписуватися буде обмежена. А то і зовсім можуть забанити.

Крім того, є кілька нюансів, які видають накрутку передплатників і «неживі» акаунти. Найголовніший показник того, що акаунт ведеться немає від душі, це коли число в правій колонці (кількість людей, на яких підписані ВИ) сильно перевищує число в середній колонці (кількість людей, які підписані НА ВАС).

Найголовніший показник того, що акаунт ведеться немає від душі, це коли число в правій колонці (кількість людей, на яких підписані ВИ) сильно перевищує число в середній колонці (кількість людей, які підписані НА ВАС)

Коли до вас заходить новий користувач і бачить, що ви підписані на 5000 чоловік, а на вас підписано всього лише 100, ваш аккаунт ВІДРАЗУ здається йому нецікавим. Тому що був би він цікавим, кількість передплатників і підписок було б хоча б рівним.

У той же час, якщо людина заходить і бачить, що ви підписані всього на 3 чоловік, а на вас підписано 5000, ви відразу здаєтеся йому дуже цікавим! І новому користувачеві психологічно набагато легше натиснути на «підписатися», адже він бачить, що це зробили вже 5000 чоловік. Це своєрідне інстаграмное «соціальне доказ» (social proof).

Що ж тепер, ні на кого не підписуватися? Ні! Підписуватися! Але потім іноді відписуватися. Чи не через п'ять хвилин, а через кілька днів, але чистити свою стрічку і стежити, щоб співвідношення підписок і передплатників не виходило за рамки дозволеного.

2. Конкурси та giveaway'і

Всі люблять усі та заради них готові виконувати деякі умови. Тому конкурси були, є і будуть одним з найпростіших способів отримати відразу багато передплатників в інстаграме.

Алгоритм тут завжди майже один і той же. Чи ви думаєте приз. Він повинен бути крутим, а не з серії «не шкода віддати». Постите в свій інстаграм фотографію цього призу і в коментарі докладно розповідаєте про правила. Зазвичай учасники повинні підписатися на аккаунт організатора, зробити репост конкурсного фото і в коментарях до свого репоста дати посилання на організатора (наприклад, @magazin_romawka) і вказати конкурсний тег (наприклад, # ромашка_giveaway). Іноді просять відзначати друзів.

Завдяки посиланням на організатора в вашому пості або позначки одного в коментарях, ваші друзі зможуть зайти в аккаунт, підписатися і теж взяти участь в конкурсі. Так, через це своєрідне «сарафанне радіо» і збільшується кількість передплатників.

У призначений день переможець вибирається за жеребом, за допомогою генератора випадкових чисел (якщо учасникам присвоювалися порядкові номери) або за допомогою спеціального сервісу (наприклад, giveaways.ru ).

Крім того, можна запустити розіграш, де учасникам потрібно буде зробити не просто репост, а зробити якусь більш складне дію, проявити фантазію. Такі конкурси набагато цікавіше і від них ще нікого не нудить. Але розгойдати людей на те, щоб зробити щось складніше репоста дуже нелегко. І приз тут повинен бути дуже крутий.

Якщо вам цікаво провести конкурс, то читайте статтю як провести конкурс в Instagram .

Якщо вам цікаво провести конкурс, то читайте статтю  як провести конкурс в Instagram

! ОБЕРЕЖНО! У всіх соцмережах з'явилося дуже багато хитрунів, які створюють собі окремі акаунти спеціально для того, щоб брати участь у всіх підряд розіграшах. Такі люди в передплатників не принесуть ніякої користі магазину, тому що вони халявщики і ніколи і нічого у вас не куплять. Швидше за все з цих акаунтів вони навіть не переглядають стрічку, так що ваших фотографій ніколи не побачать.

Щоб захистити себе від подібних персонажів, в правилах конкурсу можна вказати, що акаунти, що складаються з одних конкурсних репоста, до участі не приймаються. Це не означає, що вони не братимуть участі. Але якщо на такій аккаунт випаде приз, ви можете переграти результати.

3. Коментарі у знаменитостей і блогерів

У знаменитостей і блогерів (лідерів думок) дуже багато передплатників. І під кожною фотографією дуже багато коментарів. І це дивно, але багато людей читають всі ці коментарі і навіть вступають в бесіди. Так що, залишивши коментар під фотографією знаменитості, ви можете бути впевнені, що його побачать дуже багато людей.

Щоб вам це принесло якусь користь, по-перше, потрібно вибрати знаменитість, яка цікава вашої цільової аудиторії. Тобто якщо ви продаєте іграшки, напевно, немає особливого сенсу коментувати фотографії Сергія Шнурова, наприклад. Краще вибрати якусь знамениту молоду маму.

По-друге, не варто залишати відверто рекламні коментарі із серії «самі краще сукні у нас!». Така реклама всіх дратує, самі знаменитості подібні коментарі видаляють, а користувача блокують. Мало того, інші користувачі можуть поскаржитися на ваш коментар і позначити його як спам. А це означає, що коли таких скарг набереться багато, вас заблокує не тільки знаменитість, а й сам інстаграм. І ви позбудетеся свого аккаунта з усіма набраними передплатниками.

Найкращий варіант - залишати живі коментарі, які стосуються фотографії. Зовсім добре, якщо коментар буде смішний, незвичайний, запам'ятовується. Можна навіть провокаційний! Ви привернете увагу, навіть якщо вступите з кимось в словесну перепалку.

UPD зараз коментарі відображаються не за прорядку, а за ступенем «цікавинки». Якщо ваш коментар набере багато лайків і відповідей, він буде видаватися нагорі стрічки. Це означає, що ваш коментар побачить більше людей. Чим більше людей бачить ваш коментар, тим більше людей потенційно можуть зацікавитися вами і перейти в ваш аккаунт.

