Просування в Youtube | SMM | Просування каналу на Youtube

 1. Як залучити користувачів мережі Інтернет?
 2. професійна розкрутка

На сьогоднішній день Ютуб виступає найбільш ефективним ресурсом для залучення клієнтів, популяризації бренду та отримання прибутку за допомогою розкрутки каналу

На сьогоднішній день Ютуб виступає найбільш ефективним ресурсом для залучення клієнтів, популяризації бренду та отримання прибутку за допомогою розкрутки каналу.

створення та просування відео на Youtube вважається оптимальним типом подачі інформації в мережі з точки зору результативності. Грамотно поєднуючи аудіо та відео, використовуючи помітні титри, ємні написи, модну інфографіку можна доносити до користувачів Internet необхідну інформацію в максимально короткі терміни.

Фахівці нагадують, що просування на Youtube вимагає використання сео-технологій:

 1. Внутрішня оптимізація.
 2. Оптимізація ззовні.
 3. Соціальні сигнали (активність користувачів соцмереж щодо конкретного ресурсу).
 4. Поведінкові фактори - глибина переглядів, відповідь на запит користувача, відсоток відмов і т.д.

Як залучити користувачів мережі Інтернет?

правильна розкрутка каналу Youtube повинна починатися з залучення людей з пошукових систем, в основному варто орієнтуватися на лідерів - Яндекс і Гугл.

Основні аспекти ранжирування відеороликів:

 • відсоток користувачів переглянули ролик «від і до»;
 • число відвідувачів;
 • кількість посилань на відео;
 • число тих, хто підписався на канал;
 • співвідношення like / dislike;
 • якість самого ролика;
 • мітки.

Варто також враховувати, що канал, розкрутка якого ведеться планомірно, а кількість передплатників стабільно збільшується, має переваги. При просуванні каналу не зайвими будуть і допоміжні методи просування - розсилка, допомога соцмереж тощо. Практика показує, що знімати короткі ролики вигідніше, ніж довгі.

Не варто забувати, що ролик з виключно позитивними оцінками і коментарями викликає у відвідувачів неприйняття. З цього випливає, що накрутка лайків Ютуб повинна перемежовуватися із замовленням на деяку кількість «діслайков».

професійна розкрутка

Щоб проект припав до душі вибагливої ​​інтернет-аудиторії, варто прислухатися до наступних порад:

 1. Підбираючи запити для роликів, потрібно враховувати всі показники (підказки по популярності запитів з основних пошукових систем, рекомендації Ютуб).
 2. Складання унікальних описів для роликів з прямими і непрямими запитами. При цьому не повинна страждати читабельність текстів.
 3. Заголовок повинен бути помітною завлекалка, адже практично половина трафіку робить переходи через сервіс «Схожі відео».
 4. Користувачів привертають канали, в яких ролики структуровані за тематикою.
 5. При підборі тегів слід орієнтуватися не тільки на конкретні запити, але і на загальні.

Для популяризації каналу можна використовувати такі працюючі інструменти як: накрутка переглядів на Ютуб , Накрутка коментарів, лайків та передплатників. На сьогоднішній день популярність каналу визначають за кількістю передплатників, а відео оцінюють за кількістю переглядів. Активність користувачів підвищує пошуковий рейтинг ролика і каналу, тому розкрутка проекту за допомогою професіоналів обгрунтована.

Для розкрутки каналу вдаються також до послуг офферов, це користувачі YouTube - власники реальних акаунтів. За винагороду вони підписуються на канал, ставлять «мені подобається», репоста, коментують, додають відео або канал в «вибране» і т.д. Подібні дії забезпечують якісне просування.

Як залучити користувачів мережі Інтернет?
Як залучити користувачів мережі Інтернет?