Просування в Інстаграме (instagram)

Здрастуйте дорогі адміни! Сьогодні торкнуся такого важливого питання, як просування в Інстаграме. Невгамовний Миша давно дивився в бік цієї соціальної мережі і облизувався. Йому хотілося підкорювати нові горизонти. Ну а оскільки у Міші нюх на перспективні проекти, то для мене це було дзвіночком, щоб звернути увагу на Інстаграм.
Здрастуйте дорогі адміни
Ну що сказати, я думала, що там сидять одні малолітки, які фоткати свою їжу, навіженства, дакфейси і підписують ці дивні штуки, «хештеги», під кожним фото. До того ж освоїти Інстаграм мені було важко (старію напевно): для нормальної взаємодії в цій соціальній мережі потрібен телефон або планшет, і хоча у мене є і те і інше, я терпіти не можу пристрої з дрібним екраном.

Загалом, починаючи просування в Інстагаме свого сайту, я відчувала себе, як баба, якій вручили молекулярний турбогенератор без інструкції - нічого не зрозуміло, незвично, дратівливо незручно і навіщо воно взагалі потрібне. Але як завжди буває, помучиться-помучиться і втягнешся.
Загалом, починаючи просування в Інстагаме свого сайту, я відчувала себе, як баба, якій вручили молекулярний турбогенератор без інструкції - нічого не зрозуміло, незвично, дратівливо незручно і навіщо воно взагалі потрібне
Влаштувавшись в Інстаграме, я зрозуміла, що там сидять не тільки діти. У значній кількості присутній доросла платоспроможна аудиторія, (на жаль, точну статистику за віком знайти не вдалося). Інстаграм буквально ломиться від пафосних фото гламурних красунь, випещених качків, курортів і ресторанів і т.д. Народ навперебій хвалиться достатком і пересиченість. А де є заможна аудиторія - там повинні бути ми, адміністратори 🙂

Просування в Інстаграме, хороший спосіб отримати трафік на потрібний нам пункт призначення. Трафік з цієї соцмережі можна лити на свій интенет-магазин, на блог або інформаційний сайт, на свою групу в іншій соціальній мережі (переважно ВК), і навіть на партнерські програми. Я вибрала трафік на сайт і на партнерську программма. Для цього створила два різних аккаунта, і кожен просуваю окремо, по потрібним критеріям відповідно до мети проекту.
Просування в Інстаграме, хороший спосіб отримати трафік на потрібний нам пункт призначення
Почати просуватися дуже просто. Для початку роботи нам потрібно:

1. Створити обліковий запис, який будемо розкручувати
2. Почати додавати фото. Тут є 2 варіанти: можна цей аккаунт «вести», як групу в соціальних мережах, кожен день, додаючи матеріал. А можна лише завантажити кілька картинок, щоб позначити свою діяльність.
3. Почати додавати фоловерів (передплатників). Тут також є 2 варіанти: можна робити це вручну, шукати потрібних людей, підписуватися на них, ставити лайки на їх фото в надії на взаємність. А можна скористатися спеціальним софтом, який все це буде робити автоматично.

Я вибрала форму ведення аккаунтів, як групи. Це допомагає підтримати інтерес тих, хто на вас підписався. І стимулює їх заглядати частіше до вас в профіль, і таким чином звертати увагу на посилання в профілі. Вести аккаунт мені допомагає все той же старий добрий Новапресс , Який має функцію постинга в Інстаграм.
Я вибрала форму ведення аккаунтів, як групи
Фоловерів я додаю автоматично, використовуючи спеціальний софт. Роблячи це потрібно пам'ятати, що, як і в будь-який інший соціальної мережі, такий спосіб не вітається. І потрібно бути дуже акуратним, щоб не наламати дров.

Які у мене результати через 2 тижні в Інстаграме? В наявності 2 аккаунта, загальним числом передплатників близько 600 чоловік, які активно заходять в гості і ставлять лайки. Трафік на сайт підріс, на партнерську програму теж є переходи, хоч покупок поки не було. Працюємо далі.
Які у мене результати через 2 тижні в Інстаграме
Миша як завжди діє більш масштабно, і йому вдалося навіть отримати перші продажі по партнерок. Так що вже можна зрозуміти, що просування в Інстаграме дуже перспективно і актуально, і пора освоювати цю мережу. Будьте на крок попереду інших і все вийде!

Ваша Маша