Чим більше людей бачить ваш коментар, тим більше людей потенційно можуть зацікавитися вами і перейти в ваш аккаунт

Цю схему роботи я назвала «Просування релевантними коментарями». Майстер-клас про те, як це працює, ви знайдете тут . А ось, що пишуть ті, хто вже його подивився:

А ось, що пишуть ті, хто вже його подивився:

До речі, іноді завдяки релевантним коментарів підписуються не просто нові фоловери, а ті самі знаменитості, яких ви коментуєте:

До речі, іноді завдяки релевантним коментарів підписуються не просто нові фоловери, а ті самі знаменитості, яких ви коментуєте:

4. Коментарі у знаменитостей. рекомендація

Коли вас хтось рекомендує, тим самим він виявляє свою довіру і люди звикли довіряти рекомендаціям. Тому дуже хороший спосіб просування - коментарі-рекомендації, в яких не ви самі себе рекламуєте, а хтось інший.

Поганий варіант такого коментаря: «Найкращі купальники тут! @lalala ». В общем-то, він не відрізняється від звичайних рекламних комментов від імені самих магазинів і точно так же всіх дратує.

Хороший коментар виглядає як щира рекомендація. Наприклад, якщо під фотографією знаменитості з відпустки пишуть: «Який крутий купальник! Я обшукав такий! В результаті купила у @lalalala. Чи не точнісінько, але я задоволена)) »або« Я обожнюю ваші фотографії! Взагалі з популярних блогерів тільки вас читаю і @lalala ».

Більшість користувачів не помітить в таких коментарі рекламного підступу і перейде по посиланню. Однак слід пам'ятати, що якщо під усіма фотографіями всіх селебріті буде з'являтися один і той же коментар про вас, рано чи пізно все здогадаються, що це просто реклама.

Однак слід пам'ятати, що якщо під усіма фотографіями всіх селебріті буде з'являтися один і той же коментар про вас, рано чи пізно все здогадаються, що це просто реклама

Щоб під фотографіями з'являлися такі живі і якісні коментарі, є 2 варіанти:

 • найняти кого-то
 • створити другий обліковий запис, завантажити в нього кілька будь-яких фотографій, підписатися на пару друзів, підписати на себе пару друзів, створити видимість живого аккаунта і зробити сторінку закритою. І залишати коментарі самостійно.

5. Реклама у знаменитостей

Всі популярні інстаграми заробляють на рекламі і знаменитості не виняток. Соцмережі дозволяють стати ближче до зірки і ви запросто можете дорогоріться з цією зіркою про рекламу. Питання тільки в ціні.

Щоб в інстаграме зірки з'явився пост про вас, є 2 варіанти:

 • Подарувати ваш товар і сподіватися, що він сподобається і знаменитість захоче віддячити вам і розповісти про вас в своєму інстаграме.
 • Домовитися про платну рекламу.

У всіх популярних інстаграмщіков в профілі вказані контакти для зв'язку. Зазвичай це вотсап або електронна пошта. Зв'яжіться з відповідною знаменитістю і домовтеся про платний розміщенні.

До речі, про те, як правильно написати лист, щоб на нього відповіли , Я вже розповідала.

До речі, про те,  як правильно написати лист, щоб на нього відповіли  , Я вже розповідала

6. Реклама в інших інстаграмах

Не так давно паблік з Вконтакте і Фейсбук з'явилися і в інстаграме. Вони теж постять позитивні, смішні, які б мотивували картинки і можуть похвалитися армією передплатників. І, звичайно, всі вони розміщують платні пости. Однак будьте обережні! Велика частина цієї армії може бути ботами, а значить відгуку на свою рекламу ви не отримаєте.

Крім розважальних паблік, в інстаграме є спеціалізовані та тематичні акаунти, які розповідають про магазини і послуги, що представляють в інстаграме, пишуть про бізнес або навчанні.

7. Взаімопіар

Чим більше людей посилаються на вас в своїх акаунтах, тим більше людей про вас дізнається і заходить до вас на сторінку. Як зробити так, щоб люди розповідали про вас своїм передплатникам? Просто домовитися з ними про це!

Найпростіше це зробити за принципом «ти мені - я тобі», тобто на умовах взаімопіара. Ви розповідаєте у себе на сторінці про кого-то і цей хтось розповідає про вас у себе. Домовлятися можна про взаємні постах, Сторіс або навіть спільних прямих ефірах .

Це простий і безкоштовний спосіб розкрутки. Щоб домовитися було простіше, вибирайте такі акаунти, у яких передплатників приблизно стільки ж, скільки і у вас. А щоб не засмучувати своїх фоловерів відвертою рекламою, вибирайте акаунти, які можуть бути їм цікаві і корисні. І акаунти, на які може бути підписана ваша цільова аудиторія, адже вам потрібно, щоб передплатники вашого партнера стали і вашими передплатниками.

Тобто якщо ви продаєте прикраси - домовляйтеся про взаімопіаре з магазинами одягу або fashion-блогерами. Чи займаєтесь флористикою - шукайте акаунти з організації свят або з блогерами, які пишуть про інтер'єр і часто публікують фото букетів. І так далі.

8. Накрутка передплатників в інстаграм за допомогою ботів

Цей спосіб включає в себе дві категорії. Перше - так звані оффер. Тобто «люди», які підписуються на вас за гроші. Звичайно, такі передплатники не є вашою цільовою аудиторією і не принесуть ніяких продажів. Зазвичай накручують передплатників просто, щоб пустити пил в очі.

Я не рекомендую купувати передплатників. Але якщо ви все одно збираєтеся це робити, то у сервісу Socelin хоча б хороша технічна, і вони уважні до користувачів. (Я не працюю в цьому сервісі і не володію їм).

