Просування вебінарів на Фейсбуці. Як отримати більше учасників?

  1. Що все-таки треба для просування вебінару на Фейсбуці?
  2. Просування вебінару на Фейсбуці: 15 кроків

Не важливо, чи любите ви Фейсбук або ненавидите його

Не важливо, чи любите ви Фейсбук або ненавидите його. У будь-якому випадку ви можете, і навіть повинні, використовувати його для просування своїх вебінарів. У цьому році кількість користувачів соцмережі перевалило за 2 млрд., І ймовірність знайти тут свою цільову групу зростає з кожним роком. Саме завдяки Фейсбуку можна збільшити впізнаваність своєї фірми або продукту.

Що все-таки треба для просування вебінару на Фейсбуці?

Сторінка Facebook / fan page. Добре, якщо у вас вже є сторінка Facebook. Якщо ви все ще користуєтеся особистим профілем, щоб розповідати про свої вебінарах, рекомендуємо змінити це якомога швидше. По-перше, це може бути не цікаво більшості ваших друзів, по-друге, це виглядає не досить професійно, коли анонс нового вебінару знаходиться поруч з фотографією з вечірки. По-третє, це суперечить правилам Фейсбуку, і такий аккаунт можуть просто закрити.

Зробити з особистого облікового запису сторінку Facebook зовсім не важко, до того ж після цього для вас будуть відкриті всі інструменти для просування вебінарів і онлайн-курсів: доступ до статистики сторінки, реклама, просування постів, розширення контактів.

Цільова аудиторія. Постарайтеся описати свого клієнта якомога чіткіше: хто він, де живе, як говорить, що любить, чого не переносить. Навіть якщо ви не будете налаштовувати рекламну кампанію, чітке уявлення потенційного клієнта необхідно, щоб ваші пости потрапили точно в ціль.

Матеріал для вебінару. Переконайтеся, що матеріал для майбутнього вебінару досить хороший .

Додатковий бюджет. Знадобитися, якщо ви вирішите скористатися допомогою лідерів думок, рекламою або іншими способами просування .

Landing page. Підготуйте landing page, або цільову сторінку. Якщо ви використовуєте MyOwnConference , Таку сторінку можна зробити безкоштовно і без допомоги програміста.

Рекламні тексти. Напишіть анонс вебінару. тут написано, як це зробити правильно. Краще відразу підготувати бесіду для Фейсбуку. На щастя, у вас є можливість автоматизувати публікацію постів. Також не обійтися без красивих фотографій і зачіпок картинок.

Час. Місяць або по крайней мере 2 тижні для просування вебінару на Фейсбуці досить, якщо у вас є своя аудиторія. Якщо ви тільки починаєте свою пригоду з Фейсбук, краще починати ще раніше.

Просування вебінару на Фейсбуці: 15 кроків

1. На своїй сторінці регулярно (щодня або двічі на день) публікуйте пости. Важливо не переборщити - ніхто не терпить спам. Це можуть бути цікаві факти, що стосуються теми вашої сфери діяльності, новини, ваші спостереження або досвід, короткі витяги з попередніх вебінарів. Не забувайте додавати до цього картинки для залучення уваги.

Час від часу задавайте питання, питайте передплатників про їхню думку. Підстьобує коментувати і ділитися постом, щоб якомога більше людей дізналося про вашу сторінку. Нотатки повинні бути захоплюючі і корисні.

2. Підготуйте електронну книгу. Спокійно, не треба бути письменником, щоб зробити щось таке. Досить знайти матеріали попередніх вебінарів і зробити з цього списку світової, додати картинки, інфографіку і готово - у нас є керівництво, яке знадобитися, щоб залучити більше передплатників для вебінару.

3. Коли ж вирішите, що ваша сторінка отримала достатню кількість передплатників, починайте їх підігрівати: напишіть, що готуєте щось грандіозне. Не розказуйте про все відразу - нехай це займе десь 4 поста.

4. Придумайте цікаву назву для вебінару. Це перше, що побачать користувачі, тому постарайтеся, щоб після нього просто не терпілося записатися і, будь ласка, відмовтеся від довгих заголовків. Вони будуть погано виглядати, особливо в мобільній версії.

5. Створіть сторінку заходу. Про те як створити таку сторінку і рекламувати вебінар або іншу зустріч, ви можете прочитати тут. Вибирайте яскравий фоновий малюнок (1920 × 1080 пікселів), розмістіть посилання на посадкову сторінку (нехай завжди буде вгорі). Саме цій сторінці варто користуватися, щоб просувати вебінар на Фейсбуці. Зверніть увагу, що сторінка повинна виглядати привабливо, особливо в мобільній версії, адже більше 50% користувачів переглядають соцмережі в смартфоні.

6. Додайте анонс вебінару на сторінці заходу.

7. Перевірте, як все виглядає з боку учасника: зареєструйтеся самі і попросіть знайомого зробити те ж саме. Це необхідно, щоб переконатися, що все працює правильно, а реєстрація - легка і зрозуміла.

8. Оголосіть про початок реєстрації на вебінар у всіх доступних джерелах. Пам'ятайте, що необхідно залишати посилання до Лендінзі і сторінці заходу.

9. Напишіть пост про вебінарі: тема, спікери, ніж ця зустріч відрізняється від інших, які навички і бонуси отримають учасники.

10. Попросіть своїх фанів зареєструватися на вебінар і поділитися постом. Обіцяй написав найцікавіший коментар безкоштовну участь у вебінарі. Крім того, всі зареєстровані в якості подяки отримають електронну книгу в подарунок.

11. На сторінці заходу створіть анкету і запитайте, про що б майбутні учасники хотіли дізнатися на вебінарі.

12. Якщо ви зважилися на платну рекламу, починайте її приблизно за 2 тижні до вебінару.

13. За 7-10 днів почніть відлік часу до початку вебінар, не забуваючи додати невелику замітку і яскраву картинку.

14. Підготуйте кілька повідомлень з нагадуванням про вебінарі для розсилки тим, хто зареєструвався. Налаштувати її можна в своєму сервісі вебінарів або в сервісі розсилок.

15. Скористайтеся Facebook live, щоб привернути увагу передплатників і запросити їх на свій вебінар. Повторно використовуйте цей інструмент за кілька хвилин до початку зустрічі - нагадайте, що чекаєте всіх через 10 хвилин в вебінарной кімнаті.

Розуміємо, може здатися, що забагато кроків. Але не варто їх боятися, знаємо, ви впораєтеся. Насправді достатньо всього 30 хвилин в день, щоб написати пост, відповісти на питання, налаштувати рекламу і розсилку. Зате результати можуть бути дійсно чудові.

Блог сервісу вебінарів MyOwnConference. Пишемо про проведення вебінарів, дистанційну освіту, онлайн-конференціях.

Що все-таки треба для просування вебінару на Фейсбуці?
Що все-таки треба для просування вебінару на Фейсбуці?