Другий спосіб - використання спеціальної програми, яка дозволяє збільшити кількість передплатників. По суті ці програми можуть серйозно полегшити вам життя. Вони вміють лайкать і підписуватися на людей по заданих параметрах. В налаштуваннях можна вказати потрібний місто або тег або навіть зробити так, щоб програма лайкать і підписувалася на передплатників вашого конкурента! Один з найбільш зручних сервісів на сьогоднішній день - Instaplus .

Але і тут теж є свої особливості.

Робот може залишати коментарі. Але так як це робот, він не вміє залишати живі коментарі. В результаті під фотографіями з'являються повідомлення із закликом збільшити груди, схуднути, щось купити і ось це все, що дико всіх дратує. Такі коментарі видаляють, позначають як спам, а користувача блокують. Мало того, до предмету реклами теж формується негативне ставлення.

Якщо все ж хочете налаштувати бота на залишення коментарів, краще вибирайте нейтральні варіанти, на кшталт «відмінне фото!» Або смайлики. Всі вже розуміють, що це робот, але в такому вигляді він викликає менше роздратування. Комплімент приємний навіть від робота. Хоча і тут не обходиться без казусів. Раз у раз коментарі «відмінне фото!» З'являються під фотографіями з ДТП або з розбитими айфона.

» З'являються під фотографіями з ДТП або з розбитими айфона

Який спосіб просування виявиться найбільш ефективним саме для вас, можна з'ясувати тільки шляхом тестування. Втім, зовсім не обов'язково вибирати тільки один спосіб. Їх з успіхом можна комбінувати.

І мені дуже цікаво дізнатися про те, як ви використовуєте інстаграм для свого магазину! Буду дуже вдячна, якщо ви поділитеся своїм досвідом в коментарях.

Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соціальних мереж нижче.

Інші статті по темі:

Просування в інстаграм. Інструкція, ч.1: Два аккаунта

Просування в інстаграм. Інструкція ч. 2: Які фото викладати

Просування в інстаграм. Інструкція ч.3: що писати

3: що писати

стаття оновлена ​​в листопаді 2018 року

Просування в інстаграм. Інструкція ч. 4: як набрати передплатників

Якщо в інстаграм-магазині немає передплатників (іншими словами - потенційних покупців) - це якийсь безглуздий інтернет-магазин. Звичайно, ви можете попросити підписатися на ваш аккаунт друзів і родичів, але цей ресурс вичерпаємо. Що ж робити далі і як збільшити кількість передплатників в інстаграме? Для цього є мінімум 8 способів. Багато з яких, до речі, можна використовувати безкоштовно.

8 способів отримати більше передплатників в інстаграме

1. Природна накрутка передплатників в інстаграме - живе спілкування

Це безкоштовний, найприродніший, найнадійніший, але і найскладніший і трудомісткий спосіб збільшити кількість своїх фоловерів. Полягає він у тому, що ви самі будете знаходити свою цільову аудиторію в інстаграме, самі будете заходити в їх акаунти, лайкать фотографії, залишати коментарі та підписуватися на них.

Тут варто сказати про те наймасовішому фоловінге, про який говорилося ще в самій першій статті . Коли ви на кого-то підписуєтеся, людина звертає на вас увагу, заходить на ваш аккаунт і підписується у відповідь. З ввічливості або тому, що ви йому дійсно сподобалися.

Як знаходити свою цільову аудиторію? Використовуйте пошук по тегам і своїх конкурентів! Дивіться, хто підписаний на ваших конкурентів, хто залишає коментарі під їх фотографіями. Сміливо заходьте до цих користувачам - швидше за все ваш продукт їх теж зацікавить. Тільки не варто в лоб говорити «купите в мене!». Кількох лайків і компліментів досить, щоб вас помітили.

Крім того, підписавшись на кого-то, не забувайте про цю людину. Час від часу переглядайте стрічку, залишайте коментарі, спілкуйтеся з тими, на кого ви підписані і хто підписаний на вас. І, звичайно, потрібно відповідати на всі коментарі, які залишають під вашими фотографіями (боти і тролінг не береться до уваги).

! ОБЕРЕЖНО! Не так давно інстаграм ввів обмеження на кількість підписок. Тепер максимально можна підписатися приблизно на 7500 акаунтів, після чого можливість підписуватися буде обмежена. А то і зовсім можуть забанити.

Крім того, є кілька нюансів, які видають накрутку передплатників і «неживі» акаунти. Найголовніший показник того, що акаунт ведеться немає від душі, це коли число в правій колонці (кількість людей, на яких підписані ВИ) сильно перевищує число в середній колонці (кількість людей, які підписані НА ВАС).

Найголовніший показник того, що акаунт ведеться немає від душі, це коли число в правій колонці (кількість людей, на яких підписані ВИ) сильно перевищує число в середній колонці (кількість людей, які підписані НА ВАС)

Коли до вас заходить новий користувач і бачить, що ви підписані на 5000 чоловік, а на вас підписано всього лише 100, ваш аккаунт ВІДРАЗУ здається йому нецікавим. Тому що був би він цікавим, кількість передплатників і підписок було б хоча б рівним.

У той же час, якщо людина заходить і бачить, що ви підписані всього на 3 чоловік, а на вас підписано 5000, ви відразу здаєтеся йому дуже цікавим! І новому користувачеві психологічно набагато легше натиснути на «підписатися», адже він бачить, що це зробили вже 5000 чоловік. Це своєрідне інстаграмное «соціальне доказ» (social proof).

Що ж тепер, ні на кого не підписуватися? Ні! Підписуватися! Але потім іноді відписуватися. Чи не через п'ять хвилин, а через кілька днів, але чистити свою стрічку і стежити, щоб співвідношення підписок і передплатників не виходило за рамки дозволеного.

2. Конкурси та giveaway'і

Всі люблять усі та заради них готові виконувати деякі умови. Тому конкурси були, є і будуть одним з найпростіших способів отримати відразу багато передплатників в інстаграме.

Алгоритм тут завжди майже один і той же. Чи ви думаєте приз. Він повинен бути крутим, а не з серії «не шкода віддати». Постите в свій інстаграм фотографію цього призу і в коментарі докладно розповідаєте про правила. Зазвичай учасники повинні підписатися на аккаунт організатора, зробити репост конкурсного фото і в коментарях до свого репоста дати посилання на організатора (наприклад, @magazin_romawka) і вказати конкурсний тег (наприклад, # ромашка_giveaway). Іноді просять відзначати друзів.

Завдяки посиланням на організатора в вашому пості або позначки одного в коментарях, ваші друзі зможуть зайти в аккаунт, підписатися і теж взяти участь в конкурсі. Так, через це своєрідне «сарафанне радіо» і збільшується кількість передплатників.

У призначений день переможець вибирається за жеребом, за допомогою генератора випадкових чисел (якщо учасникам присвоювалися порядкові номери) або за допомогою спеціального сервісу (наприклад, giveaways.ru ).

Крім того, можна запустити розіграш, де учасникам потрібно буде зробити не просто репост, а зробити якусь більш складне дію, проявити фантазію. Такі конкурси набагато цікавіше і від них ще нікого не нудить. Але розгойдати людей на те, щоб зробити щось складніше репоста дуже нелегко. І приз тут повинен бути дуже крутий.

Якщо вам цікаво провести конкурс, то читайте статтю як провести конкурс в Instagram .

Якщо вам цікаво провести конкурс, то читайте статтю  як провести конкурс в Instagram

! ОБЕРЕЖНО! У всіх соцмережах з'явилося дуже багато хитрунів, які створюють собі окремі акаунти спеціально для того, щоб брати участь у всіх підряд розіграшах. Такі люди в передплатників не принесуть ніякої користі магазину, тому що вони халявщики і ніколи і нічого у вас не куплять. Швидше за все з цих акаунтів вони навіть не переглядають стрічку, так що ваших фотографій ніколи не побачать.

Щоб захистити себе від подібних персонажів, в правилах конкурсу можна вказати, що акаунти, що складаються з одних конкурсних репоста, до участі не приймаються. Це не означає, що вони не братимуть участі. Але якщо на такій аккаунт випаде приз, ви можете переграти результати.

3. Коментарі у знаменитостей і блогерів

У знаменитостей і блогерів (лідерів думок) дуже багато передплатників. І під кожною фотографією дуже багато коментарів. І це дивно, але багато людей читають всі ці коментарі і навіть вступають в бесіди. Так що, залишивши коментар під фотографією знаменитості, ви можете бути впевнені, що його побачать дуже багато людей.

Щоб вам це принесло якусь користь, по-перше, потрібно вибрати знаменитість, яка цікава вашої цільової аудиторії. Тобто якщо ви продаєте іграшки, напевно, немає особливого сенсу коментувати фотографії Сергія Шнурова, наприклад. Краще вибрати якусь знамениту молоду маму.

По-друге, не варто залишати відверто рекламні коментарі із серії «самі краще сукні у нас!». Така реклама всіх дратує, самі знаменитості подібні коментарі видаляють, а користувача блокують. Мало того, інші користувачі можуть поскаржитися на ваш коментар і позначити його як спам. А це означає, що коли таких скарг набереться багато, вас заблокує не тільки знаменитість, а й сам інстаграм. І ви позбудетеся свого аккаунта з усіма набраними передплатниками.

Найкращий варіант - залишати живі коментарі, які стосуються фотографії. Зовсім добре, якщо коментар буде смішний, незвичайний, запам'ятовується. Можна навіть провокаційний! Ви привернете увагу, навіть якщо вступите з кимось в словесну перепалку.

UPD зараз коментарі відображаються не за прорядку, а за ступенем «цікавинки». Якщо ваш коментар набере багато лайків і відповідей, він буде видаватися нагорі стрічки. Це означає, що ваш коментар побачить більше людей. Чим більше людей бачить ваш коментар, тим більше людей потенційно можуть зацікавитися вами і перейти в ваш аккаунт.

Чим більше людей бачить ваш коментар, тим більше людей потенційно можуть зацікавитися вами і перейти в ваш аккаунт

Цю схему роботи я назвала «Просування релевантними коментарями». Майстер-клас про те, як це працює, ви знайдете тут . А ось, що пишуть ті, хто вже його подивився:

А ось, що пишуть ті, хто вже його подивився:

До речі, іноді завдяки релевантним коментарів підписуються не просто нові фоловери, а ті самі знаменитості, яких ви коментуєте:

До речі, іноді завдяки релевантним коментарів підписуються не просто нові фоловери, а ті самі знаменитості, яких ви коментуєте:

4. Коментарі у знаменитостей. рекомендація

Коли вас хтось рекомендує, тим самим він виявляє свою довіру і люди звикли довіряти рекомендаціям. Тому дуже хороший спосіб просування - коментарі-рекомендації, в яких не ви самі себе рекламуєте, а хтось інший.

Поганий варіант такого коментаря: «Найкращі купальники тут! @lalala ». В общем-то, він не відрізняється від звичайних рекламних комментов від імені самих магазинів і точно так же всіх дратує.

Хороший коментар виглядає як щира рекомендація. Наприклад, якщо під фотографією знаменитості з відпустки пишуть: «Який крутий купальник! Я обшукав такий! В результаті купила у @lalalala. Чи не точнісінько, але я задоволена)) »або« Я обожнюю ваші фотографії! Взагалі з популярних блогерів тільки вас читаю і @lalala ».

Більшість користувачів не помітить в таких коментарі рекламного підступу і перейде по посиланню. Однак слід пам'ятати, що якщо під усіма фотографіями всіх селебріті буде з'являтися один і той же коментар про вас, рано чи пізно все здогадаються, що це просто реклама.

Однак слід пам'ятати, що якщо під усіма фотографіями всіх селебріті буде з'являтися один і той же коментар про вас, рано чи пізно все здогадаються, що це просто реклама

Щоб під фотографіями з'являлися такі живі і якісні коментарі, є 2 варіанти:

 • найняти кого-то
 • створити другий обліковий запис, завантажити в нього кілька будь-яких фотографій, підписатися на пару друзів, підписати на себе пару друзів, створити видимість живого аккаунта і зробити сторінку закритою. І залишати коментарі самостійно.

5. Реклама у знаменитостей

Всі популярні інстаграми заробляють на рекламі і знаменитості не виняток. Соцмережі дозволяють стати ближче до зірки і ви запросто можете дорогоріться з цією зіркою про рекламу. Питання тільки в ціні.

Щоб в інстаграме зірки з'явився пост про вас, є 2 варіанти:

 • Подарувати ваш товар і сподіватися, що він сподобається і знаменитість захоче віддячити вам і розповісти про вас в своєму інстаграме.
 • Домовитися про платну рекламу.

У всіх популярних інстаграмщіков в профілі вказані контакти для зв'язку. Зазвичай це вотсап або електронна пошта. Зв'яжіться з відповідною знаменитістю і домовтеся про платний розміщенні.

До речі, про те, як правильно написати лист, щоб на нього відповіли , Я вже розповідала.

До речі, про те,  як правильно написати лист, щоб на нього відповіли  , Я вже розповідала

6. Реклама в інших інстаграмах

Не так давно паблік з Вконтакте і Фейсбук з'явилися і в інстаграме. Вони теж постять позитивні, смішні, які б мотивували картинки і можуть похвалитися армією передплатників. І, звичайно, всі вони розміщують платні пости. Однак будьте обережні! Велика частина цієї армії може бути ботами, а значить відгуку на свою рекламу ви не отримаєте.

Крім розважальних паблік, в інстаграме є спеціалізовані та тематичні акаунти, які розповідають про магазини і послуги, що представляють в інстаграме, пишуть про бізнес або навчанні.

7. Взаімопіар

Чим більше людей посилаються на вас в своїх акаунтах, тим більше людей про вас дізнається і заходить до вас на сторінку. Як зробити так, щоб люди розповідали про вас своїм передплатникам? Просто домовитися з ними про це!

Найпростіше це зробити за принципом «ти мені - я тобі», тобто на умовах взаімопіара. Ви розповідаєте у себе на сторінці про кого-то і цей хтось розповідає про вас у себе. Домовлятися можна про взаємні постах, Сторіс або навіть спільних прямих ефірах .

Це простий і безкоштовний спосіб розкрутки. Щоб домовитися було простіше, вибирайте такі акаунти, у яких передплатників приблизно стільки ж, скільки і у вас. А щоб не засмучувати своїх фоловерів відвертою рекламою, вибирайте акаунти, які можуть бути їм цікаві і корисні. І акаунти, на які може бути підписана ваша цільова аудиторія, адже вам потрібно, щоб передплатники вашого партнера стали і вашими передплатниками.

Тобто якщо ви продаєте прикраси - домовляйтеся про взаімопіаре з магазинами одягу або fashion-блогерами. Чи займаєтесь флористикою - шукайте акаунти з організації свят або з блогерами, які пишуть про інтер'єр і часто публікують фото букетів. І так далі.

8. Накрутка передплатників в інстаграм за допомогою ботів

Цей спосіб включає в себе дві категорії. Перше - так звані оффер. Тобто «люди», які підписуються на вас за гроші. Звичайно, такі передплатники не є вашою цільовою аудиторією і не принесуть ніяких продажів. Зазвичай накручують передплатників просто, щоб пустити пил в очі.

Я не рекомендую купувати передплатників. Але якщо ви все одно збираєтеся це робити, то у сервісу Socelin хоча б хороша технічна, і вони уважні до користувачів. (Я не працюю в цьому сервісі і не володію їм).

Другий спосіб - використання спеціальної програми, яка дозволяє збільшити кількість передплатників. По суті ці програми можуть серйозно полегшити вам життя. Вони вміють лайкать і підписуватися на людей по заданих параметрах. В налаштуваннях можна вказати потрібний місто або тег або навіть зробити так, щоб програма лайкать і підписувалася на передплатників вашого конкурента! Один з найбільш зручних сервісів на сьогоднішній день - Instaplus .

Але і тут теж є свої особливості.

Робот може залишати коментарі. Але так як це робот, він не вміє залишати живі коментарі. В результаті під фотографіями з'являються повідомлення із закликом збільшити груди, схуднути, щось купити і ось це все, що дико всіх дратує. Такі коментарі видаляють, позначають як спам, а користувача блокують. Мало того, до предмету реклами теж формується негативне ставлення.

Якщо все ж хочете налаштувати бота на залишення коментарів, краще вибирайте нейтральні варіанти, на кшталт «відмінне фото!» Або смайлики. Всі вже розуміють, що це робот, але в такому вигляді він викликає менше роздратування. Комплімент приємний навіть від робота. Хоча і тут не обходиться без казусів. Раз у раз коментарі «відмінне фото!» З'являються під фотографіями з ДТП або з розбитими айфона.

» З'являються під фотографіями з ДТП або з розбитими айфона

Який спосіб просування виявиться найбільш ефективним саме для вас, можна з'ясувати тільки шляхом тестування. Втім, зовсім не обов'язково вибирати тільки один спосіб. Їх з успіхом можна комбінувати.

І мені дуже цікаво дізнатися про те, як ви використовуєте інстаграм для свого магазину! Буду дуже вдячна, якщо ви поділитеся своїм досвідом в коментарях.

Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соціальних мереж нижче.

Інші статті по темі:

Просування в інстаграм. Інструкція, ч.1: Два аккаунта

Просування в інстаграм. Інструкція ч. 2: Які фото викладати

Просування в інстаграм. Інструкція ч.3: що писати

3: що писати

стаття оновлена ​​в листопаді 2018 року

Просування в інстаграм. Інструкція ч. 4: як набрати передплатників

Якщо в інстаграм-магазині немає передплатників (іншими словами - потенційних покупців) - це якийсь безглуздий інтернет-магазин. Звичайно, ви можете попросити підписатися на ваш аккаунт друзів і родичів, але цей ресурс вичерпаємо. Що ж робити далі і як збільшити кількість передплатників в інстаграме? Для цього є мінімум 8 способів. Багато з яких, до речі, можна використовувати безкоштовно.

8 способів отримати більше передплатників в інстаграме

1. Природна накрутка передплатників в інстаграме - живе спілкування

Це безкоштовний, найприродніший, найнадійніший, але і найскладніший і трудомісткий спосіб збільшити кількість своїх фоловерів. Полягає він у тому, що ви самі будете знаходити свою цільову аудиторію в інстаграме, самі будете заходити в їх акаунти, лайкать фотографії, залишати коментарі та підписуватися на них.

Тут варто сказати про те наймасовішому фоловінге, про який говорилося ще в самій першій статті . Коли ви на кого-то підписуєтеся, людина звертає на вас увагу, заходить на ваш аккаунт і підписується у відповідь. З ввічливості або тому, що ви йому дійсно сподобалися.

Як знаходити свою цільову аудиторію? Використовуйте пошук по тегам і своїх конкурентів! Дивіться, хто підписаний на ваших конкурентів, хто залишає коментарі під їх фотографіями. Сміливо заходьте до цих користувачам - швидше за все ваш продукт їх теж зацікавить. Тільки не варто в лоб говорити «купите в мене!». Кількох лайків і компліментів досить, щоб вас помітили.

Крім того, підписавшись на кого-то, не забувайте про цю людину. Час від часу переглядайте стрічку, залишайте коментарі, спілкуйтеся з тими, на кого ви підписані і хто підписаний на вас. І, звичайно, потрібно відповідати на всі коментарі, які залишають під вашими фотографіями (боти і тролінг не береться до уваги).

! ОБЕРЕЖНО! Не так давно інстаграм ввів обмеження на кількість підписок. Тепер максимально можна підписатися приблизно на 7500 акаунтів, після чого можливість підписуватися буде обмежена. А то і зовсім можуть забанити.

Крім того, є кілька нюансів, які видають накрутку передплатників і «неживі» акаунти. Найголовніший показник того, що акаунт ведеться немає від душі, це коли число в правій колонці (кількість людей, на яких підписані ВИ) сильно перевищує число в середній колонці (кількість людей, які підписані НА ВАС).

Найголовніший показник того, що акаунт ведеться немає від душі, це коли число в правій колонці (кількість людей, на яких підписані ВИ) сильно перевищує число в середній колонці (кількість людей, які підписані НА ВАС)

Коли до вас заходить новий користувач і бачить, що ви підписані на 5000 чоловік, а на вас підписано всього лише 100, ваш аккаунт ВІДРАЗУ здається йому нецікавим. Тому що був би він цікавим, кількість передплатників і підписок було б хоча б рівним.

У той же час, якщо людина заходить і бачить, що ви підписані всього на 3 чоловік, а на вас підписано 5000, ви відразу здаєтеся йому дуже цікавим! І новому користувачеві психологічно набагато легше натиснути на «підписатися», адже він бачить, що це зробили вже 5000 чоловік. Це своєрідне інстаграмное «соціальне доказ» (social proof).

Що ж тепер, ні на кого не підписуватися? Ні! Підписуватися! Але потім іноді відписуватися. Чи не через п'ять хвилин, а через кілька днів, але чистити свою стрічку і стежити, щоб співвідношення підписок і передплатників не виходило за рамки дозволеного.

2. Конкурси та giveaway'і

Всі люблять усі та заради них готові виконувати деякі умови. Тому конкурси були, є і будуть одним з найпростіших способів отримати відразу багато передплатників в інстаграме.

Алгоритм тут завжди майже один і той же. Чи ви думаєте приз. Він повинен бути крутим, а не з серії «не шкода віддати». Постите в свій інстаграм фотографію цього призу і в коментарі докладно розповідаєте про правила. Зазвичай учасники повинні підписатися на аккаунт організатора, зробити репост конкурсного фото і в коментарях до свого репоста дати посилання на організатора (наприклад, @magazin_romawka) і вказати конкурсний тег (наприклад, # ромашка_giveaway). Іноді просять відзначати друзів.

Завдяки посиланням на організатора в вашому пості або позначки одного в коментарях, ваші друзі зможуть зайти в аккаунт, підписатися і теж взяти участь в конкурсі. Так, через це своєрідне «сарафанне радіо» і збільшується кількість передплатників.

У призначений день переможець вибирається за жеребом, за допомогою генератора випадкових чисел (якщо учасникам присвоювалися порядкові номери) або за допомогою спеціального сервісу (наприклад, giveaways.ru ).

Крім того, можна запустити розіграш, де учасникам потрібно буде зробити не просто репост, а зробити якусь більш складне дію, проявити фантазію. Такі конкурси набагато цікавіше і від них ще нікого не нудить. Але розгойдати людей на те, щоб зробити щось складніше репоста дуже нелегко. І приз тут повинен бути дуже крутий.

Якщо вам цікаво провести конкурс, то читайте статтю як провести конкурс в Instagram .

Якщо вам цікаво провести конкурс, то читайте статтю  як провести конкурс в Instagram

! ОБЕРЕЖНО! У всіх соцмережах з'явилося дуже багато хитрунів, які створюють собі окремі акаунти спеціально для того, щоб брати участь у всіх підряд розіграшах. Такі люди в передплатників не принесуть ніякої користі магазину, тому що вони халявщики і ніколи і нічого у вас не куплять. Швидше за все з цих акаунтів вони навіть не переглядають стрічку, так що ваших фотографій ніколи не побачать.

Щоб захистити себе від подібних персонажів, в правилах конкурсу можна вказати, що акаунти, що складаються з одних конкурсних репоста, до участі не приймаються. Це не означає, що вони не братимуть участі. Але якщо на такій аккаунт випаде приз, ви можете переграти результати.

3. Коментарі у знаменитостей і блогерів

У знаменитостей і блогерів (лідерів думок) дуже багато передплатників. І під кожною фотографією дуже багато коментарів. І це дивно, але багато людей читають всі ці коментарі і навіть вступають в бесіди. Так що, залишивши коментар під фотографією знаменитості, ви можете бути впевнені, що його побачать дуже багато людей.

Щоб вам це принесло якусь користь, по-перше, потрібно вибрати знаменитість, яка цікава вашої цільової аудиторії. Тобто якщо ви продаєте іграшки, напевно, немає особливого сенсу коментувати фотографії Сергія Шнурова, наприклад. Краще вибрати якусь знамениту молоду маму.

По-друге, не варто залишати відверто рекламні коментарі із серії «самі краще сукні у нас!». Така реклама всіх дратує, самі знаменитості подібні коментарі видаляють, а користувача блокують. Мало того, інші користувачі можуть поскаржитися на ваш коментар і позначити його як спам. А це означає, що коли таких скарг набереться багато, вас заблокує не тільки знаменитість, а й сам інстаграм. І ви позбудетеся свого аккаунта з усіма набраними передплатниками.

Найкращий варіант - залишати живі коментарі, які стосуються фотографії. Зовсім добре, якщо коментар буде смішний, незвичайний, запам'ятовується. Можна навіть провокаційний! Ви привернете увагу, навіть якщо вступите з кимось в словесну перепалку.

UPD зараз коментарі відображаються не за прорядку, а за ступенем «цікавинки». Якщо ваш коментар набере багато лайків і відповідей, він буде видаватися нагорі стрічки. Це означає, що ваш коментар побачить більше людей. Чим більше людей бачить ваш коментар, тим більше людей потенційно можуть зацікавитися вами і перейти в ваш аккаунт.

Чим більше людей бачить ваш коментар, тим більше людей потенційно можуть зацікавитися вами і перейти в ваш аккаунт

Цю схему роботи я назвала «Просування релевантними коментарями». Майстер-клас про те, як це працює, ви знайдете тут . А ось, що пишуть ті, хто вже його подивився:

А ось, що пишуть ті, хто вже його подивився:

До речі, іноді завдяки релевантним коментарів підписуються не просто нові фоловери, а ті самі знаменитості, яких ви коментуєте:

До речі, іноді завдяки релевантним коментарів підписуються не просто нові фоловери, а ті самі знаменитості, яких ви коментуєте:

4. Коментарі у знаменитостей. рекомендація

Коли вас хтось рекомендує, тим самим він виявляє свою довіру і люди звикли довіряти рекомендаціям. Тому дуже хороший спосіб просування - коментарі-рекомендації, в яких не ви самі себе рекламуєте, а хтось інший.

Поганий варіант такого коментаря: «Найкращі купальники тут! @lalala ». В общем-то, він не відрізняється від звичайних рекламних комментов від імені самих магазинів і точно так же всіх дратує.

Хороший коментар виглядає як щира рекомендація. Наприклад, якщо під фотографією знаменитості з відпустки пишуть: «Який крутий купальник! Я обшукав такий! В результаті купила у @lalalala. Чи не точнісінько, але я задоволена)) »або« Я обожнюю ваші фотографії! Взагалі з популярних блогерів тільки вас читаю і @lalala ».

Більшість користувачів не помітить в таких коментарі рекламного підступу і перейде по посиланню. Однак слід пам'ятати, що якщо під усіма фотографіями всіх селебріті буде з'являтися один і той же коментар про вас, рано чи пізно все здогадаються, що це просто реклама.

Однак слід пам'ятати, що якщо під усіма фотографіями всіх селебріті буде з'являтися один і той же коментар про вас, рано чи пізно все здогадаються, що це просто реклама

Щоб під фотографіями з'являлися такі живі і якісні коментарі, є 2 варіанти:

 • найняти кого-то
 • створити другий обліковий запис, завантажити в нього кілька будь-яких фотографій, підписатися на пару друзів, підписати на себе пару друзів, створити видимість живого аккаунта і зробити сторінку закритою. І залишати коментарі самостійно.

5. Реклама у знаменитостей

Всі популярні інстаграми заробляють на рекламі і знаменитості не виняток. Соцмережі дозволяють стати ближче до зірки і ви запросто можете дорогоріться з цією зіркою про рекламу. Питання тільки в ціні.

Щоб в інстаграме зірки з'явився пост про вас, є 2 варіанти:

 • Подарувати ваш товар і сподіватися, що він сподобається і знаменитість захоче віддячити вам і розповісти про вас в своєму інстаграме.
 • Домовитися про платну рекламу.

У всіх популярних інстаграмщіков в профілі вказані контакти для зв'язку. Зазвичай це вотсап або електронна пошта. Зв'яжіться з відповідною знаменитістю і домовтеся про платний розміщенні.

До речі, про те, як правильно написати лист, щоб на нього відповіли , Я вже розповідала.

До речі, про те,  як правильно написати лист, щоб на нього відповіли  , Я вже розповідала

6. Реклама в інших інстаграмах

Не так давно паблік з Вконтакте і Фейсбук з'явилися і в інстаграме. Вони теж постять позитивні, смішні, які б мотивували картинки і можуть похвалитися армією передплатників. І, звичайно, всі вони розміщують платні пости. Однак будьте обережні! Велика частина цієї армії може бути ботами, а значить відгуку на свою рекламу ви не отримаєте.

Крім розважальних паблік, в інстаграме є спеціалізовані та тематичні акаунти, які розповідають про магазини і послуги, що представляють в інстаграме, пишуть про бізнес або навчанні.

7. Взаімопіар

Чим більше людей посилаються на вас в своїх акаунтах, тим більше людей про вас дізнається і заходить до вас на сторінку. Як зробити так, щоб люди розповідали про вас своїм передплатникам? Просто домовитися з ними про це!

Найпростіше це зробити за принципом «ти мені - я тобі», тобто на умовах взаімопіара. Ви розповідаєте у себе на сторінці про кого-то і цей хтось розповідає про вас у себе. Домовлятися можна про взаємні постах, Сторіс або навіть спільних прямих ефірах .

Це простий і безкоштовний спосіб розкрутки. Щоб домовитися було простіше, вибирайте такі акаунти, у яких передплатників приблизно стільки ж, скільки і у вас. А щоб не засмучувати своїх фоловерів відвертою рекламою, вибирайте акаунти, які можуть бути їм цікаві і корисні. І акаунти, на які може бути підписана ваша цільова аудиторія, адже вам потрібно, щоб передплатники вашого партнера стали і вашими передплатниками.

Тобто якщо ви продаєте прикраси - домовляйтеся про взаімопіаре з магазинами одягу або fashion-блогерами. Чи займаєтесь флористикою - шукайте акаунти з організації свят або з блогерами, які пишуть про інтер'єр і часто публікують фото букетів. І так далі.

8. Накрутка передплатників в інстаграм за допомогою ботів

Цей спосіб включає в себе дві категорії. Перше - так звані оффер. Тобто «люди», які підписуються на вас за гроші. Звичайно, такі передплатники не є вашою цільовою аудиторією і не принесуть ніяких продажів. Зазвичай накручують передплатників просто, щоб пустити пил в очі.

Я не рекомендую купувати передплатників. Але якщо ви все одно збираєтеся це робити, то у сервісу Socelin хоча б хороша технічна, і вони уважні до користувачів. (Я не працюю в цьому сервісі і не володію їм).

Другий спосіб - використання спеціальної програми, яка дозволяє збільшити кількість передплатників. По суті ці програми можуть серйозно полегшити вам життя. Вони вміють лайкать і підписуватися на людей по заданих параметрах. В налаштуваннях можна вказати потрібний місто або тег або навіть зробити так, щоб програма лайкать і підписувалася на передплатників вашого конкурента! Один з найбільш зручних сервісів на сьогоднішній день - Instaplus .

Але і тут теж є свої особливості.

Робот може залишати коментарі. Але так як це робот, він не вміє залишати живі коментарі. В результаті під фотографіями з'являються повідомлення із закликом збільшити груди, схуднути, щось купити і ось це все, що дико всіх дратує. Такі коментарі видаляють, позначають як спам, а користувача блокують. Мало того, до предмету реклами теж формується негативне ставлення.

Якщо все ж хочете налаштувати бота на залишення коментарів, краще вибирайте нейтральні варіанти, на кшталт «відмінне фото!» Або смайлики. Всі вже розуміють, що це робот, але в такому вигляді він викликає менше роздратування. Комплімент приємний навіть від робота. Хоча і тут не обходиться без казусів. Раз у раз коментарі «відмінне фото!» З'являються під фотографіями з ДТП або з розбитими айфона.

» З'являються під фотографіями з ДТП або з розбитими айфона

Який спосіб просування виявиться найбільш ефективним саме для вас, можна з'ясувати тільки шляхом тестування. Втім, зовсім не обов'язково вибирати тільки один спосіб. Їх з успіхом можна комбінувати.

І мені дуже цікаво дізнатися про те, як ви використовуєте інстаграм для свого магазину! Буду дуже вдячна, якщо ви поділитеся своїм досвідом в коментарях.

Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соціальних мереж нижче.

Інші статті по темі:

Просування в інстаграм. Інструкція, ч.1: Два аккаунта

Просування в інстаграм. Інструкція ч. 2: Які фото викладати

Просування в інстаграм. Інструкція ч.3: що писати

3: що писати

стаття оновлена ​​в листопаді 2018 року

Що ж робити далі і як збільшити кількість передплатників в інстаграме?
Як знаходити свою цільову аудиторію?
Що ж тепер, ні на кого не підписуватися?
Як зробити так, щоб люди розповідали про вас своїм передплатникам?
Сподобалася стаття?
Що ж робити далі і як збільшити кількість передплатників в інстаграме?
Як знаходити свою цільову аудиторію?
Що ж тепер, ні на кого не підписуватися?
Як зробити так, щоб люди розповідали про вас своїм передплатникам?
Сподобалася стаття?